Author Topic: Da li vam se desilo da vam neko nesto ukrade iz kabine,da vam nestane neka stvar?  (Read 5978 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline OnlyBoyInTheWorld

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ljudi imam jedno pitanje...(mozda nije za ovu temu al jbg razumecete me  :yahoo: )...Da li vam se desilo da vam neko nesto ukrade iz kabine,da vam nestane neka stvar?   ""]]

Offline xaddr

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
ne

za kradju se dobiva otkaz. Tesko da ce netko riskirati.

Offline OnlyBoyInTheWorld

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Pa kako ti znas kad nisi ni bio na brodu?  :sprda:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Meni nikad nish nije falilo, jebg, imash kabinu sa elektronskim ulazom i tocno se zna ko je kad uso unutra itd. Housekeeping ima svoju karticu, security svoju, ja svoju, cimer svoju. Tak da ak pofali nesht zna se ko je bio kad u kabini.

Neznam za kradje izmedju cerw, nisam cuo, cak sam osobno izgubio par stvari pa mi vratili a recimo zadnji tjedan na brodu mi neko maznio 3 kosulje iz laundry.

A opet mozda greskom uzo. Neznam nebitno.

Shta se cesce desava nadju crewmemberi od gostiju stvari i zadrze, za to se otkaz dobija i znam decka koji je otkaz dobio jer ipod nije vratio. Ja jednom naso iphone, kameru i vratio bez razmisljanja premda puno ljudi znam koji imaju fotice od gostiju, iphone itd. Zadrze. Al ak te navata ko odma se kuci ide.

E sad ce neki reci pa kak ce te navatat, imash kamere po cilom brodu plus neko te vidit moze a da ti ni neznash.

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
a sa marshalig erie, znaju da nastaju stvari, meni su nestala dva televizora,  jedan sam nashao, pa je filipinac nedelju dana donosio frishke banane kod mene u cabinu!!! hihihihi

Offline OnlyBoyInTheWorld

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Meni nikad nish nije falilo, jebg, imash kabinu sa elektronskim ulazom i tocno se zna ko je kad uso unutra itd. Housekeeping ima svoju karticu, security svoju, ja svoju, cimer svoju. Tak da ak pofali nesht zna se ko je bio kad u kabini.

Neznam za kradje izmedju cerw, nisam cuo, cak sam osobno izgubio par stvari pa mi vratili a recimo zadnji tjedan na brodu mi neko maznio 3 kosulje iz laundry.

A opet mozda greskom uzo. Neznam nebitno.

Shta se cesce desava nadju crewmemberi od gostiju stvari i zadrze, za to se otkaz dobija i znam decka koji je otkaz dobio jer ipod nije vratio. Ja jednom naso iphone, kameru i vratio bez razmisljanja premda puno ljudi znam koji imaju fotice od gostiju, iphone itd. Zadrze. Al ak te navata ko odma se kuci ide.

E sad ce neki reci pa kak ce te navatat, imash kamere po cilom brodu plus neko te vidit moze a da ti ni neznash.

Hvala na odgovoru!  :sprda: