Author Topic: gde moze u srbiji da se uradi medicinski pregled za steiner!  (Read 4819 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hoboken1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
da li neko zna gde moze u srbiji da se uradi medicinski pregled za steiner! ne priznaju onaj sa medicine rada pa bi molio bilo kakvu informaciju!
hvala!

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Moras da znas sta je potrebno, ako postoje neki specificni pregledi ili specificni formulari po kojima pregled treba da se radi  ?!?


Mozda s eovde neko pre sretao sa tim, nadam se da jeste , da bi dobio taj odgovor koji trazis, ali nekako najsigurnije i najpouzdanije je da ti oni kazu koji doktor ili ustanova su priznati od njihove strane ili ovo gore sto sam napisao na pocetku posta....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne znam zašto bi se itko interesirao gdje se radi pregled za Steinera ako nije dobio posao, a ako je dobio posao, zar mu nisu rekli?
Nitko te neće pitati na interview-u jesi li prošao liječnički?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline hoboken1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
vec sam radio jedan ugovor sa steinerom kao fitnes trener ali mi je med istekao. Oni traze norveski pomorski pregled ali nasi nece da ga urade ako nemas potvrdu da ides na norveski brod sto kod mene nije slucaj pa sam mislio mozda je neko ovde koji je vec radio za stainer i ima slicna iskustva.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Brajko, znas li ti kako treba da izgleda ta potvrda  ;)  To se da napraviti, niti ce ko da zove u Norvesku da proverava niti bilo sta, bas ih briga i ovako im placas da urade pregled...  

To je izgleda jos jedna glupa formalnost   b00/   ,  a verovatno mogu i da ti progledaju kroz prste, jbg. nece te valjda zezati kad objasnis situaciju, idi direktno kod rukovodioca ustanove i nemoj da ga pustas dok ti ne nadje resenje,  budi uporan, ili napravi fake dokument to je cak i najlakse, nema ta potvrda neke pecate i zastite posebne, to ti moze bilo koja stamparija nabudziti da izgleda profi za 100-200 dinara  ....   :-))))'


Medicina rada je institucija ozbiljna koliko i trafika na sledecem uglu... trk u stampariju !

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Hoboken da li mozes da mi kazes nesto o intervju za fitness instructora,ja cekam da mi jave za intervju u Beogradu,mislim da ce biti u Februaru...Sta te pitali kada si ti isao? Jel istina da mora 2 video snimka da se ponesu ili moze i samo 1 snimak da se napravi? Koliko ti je sve izaslo?

Hvala ti puno! pozz

Offline hoboken1983

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
pazi meni su trazili snimak kako drzim aerobik cas i kako radim licni trening. stvar je sto je to kod mene bilo uzasno uradjeno ali ipak sam otisao tako da mislim da je stvar formalnosti. a intervju je smesan izdjes kazes nesto o sebi  onda kao radis neki test o fitnesu opet nista spec. samo pripremi sve papire sto ti traze i mislim da ne bi trebalo da bude problema. e sada tako je bilo pre 2 godine mozda se nesto promenilo.
 a tamo posle je druga stvar najbitnija ti je prodaja i samo prodaja od toga ti dolazi 90 posto kesa.

znam ja kako to sve treba da izgleda ali nije to tako jednostavno to je posebni obrazac i radi ga pomorski doktor mada ima kod nas ali traze neke potvrde da se ide na norveski brod aja ne idem tako da jbg.