Author Topic: Rukovanje sa Ericom Chinoyem  (Read 9308 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline overkill99

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« on: 04/April/2011 »
e ljudi  :deda: ajde neka mi netko odgovori tko je vec bio na interviewu sa ericom chinoyem, predstavnikom carnivala dali se je rukovao sa vama! jer sam ja bio pred neki dan i suzi nam je napisala na papir da se ne rukujemo s njim jer da ju je zamolio zato sto ga je prosli put zabolila ruka od silnog rukovanja..... oT oT a ja mislim da znam zasto se nije htio s nama rukovat  ::yes:: :haha: tnx na odgovoru

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #1 on: 04/April/2011 »
ja sam usla rekla good afternoon i dala mu papire koje su mi dali iz agencije i to je bilo to

Offline overkill99

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #2 on: 04/April/2011 »
ja sam usla rekla good afternoon i dala mu papire koje su mi dali iz agencije i to je bilo to

isla si preko A Priori i dali si bila na interviewu 1.4. 2011.? jer se moje pitanje odnosilo na ljude koji su bili na odabiru prije!  no;;;

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #3 on: 04/April/2011 »
isla si preko A Priori i dali si bila na interviewu 1.4. 2011.? jer se moje pitanje odnosilo na ljude koji su bili na odabiru prije!  no;;;

isla sam preko EP 02.04. kod istog coveka za kog si pitao

Offline overkill99

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #4 on: 05/April/2011 »
isla sam preko EP 02.04. kod istog coveka za kog si pitao

ok :D nego...dali si se ti rukovala s njim ili vam je na papiru pisalo da je on zamolio da se ne rukujete iz razloga da ga ne zaboli ruka zbog silnog rukovanja?? tnx  :banana:

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #5 on: 05/April/2011 »
ok :D nego...dali si se ti rukovala s njim ili vam je na papiru pisalo da je on zamolio da se ne rukujete iz razloga da ga ne zaboli ruka zbog silnog rukovanja?? tnx  :banana:

Da, pisalo je da se ne rukujemo s njim iz navedenih razloga :)

Pa smo tako i postupili...  :D
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline bc2205

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #6 on: 05/November/2011 »
koliko se sjećam na onom treningu prije intervjua, rekli su da radnik u ugostiteljstvu nikad ne pruža prvi ruku, ali naravno da ces uzvratiti ako ti neko prvi pruži ruku!! tako da nisam ni pokusavao dati ruku..ali bila mi je ženska na intervju!!!  :nokti:

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #7 on: 02/April/2012 »
zapravo funkcionira ovako, žena, odnosno dama uvijek prva pruža ruku jer po bontonu ona bira s kime će se rukovati neovisno o statusu i jedne ili druge osobe. mlađa žena nikada prva ne daje ruku starijoj, već starija odlučuje da li će se rukovati ili ne.
i naravno ruka se stisne kak zapovijeda, a ne daje se mlohavi slinavac :)

kod pozdravljanja je pak obrnuto, muškarac uvijek pozdravlja prvi ženu neovisno o tome da li je mlađa ili starija.

stoga, kada se ulazi kod erica curke bi trebale prve pružiti ruku, a ne on, ali kako je kod njega posve drugi razlog nerukovanja "100 ljudi-100 ruku a on ima samo jednu" onda mi je opravdano poštivati njegov zahtjev  :embarrased:
don't dream your life live your dreams

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #8 on: 02/April/2012 »
ja kad sam isao na finalni za princess  covek i devojka koji su me ispitivali na finalnom su ustali i docekao me je sa pruzenom rukom ,,a zatim sam ja pruzio ruku toj devojci sa banana smile  :banana: ,cak sam joj i grudi odmerio (posto je imala otkopcana zadnja dva dugmeta na kosulji) i onda smo seli  :party:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
2 in 5 Americans afraid of germs
« Reply #9 on: 02/April/2012 »
According to a recent survey commissioned by PURELL® Instant Hand Sanitizer, the leading hand sanitizer brand, 2 in 5 American adults (nearly 92 million people) – have hesitated to shake hands with someone because they were afraid of germs. 
What’s more, 55 percent of Americans would rather touch a public toilet seat than shake someone’s hand after they’ve coughed or sneezed into it.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #10 on: 02/April/2012 »
Podrzavam! ni ja se ne rukujem sa svakim

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #11 on: 02/April/2012 »
Ko mu je kriv, kad je regruterski posao takav. Ne vidim razlog što se čovjek buni. Kad već neće da se rukuje sa ljudima koji su na primjer na sedmom nebu jer su dobili posao iz snova  :money: da se tako izrazim, onda je trebao biti pop  :pop1: i svi bi ga ljubili u ruku, niko ne bi pružio da se rukuje  :rofl:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #12 on: 02/April/2012 »
Ja na prvi intervju za posao na brodu išao kod Indijca koji je isto tako uputio agenta da nam kaže da mu ne pružamo ruku.
To bilo prije nekih 16 godina. Možda je to taj isti, ne sjećam se kako se zvao.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #13 on: 03/April/2012 »
Sefe mislim da je to isti taj indijac  :D
 Ja se nisam rukovala s njim jer sam pre svega ja germs-fobicna  :D
 Izbegavam rukovanje . Dokazano je da ljudi bas i ne peru cesto ruke .
Ljudi ne shvataju koliko su bakterije opasne i da mogu da dovedu do smrti ako ih uneses u organizam  (na primer MRSA i Acinetobacter)
Na neke bakterije antibiotici vise ne deluju jer su mutirale a bakterije mutiraju brze nego sto mi mozemo da napravimo novi antibiotik !
Ni ja to nisam nista ozbiljno shvatala dok se nisam razbolela drugog puta ! Onda mi je potpuno bilo jasno zasto amerikanci i ovi na brodu toliko trube o pranju ruku.

Offline dare_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Rukovanje sa Ericom Chinoyem
« Reply #14 on: 03/April/2012 »
Ja sam koristio baš taj Purell Hand Sanitizer, i ako se sećam, pisalo je "kills 99.99% of Germs" :)
Džepno pakovanje sam uvek imao sa sobom, i dugo traje.