Author Topic: Utisci s intervjua - Opatija 1.04.2011. - Carnival Cruse Line  (Read 14309 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Mene je Eric pitao da li sam nervozna? Odgovorila sam da jesam kao i svi ostali, da nam puno znači odlazak na brod. Pa je pitao zbog čega ja želim ići na brod? Tu je moj odgovor bio poprilično dugačak( inače kad me  trema pere onda ne zatvaram usta, što većina prisutnih na intervjuu  može i potvrditi :) ) Dok sam ja blebetala on je samo klimao glavom i morao me je prekinuti da me pita  kako mi se zove zaručnik, na kojem brodu  je i zašto nisam išla zajedno s zaručnikom? I na kraju je rekao hvala i pokazao mi rukom da mogu ići.  Ali ja sam i dalje ostala sjediti i pitala sam ga : - Jesam li? On se nasmijao i rekao : - Jesi. Od tolike treme na par trenutaka kad sam izašla i dok su mi drugi  pružali ruke da mi čestitaju, nisam znala gdje se nalazim  oT

Intervju je trajao svega par minuta i nije bilo ništa strašno, ali svejedno trema se itekako osjetila u zraku  :hehe:

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
mali detalji..
pitao me što mislim koliko ljudi ima na razgovoru.. ja mu velim da neznam, da mislim da oko 60 :)
pa gdje radim, što radim.. gdje sam učio engleski.. pa mu odgovrio da sam hodao u školu i da doma čitam i gledam filmove.. i onda me pitao koji sam zadnji film gledao, i nešto velim što je bilo u filmu..
koliko sam se bojao marlins testa, i razgovora.. danas se smijem.. ništa teško, samo treba biti skoncetriran i opušten.. mada ja nisam bio :P sve u cca 3 min i gotovo.. :)


Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
jeli itko dobio kakav mail?

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
da...

Vise njih  :)

Sad koji ti mail ciljas konkretno...
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
da...

Vise njih  :)

Sad koji ti mail ciljas konkretno...

onaj nakon interview-a naravno, što misliš koji? ja npr. nisan i saznan od kolege da je on dobija prije 5-6 dana???? pitan suzi u čemu je problem, kaže biće ti u spam otišlo????? pa nisan tukac....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
znači zoveš suzi i pitaš ju zašto nisi dobio mail ... interesantno  :hmm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
ma da, zva san je jutros, poslala mi naknadno mail, ali sve mi to nekako čudno...mail počinje s tri točkice"..." a di je ono prije?
i zašto recimo šalje ovoga što je bija s menon u rijeku na lječnički a mene u split? a oboje imamo i madrikulu i pasoš, jedina
razlika je što je on ass.waiter a ja bar waiter... -()-

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Svi smo dobili taj mail...i meni se cinilo kad sam ga dobio kao da fali dio maila.

Ali to je to, procitaj si attachment koji se zove "prije ukrcaja" tamo ti sve pise detaljno  :)
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Svi smo dobili taj mail...i meni se cinilo kad sam ga dobio kao da fali dio maila.

Ali to je to, procitaj si attachment koji se zove "prije ukrcaja" tamo ti sve pise detaljno  :)

riješeno, hvala ti isto, cijenin to ;)