Author Topic: Prošla intervju!!!!  (Read 9531 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« on: 18/February/2010 »
  Prosla intervju!!!! :run:  U Londonu moram biti 13. septembra :yahoo:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prošla intervju!!!!
« Reply #1 on: 18/February/2010 »
čestitam  :uzdravlje:

može detalji?  :pop:  :hekla:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #2 on: 18/February/2010 »
 Intervju je bio 13. februara u hotelu Slavija, u Beogradu, za Stainer. Na pocetku Helena je predstavila kompaniju, zatim je usledilo usmeno pojedinacno predstavljanje svakog kandidata...mislim da je trajalo oko 5 minuta, na engleskom. Pitanja: odakle si...broj godina...iskustvo...da li si radio/la na brodu...dodatne kvalifikacije...i slicno. Posle je usledio prakticni deo za masere, od oko par minuta po kandidatu. Juce sam dobila informaciju od Jelene, da sam prosla intervju i da sledeceg meseca mogu potpisati ugovor, a u akademiji Stainer moram biti 13. septembra.

Offline bojanradovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #3 on: 20/February/2010 »
Intervju je bio 13. februara u hotelu Slavija, u Beogradu, za Stainer. Na pocetku Helena je predstavila kompaniju, zatim je usledilo usmeno pojedinacno predstavljanje svakog kandidata...mislim da je trajalo oko 5 minuta, na engleskom. Pitanja: odakle si...broj godina...iskustvo...da li si radio/la na brodu...dodatne kvalifikacije...i slicno. Posle je usledio prakticni deo za masere, od oko par minuta po kandidatu. Juce sam dobila informaciju od Jelene, da sam prosla intervju i da sledeceg meseca mogu potpisati ugovor, a u akademiji Stainer moram biti 13. septembra.
a sto tek u septembru? nemaju mesta ranije ili si ti trazila?

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #4 on: 22/February/2010 »
   Zelela sam tada. Da mogu da se organizujem, skupim jos malo novca, zavrsim kurs italijanskog, utvrdim jos malo engleski. Proletece vreme do septembra. Inace, na intervjuu i pitaju kada si spremna za polazak...tako da je bilo kandidata koji su bili spremni za mart, april...ocito da im treba ljudi.

Offline bojanradovan

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #5 on: 22/February/2010 »
   Zelela sam tada. Da mogu da se organizujem, skupim jos malo novca, zavrsim kurs italijanskog, utvrdim jos malo engleski. Proletece vreme do septembra. Inace, na intervjuu i pitaju kada si spremna za polazak...tako da je bilo kandidata koji su bili spremni za mart, april...ocito da im treba ljudi.

jos jedno pitanje: da li je bilo muskih masera? posto sam cuo da oni ne praktikuju muskarce, nesto vezano za moguce optuzbe zbog seksualnog uznemiravanja.
italijanski zavrsavas zbog sebe ili...?
to oko biranja datuma mi je skroz fer. korektno sa njihove strane.
a koja je agencija u pitanju? sea agency ili safe cruise?
hvala  =""

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #6 on: 23/February/2010 »
  Da, dobro si cuo. Ne zaposljavaju muskarce na poziciju maser, kao zbog sexualnog uznemiravanja, ali dobro, moze im se.
Radicu za Stainer, a isla sam preko Helene iz Kopra, Invermore Shipping je agencija. Dok je agent za Srbiju Jelena Joksimovic.
Italijanski ucim zbog sebe, obozavam ga, a mislim da ce koristiti na brodu.
  Slazem se sa tim da su potpuno korektni sto se tice polaska i sasvim na mestu pitanje kada je kandidat spreman.

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #7 on: 11/March/2010 »
  Putuje li neko u septembru u London, u Steiner? 

Offline beladent

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #8 on: 19/April/2010 »
Aj i ovde da postavim pitanje posto nisam video da ima ova tema  b00/

Pre desetak dana sam u jednoj agenciji u Beogradu prosao intervju kod devojke koja selektira ispred OnBoardSpa kompanije, pa me zanima da li je neko radio za njih i kakva iskustva ima? Ja cu se konkretno baviti beljenjem zuba na brodu ali bi mi dobro dosao bilo kakav savet vezano za uslove rada. Receno mi je da imam zagarantovanu odredjenu kolicinu novca nedeljno + commission pa me zanima koliko moze da se zaradi? Kakav je smestaj u Southamptonu (provescu tamo 3 nedelje)? Koliko mi novca treba tamo, posto sam cuo da je smestaj besplatan ali ne i hrana?

Svaki savet je dobrodosao! ;)

Hvala unapred!!!

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #9 on: 27/April/2010 »
  Danas sam razgovarala sa Jelenom, agentkinjom Invermore-a i trebalo bi da opet imam intervju 12. juna, iako sam prosla intervju jos u februaru...nije da brinem, nego sam zbunjena -()-

Offline Mona

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #10 on: 08/June/2010 »
  Danas sam razgovarala sa Jelenom, agentkinjom Invermore-a i trebalo bi da opet imam intervju 12. juna, iako sam prosla intervju jos u februaru...nije da brinem, nego sam zbunjena -()-

Pozdrav,Nikoleta!Imas od mene pm!
...Kazu ukus je karakter,a karakter sudbina...

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #11 on: 09/June/2010 »
 :-))))'
 Hvala!!! Javicu nakon intervjua pojedinosti.

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #12 on: 13/June/2010 »
   Bez veze sam strepela od ponovnog intervjua, nije ga ni bilo. Samo sam otisla da preuzmem garantna pisma za ambasade i saznam detalje odlaska u London 12. septembra :banana:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Prošla intervju!!!!
« Reply #13 on: 13/June/2010 »
Izgleda da se u SPA ide supersporo  :nokti:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Prošla intervju!!!!
« Reply #14 on: 13/June/2010 »
  Ma, nije sporo. Sama sam odabrala termin septembra. Vec sam navela, ranije. Na intervjuu pitaju kada ste spremni za odlazak.

  Na sajtu Steinera sam videla, a i obavestila me je Helena, da se u London dolazi dan pre pocetka obuke, u nedelju. Nigde ne pise da li tada odlazimo u hotel, koji obezbedjuje Steiner, ili trazimo sami smestaj za to vece.  -()- Nadam se da ce se naci neko sa pravim odgovorom na ovu moju dilemu, a moze napisati i sve drugo sto zna biti od koristi.