Author Topic: Prošla intervju za massage therapists  (Read 9143 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline buby0806

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Prošla intervju za massage therapists
« on: 05/September/2010 »
helloooo!!! bila ja na kraju 04.09. u sloveniji i prosla intervju za massage therapists  :yahoo: 

krajem 11.mj bi trebala krenut za london,al jos nisam sigurna za datum... sve u svemu...intervju je prosao glatko. helena je vise nego odlicna i pozitivna osoba!!! PUNO HVALA MONI na ulozenom vremenu...ljudi... popila sam joj mozak na slamku  oT

cujemo se sa novim vijestima  :-))))'   

 :run:

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #1 on: 11/September/2010 »
  Sutra ujutru u 10:35 krecem za London  :moli:

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #2 on: 23/September/2010 »
  Druga nedelja u Londonu je skoro gotova :run:.  Prva nedelja u Steiner akademiji je bila veoma stresna. Lomila  sam se da li da se vratim kuci, ili izdrzim koliko god treba.  Nije ni malo lako za nas koji nismo iz zemalja gde je engleski prvi jezik. 80% ljudi u akademiji jeste. Tu nastaje problem. Govore ENGLESKI u svojim dijalektima i tek je tu problem. Nisam videla jos ni jednu devojku iz ex Jugoslavije. Inace, prvi dan u akademiji je totalno konfuzan. Mnogo informacija, papira, potpisivanja. Lekarski pregled traje oko 5 minuta. Dr. Levi samo pregleda stetoskopom, kao i svaki drugi lekar opste prakse, proveri reflekse i izvadi krv, zatim se odlazi u obliznju bolnicu na rentgen. To je sve. Pozove mozda ponovo nekog, ako treba. Sto je retko. Mene jeste, jer imam anemiju, nista strasno. Dao mi je recept za tablete koje pijem, pa ce mi pre broda ponovo uraditi test krvi. Prve nedelje se uci previse i nema se dovoljno vremena. Druga je mnogo bolja. Mislim da ce skoro sve od nas znati od nedelje na koji brod idu. Mnogo je ljudi koje traze i mnogo brodova! Mene su u nedelju premestili u divnu porodicu. Akademija mi je 20 minuta fine setnje i mnogo mi je bolje, nego u hostelu YMCA! Tamo je ok, ali odavde je blize akademija.
 Problem sa Londonom je sto skoro sve prodavnice rade do 18, retko koja duze.
 Pozdrav svima iz Londona, kad ugrabim slobodno vreme, eto mene sa novim informacijama. Inace, vreme je odlicno!

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #3 on: 23/September/2010 »
Jedan komentar za SPa.  Za 2 meseca koliko sam na inspiration, nisam video da devojke koje rade u SPA crkavaju od posla.  Da rade ceo dan, ali svako vece imaju vremena i snage za party do zore   :D :haha:

Offline mbanex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 61
  • Life's a journey. Enjoy the ride. ;)
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Regent Seven Seas
  • Recruitment Agency: Jobs on a Ship
  • Job Title: Crew Purser
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #4 on: 23/September/2010 »
Moj omiljeni department na brodu... SPA!!!  ::yes::  :banana:
Oni koji me sreću, misle da ja to putujem. A ne putujem ja. To beskraj po meni hoda...

Offline Mona

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #5 on: 24/September/2010 »
Eto,Nikoleta,vidis da sve ide kako treba...  ;)  :-))))'
Nisam stigla ovih dana da ti pisem,a i mene vec polako hvata guzva oko svega...Narednog vikenda mi je potpisivanje ugovora,a ja nemam pojma odakle da pocnem sa pripremama,a opet sve znam... ""]]
...Kazu ukus je karakter,a karakter sudbina...

Offline buby0806

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #6 on: 25/September/2010 »
Bravo nikoleta!!! samo naprijed!!!!  :-))))'   PUNO TI HVALA NA SVIM INFORMACIJAMA!!!!   :-*    =""

Ajd Mona sad ti polako!!! Mi se vidimo gore  ;D  Sretno! 

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #7 on: 01/October/2010 »
 Ujutru putujem za Atinu. Dobila sam Brilliance of the seas!!!! Nadam se da ce sve biti u redu!!!! Pozdrav iz kisnog Londona!!!

Offline Mona

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #8 on: 01/October/2010 »
Ujutru putujem za Atinu. Dobila sam Brilliance of the seas!!!! Nadam se da ce sve biti u redu!!!! Pozdrav iz kisnog Londona!!!


 :yahoo: :-))))' :party: :uzdravlje: ::yes::
...Kazu ukus je karakter,a karakter sudbina...

Offline nikoleta

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #9 on: 07/October/2010 »
  Narode, pozdrav sa Brilliance of the seas! Krenuli smo iz Francuske za Italiju, more mirno...
 Nema previse posla u spa departmentu, tj. zavisi od dana. Za sada sasvim zadovoljavajuce!!!!

Offline MASHA BEOGRAD

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #10 on: 11/October/2010 »
 :run: pozdrav drugari,ja putujem 17.januara za London (Oooh la la la )  :nokti: ako jos neko putuje samnom neki mi pusti mail mari-nica87@hotmail.com

Offline GRACE

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #11 on: 18/October/2010 »
ima li itko intervju u kopru 20.11?

Offline buby0806

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #12 on: 13/December/2010 »
poceo treci tjedan u londonu... ova predhodna dva...e pa neznam sta da kazem...bilo je dana kad sam plakala,a bilo je dana kad mi je bilo super. sada samo boga molim da me sto prije na brod posalju a to cu saznati ovaj tjedan.  :moli: ispiti su dosta teski,al da se polozit ako ucis. sretno svima i pozz iz londona

Offline Zllico

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #13 on: 13/December/2010 »
Kakvi su testovi, koliko je obimno, ima li vremena da se urad.Sta ti je bilo najteze.Ima li onih koji nisu polozili, sta sa njima.Nadam se da mene tek cekaju te "muke".

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #14 on: 14/December/2010 »
Zdravo svima, ako neko moze da napise ko je vec bio u Londonu jos neka iskustva bilo bi extra   :pop:

Ako ima neko ko putuje za London 14 Februara neka ostavi poruku, pozdrav