Author Topic: Preliminarni interview za Princess Cruises - prijava do sredine Aprila 2011.  (Read 61528 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivconi

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
za pozicije u kuhinji sem mene i off_martin, da li je jos neko aplicirao preko Safe Cruse agencije?

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Drugari hvala vam na podršci! Sretno svima na treningu i finalnom! Ako može momak koji je pao (tj. nije ni imao) preliminarni da mi kaže da li je moguće da moj brat sad pokuša ponovo sad 4. maja? Ili je možda još rano? Uostalom treba pitati Ivana i Djordja , pa šta oni kažu.....

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
za pozicije u kuhinji sem mene i off_martin, da li je jos neko aplicirao preko Safe Cruse agencije?

Koju si poziciju u kuhinji dobio na preliminarnom ?

Offline Mirre86

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozz svima,forum je odlican! :party: ja sam prosao u utorak 19.,za buffet stw,i drug za ass,
obojica smo iz Iriga(okolina Novog Sada)..
bilo nas je 30ak,dosta ljudi iz Bosne,sve u svemu ok,samo trema ubija,bespotrebno :rolleyes:. . .
trening od 4. do 8.,a ne zna se gde(ako je u Bg u kom hotelu)?

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Proverite mail :)
Meni su poslali zvanicne skripte za trening, kao i sve detalje vezane za to gde ce se i koliko dana odrzavati ( Hotel Central, Zemun) trening.
WolfNS mi se cujemo da idemo zajedno...
can't wait !!!
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

peanutz

  • Guest
vrlo verovatno se i ja pridruzujem... we shall see.... :)

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Ako neko ide na trening iz Republike Srpske, preko Pavlovica mosta, neka mi posalje privatnu poruku pa da se dogovorimo oko prevoza...

Offline Miss T.

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Gde planirate da nocite za vreme trajanja treninga?? Ja sam iz Subotice i to mi je trenutno najveca briga ...  :hehe:
If you are, you breath. If you breath, you talk. If you talk, you ask. If you ask, you think. If you think, you search. If you search, you experience. If you experience, you learn. If you learn, you grow. If you grow, you wish.
If you wish, you find. If you find, you doubt. If you doubt, you question. If you question, you understand. If you understand, you know. If you know, you want to know more. And if you want to know more, you are alive...

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Uh, verujem ti. Ja na sreću imam dva frienda koji studiraju gore pa mi to nije problem, neznam sta bih radio da nije njih ?
Koliko ljudi ima isti problem ?   

Offline Miss T.

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Grrr... I envy you, in positive way of course.  :yeah:
If you are, you breath. If you breath, you talk. If you talk, you ask. If you ask, you think. If you think, you search. If you search, you experience. If you experience, you learn. If you learn, you grow. If you grow, you wish.
If you wish, you find. If you find, you doubt. If you doubt, you question. If you question, you understand. If you understand, you know. If you know, you want to know more. And if you want to know more, you are alive...

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Iako te ne znam :hmm:
a na svoju odgovornost mogu te primiti kod mene u stan   :party:

peanutz

  • Guest
Cruise Ship Employment and Dating Forum. :yeah:

Offline Miss T.

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
@MarkoMighty: Heh, da, to bi bila, u najmanju ruku, vrlo "interesantna" kombinacija.  :embarrased:
If you are, you breath. If you breath, you talk. If you talk, you ask. If you ask, you think. If you think, you search. If you search, you experience. If you experience, you learn. If you learn, you grow. If you grow, you wish.
If you wish, you find. If you find, you doubt. If you doubt, you question. If you question, you understand. If you understand, you know. If you know, you want to know more. And if you want to know more, you are alive...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
@Letis Dufe:  cujemo se oko prevoza, postoji dobra sansa da cemo ici autom, mada jos se premisljamo. Ako i ne, idemo zajedno nekim vozom ili nesto.

mi se jos nismo snasli oko spavanja, al kontaktiracemo poznanike po BG-u ovih dana. Uostalom, mozda cemo na neku pijanku posle treninga, pa ko zna gde cemo zaginuti :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced