Author Topic: Prošla intervju za massage therapists  (Read 9116 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mona

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #15 on: 16/December/2010 »
poceo treci tjedan u londonu... ova predhodna dva...e pa neznam sta da kazem...bilo je dana kad sam plakala,a bilo je dana kad mi je bilo super. sada samo boga molim da me sto prije na brod posalju a to cu saznati ovaj tjedan.  :moli: ispiti su dosta teski,al da se polozit ako ucis. sretno svima i pozz iz londona


'Ajd',Buby,ne plasi ljude,nije bas tako strasno sa ispitima...A ko ne prodje-ponavlja test-samo treba da nauci ono sto nije znao...Ima se dosta sta reci o Londonu i Steiner sistemu na akademiji...Nadam se da cu imati vremena da ispisem sve cega se setim pre nego odem na brod,posto sutra saznajem detalje leta i ostalo...Pozdrav svima,a ti mi,Buby,ponesi one funte sutra... :P
...Kazu ukus je karakter,a karakter sudbina...

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #16 on: 16/December/2010 »
Super znaci ne mogu da te vrate kuci, nego tu si dok ne zavrsis to pa pravac na brod.  oT Samo da se ne trosi mnogo na izlaske, svi pricaju koliko je London skup. Nama su rekli na intervju da nam je placen dorucak i vecera, ali rucak mi kupujemo... Sto i nije valjda toliko strasno. Pozdrav svima  :D

peanutz

  • Guest
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #17 on: 16/December/2010 »
misel mogu da te vrate kuci. pazi, imas test, pa opet test, pa opet test itd. padnes prvi, nije frka, kada bude drugi moraces da ucis i za njega i za ovaj prvi koji si pao. ako padnes i prvi i drugi ides kuci. testovi su laki tako da moras biti glup da bi pao, bez uvrede.

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #18 on: 16/December/2010 »
Hvala Peanutz, znaci samo da se uci i ne zabusava :) Valjda niko nece da padne taj test  :rolleyes: Pozdrav

Offline buby0806

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #19 on: 16/December/2010 »
emerald princess je moooooj  :run:  sutra putujem. testovi su lagani ako ucis...bilo je svasta...proizvodi (koliko kostaju,benificije i tako to)...slusat na predavanjima i kad kare da nesto podcrtate..to je to...to ce biti u testu. punooo pozdrava iz londona,a drugi put se cujemo..sa drugog kraja! p.s. nemas na sta trositi u londonu jer nemas vremena. ja sam u 3 tjedna potrosila cca 100 funti. dorucak i veceru imate u ymca-u,a rucak je na akademiji (sendvici) za koje preporucam da ih kupujete u M&S jer ih ima za 1 funtu. tjedna karta za bus je 16 funti (prvi put 19) i to je to. stvarno nemas na sta trositi. eto nadam se da sam bar malo pomogla. nervozna sam pred put pa nemam bas volje. cuuujemo se prvom prilikom! bye

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Prošla intervju za massage therapists
« Reply #20 on: 16/December/2010 »
Svaka cast buby  :uzdravlje: Hvala na ovim informacijama, i te kako su od koristi  :D Sve najbolje na Princess  :plovim: