Author Topic: Nisam bas sigurna za koji posao da se prijavim  (Read 1823 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline amelie

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Pozdrav ljudi! :)

Ja bih uskoro trebala ici na razgovor za posao na brodu i nisam bas sigurna za koji posao da se prijavim. Prvo za sta sam se htjela prijaviti je upravo wellness centar zato sto imam iskustvo kao recepcioner u wellness i spa centru u hotelu sa 4*. Medjutim, kada sam iscitala sve ove postove, radije bih se za prvu plovidbu prijavila za cabin steward jer mi se cini da u wellness ne bih mogla proci.

Inace, zavrsila sam Fakultet za turizam i hotelijerstvo, imam dosta iskustva u nekim organizatorskim aktivnostima ali sve je to samo u toku ljetnje sezone, dok nisam na fakultetu.Sto znaci, nemam bas dugo radno iskustvo. Zavrsila sam u julu prosle god. Engleski govorim veoma dobro, ruski jos bolje ali mislim da mi to nesto posebno ne znaci, razumijem dosta toga na italijanskom ali se ne usudjujem mnogo da govorim (prosla sam prije 2 god.pocetni kurs).
Ja vas pitam, da li znate za neku nizu poziciju u wellnessu, tipa da mijenjam peskire i sl. jer volim da radim u lijepom ambijentu? Ili mozda neki dodatni savjet?
Prioritet mi nije neka velika zarada.

Hvala unaprijed.