Author Topic: Literarni radovi & status Cruise Ship Veteran  (Read 19208 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


Svima koji žele dobiti status Cruise Ship Veteran popunjavanjem upitnika:

Uvjet prijave:  Svi koji odrade jedan ugovor mogu se prijaviti u vetrane.

Upute:
Kliknite [na gornji link, i automatski će vam se (za 5-6 sekundi) na kompjuter skinuti Word fajl sa pitanjima.
On će se nalaziti na desktopu (radnoj površini), ili tamo gdje ste uputili kompjuter da sačuva download.
Odgovorite na pitanja, sačuvajte izmjene u tom fajlu, i pošaljite mi ga na email forum@inozemstvo-posao.com

Oni koji se ne snađu sa ovim uputama, neka kopiraju ova pitanja, otvore "new topic", odgovore na njih (ispod svake linije, bez mijenjanja koda), i kliknu na "send":
(ja ću još dodatno editirati)

ps: 5 smajlija maximum

Code: [Select]
[color=red]Korisničko ime:[/color]
[color=red]Država:[/color]
[color=red]Spol:[/color]
[color=red]Kompanija:[/color]
[color=red]Pozicija:[/color]


[color=red]Kako ste čuli o poslu na kruzerima?[/color]
[li][color=red]Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?[/color][/li]
[color=red]Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?[/color]
[li][color=red]Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?[/color][/li]
[color=red]Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?[/color]
[li][color=red]Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?[/color][/li]
[color=red]Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?[/color]
[li][color=red]Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu[/color][/li]
[color=red]Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?[/color]
[li][color=red]Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?[/color][/li]
[color=red]Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?[/color]
[li][color=red]Jeste li bili zadovoljni zaradom?[/color][/li]
[color=red]Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?[/color]
[li][color=red]Kako vam se svidio društveni život na brodu?[/color][/li]
[color=red]Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.[/color]
[li][color=red]Kako biste opisali putnike?[/color][/li]
[color=red]Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?[/color]
[li][color=red]Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?[/color][/li]
[color=red]Opišite dobre strane rada na kruzerima.[/color]
[li][color=red]Opišite loše strane posla na kruzerima.[/color][/li]
[color=red]Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?[/color]
[li][color=red]Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?[/color][/li]
[color=red]Želite li dodati nešto što smatrate važnim?[/color]

Oni koji žele poslati tekst u obliku priče, ili ga sami postati ovdje, mogu i tako, ali neka tekst bude opširan.

Update Aug 05 2014: Kome ne upali niti jedna opcija, upravo sam prikrpao fajl za ispunjavanje u dodatku ovog posta.

Pojedini članovi foruma, koji u njegovoj izgradnji sudjeluju godinama, pišu opširne i korisne tekstove, ali se zbog nekog meni nepoznatog razloga ne odvažuju na ispunjavanje upitnika, dobri su kandidati za status veterana, kojega ću im svejedno udijeliti kada zaključim da su to svojim pisanjem zaslužili.

Zahvaljujem se na sudjelovanju u izgradnji foruma, ali i zadržavam pravo neodobravanja statusa ako vaš pismeni rad bude dosadno štivo.

Pomalo dotjerujem ovu kategoriju i primjetio sam da mi je kriterij za primanje u veterane u prošlosti bio prilično nizak.
Ako netko dobije inspiraciju popraviti svoje djelo, neka se ne ustručava poslati mi novi fajl.

Prepoznaće se po jednoj ili dvije zvjezdice, ()

 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bob

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Literarni radovi & status Cruise Ship Veteran
« Reply #1 on: 21/October/2015 »
Sefe ne radi ti link :rtfm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Literarni radovi & status Cruise Ship Veteran
« Reply #2 on: 21/October/2015 »
Sada radi  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)