Author Topic: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers  (Read 5379 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raziel

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
  • Work Hard,Play Hard
    • View Profile
Svi oni koji su bili na Interviewu u ZG ili trebaju ici da rade za "NCL"...

Da malo pricamo druzimo se i tako......

Eto ja prosao za Snack Steward,jos samo ljekarski ako bog da cu prodjem i to  :party:

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #1 on: 24/June/2011 »
Evo još jednoga  :run: Restaurant steward na NCLu. Anyone else? :yahoo:

Offline bahama mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #2 on: 04/July/2011 »
 Ljudi, pozdrav..i ja sam prošao na interwievu u maju u Zg za NCL -Restaurant steward...jel netko možda ima ikakvih informacija što je s tim..prošlo je više od mjesec i pol..i niko ništa ne šalje.. -()-

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #3 on: 04/July/2011 »
Pozdrav za  bahama mamau! Mene su u međuvremenu samo jednom zvali iz Miamija da provjere koliko dobro znam njemački, i otada ništa više.
Kontaktirao sam Sinišu nedavno, i kaže kako "moram čekati kao i svi ostali".  :embarrased:

Offline bahama mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #4 on: 05/July/2011 »
Pozdrav za  bahama mamau! Mene su u međuvremenu samo jednom zvali iz Miamija da provjere koliko dobro znam njemački, i otada ništa više.
Kontaktirao sam Sinišu nedavno, i kaže kako "moram čekati kao i svi ostali".  :embarrased:

Hvala ti na informaciji.. :) Ha, ništa..čekamo i dalje :waiting: pozdrav i sretno nam svima.. +U+

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #5 on: 05/July/2011 »
Vidim ovdje su neki napisali da su primljeni na pozicije restaurant steward i na pozicije sneck steward.Zanima me dali su te radne pozicije različite,ili je to sve jedno te isto?Pa samo zavisi od kompanije do kompanije,koje neke iste pozicije drugačije nazivaju.

Postoji i pozicija mess steward.Pa ako neko može da mi kaže,dali je i ta pozicija ista kao i ove gore spomenute,ili postoji razlika u poslu?

 

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #6 on: 05/July/2011 »
Vidim ovdje su neki napisali da su primljeni na pozicije restaurant steward i na pozicije sneck steward.Zanima me dali su te radne pozicije različite,ili je to sve jedno te isto?Pa samo zavisi od kompanije do kompanije,koje neke iste pozicije drugačije nazivaju.

Postoji i pozicija mess steward.Pa ako neko može da mi kaže,dali je i ta pozicija ista kao i ove gore spomenute,ili postoji razlika u poslu?

 

Mislim da nije isto. Znam da postoji razlika u plaći, u okviru NCLa, za restaurant i snack stewarda, tako da vjerovatno ne rade isti posao. I ti si primljen za NCL ili?  :plovim:

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: "Norwegian Cruise Line"-Future Workers
« Reply #7 on: 06/July/2011 »
Ne idem na NCL jer nisam ni bio na tom interwiev-u preko E.P.Samo pitam da znam.Najvjerovatnije da ću i ja preko E.P,ali kad bude drugi interwiev.Nažalost na taj prošli interwiev nikako nisam mogao otići,jer nisam imao slobodnog vremena da odem.