Author Topic: Preliminarni interview za Princess Cruises - prijava do sredine Aprila 2011.  (Read 61707 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Ja dolazim iz Knjaževca  :plovim:

Offline Alexa011

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Vidim da se prica o cenama prevoza, odprilike jeftinije je doci iz Vojvodine i vratiti se nego do Zemuna (ako ste u BG) koristiti 2-3 gsp prevoza u jednom smeru,pojedinacna karta je do 100 dinara! +150 d sendvic + sokic 100d +daj kintu prosjacima koji te vuku za rukav na svakom koraku tako da izadje veca cena ako hocete biti turista po Beogradu.

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
hahaha... Slazem se u potpunosti... dobro, karta za prevoz po Bgu je 100 din kod vozaca, na trafici je 50, ali opet, idi do Zemuna, vrati se negde u Bg... Skup je to grad :)
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
eee jel neko dobio neki mail? onaj neki sto su rekli javiti za kad tacno cetvrtog i to ?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
ne jos... javice, opustite se, praznici su :D
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
ne jos... javice, opustite se, praznici su :D

Pa stvar je u tome što neznam detalje, a to me nervira... Jer ne znam dali da dolazim u bgd 03.05. I noćim ili mogu opušteno da dođem 04.05. U taj hotel i vidim kakve su to grupe i kako, šta...

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Ja sam prosao sve to "cimanje" po Beogradu pre dva meseca.... sada cekam ukrcaj. I voznja po Beogradu je JAKOOO jeftina... Kupis jednu kartu za gradski i naravno nemoj da je cekerias, kontrole ima dosta ali..... Svi kontroleri imaju florescentne prsluke (kao panduri) pa su jako uocljivi, lepo sedis u busu i samo kada ih vidis da ulaze u autobus onda cekiras kartu, nislucajno ranije, ja sam isao na treninge sa starog Beograda 3 puta presedao i za 5 dana sam potrosio sam 3-4 karte za bus... Tako da samo opusteno... zivimo u Srbiji :)

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Auuuu koja politika oko gradskog prevoza :rolleyes: opustite se ljudi  :rofl: :embarrased:
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

peanutz

  • Guest
o"D"prilike se nacitah raznih gluposti na ovom topiku. Daju se stotine eura agentima na razne nezakonite provizije, treninge i slicne gluposti i niko se ne pobuni protiv toga a ovamo se preracunavate da li se "svercovati" u GSPu ili kupiti kartu od 50 dinara. Toliko pogresno usmerena energija, neverovatno...

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Ja nikada nisam kupio kartu za GSP i nikada neću !

Offline JacaZG

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
o"D"prilike se nacitah raznih gluposti na ovom topiku. Daju se stotine eura agentima na razne nezakonite provizije, treninge i slicne gluposti i niko se ne pobuni protiv toga a ovamo se preracunavate da li se "svercovati" u GSPu ili kupiti kartu od 50 dinara. Toliko pogresno usmerena energija, neverovatno...

Nisu svakom date oči da vide...

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
@ Peanutz sto se tice rasprave oko prevoza po Beogradu...bas zato sto mnogi od nas dolaze iz raznih krajeva i put do BGa svakako kosta, plus svi troskovi vezani za odlazak na brod doprinose bas takvim pitanjima o svercu u troli ili busu, jer, meni, a verujem ni ostalima dati 200 din za prevoz nije malo, to mi je sendvic i voda na treningu, a to sto se spremamo da platimo "nezakonitu" proviziju agenciji , trening, i kako si rekao "ostale gluposti" ne znaci da plivamo u parama, naprotiv... a sto se pobune oko tog placanja tice, mislim da je besmislena, jer je, po meni, ta nezakonita provizija potpuno opravdana petodnevnim treningom!


Da se vratimo na temu... meni stiglo obavestenje od agencije da treba da budem u Bgu u sredu u 15:45h , i da u to vreme dolaze sve staff pozicije i technical-i ... can't wait... :)

A drugari koji idu na poslednji krug preliminarnog, javljajte kako je bilo !!!    :-*
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Alexa011

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Adventure seeker on an empty street,
Just an alley creeper, light on his feet
A young fighter screaming, with no time for doubt
With the pain and anger can't see a way out,
It ain't much I'm asking, I heard him say,
Gotta find me a future move out of my way,
I want it all, I want it all, I want it all, and I want it now,
I want it all, I want it all, I want it all, and I want it now..... :yahoo:

Offline bellezza

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Ja nikada nisam kupio kartu za GSP i nikada neću !

Pametno! ::yes::  :party:  Bez uvrede zaista,meni je sve ovo pomalo komicno,sutra treba da gazite po belome svetu sami,a vi vodite polemiku i pripreme oko beogradskog gsp-a :) 90% ljudi se vozi bez karte,a i ako te uhvati kontrola...pa?  Na ulici je dzungla-snadji se :) :) :) A treba biti jos veca budala i stvarno davati pare za kartu za svaku voznju :D
"Daj mi Boze snage da izdrzim ono sto promeniti ne mogu,daj mi hrabrosti da promenim ono sto mogu,i mudrosti da raspoznam to dvoje.''

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja podržavam švercere ... da imaju love platili bi  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)