Author Topic: 100,000 foreign workers needed in Denmark  (Read 9447 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #15 on: 12/April/2011 »
Realne su brojke za Hrvate brate ali,samo državne firme i baustelci to imaju,naravno ako im plate,i takve se plaće mogu dobit u Hrvatskoj(Zagreb),mi ostali nismo Hrvatska u zadnjih par godina

Potpis


Realna je ta placa u RH i vise.

Ja kad sam radio imo sam oko 1000 eura. Doduse na moru.

Recimo kad sam bio mlad u mom rodnom gradu virovitica sam imo 300 eura. :D

Pa sad ti reci.

Problem je shto ljudi se uvale u kredit il naprave djece masu i sad treba to ranit i skolovat and so on i moraju biti tu di jesu.



Problem uopće nije ovo što si naveja, znan iz iskustva zato ne lupetaj ;)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #16 on: 12/April/2011 »
Posto lupetam reci mi ti shta je problem?

:)

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #17 on: 12/April/2011 »
Problem je što je narod potplaćen, radi za sitne pare jer je bagra opljčkala državu (al´nećemo politiku u ovu butigu) ja iman kredit i dvoje dice i sad bia ja triba biti sritan jer mi plaća na razini iz devedesetih, ti nemaš obaveza i normalno da se lakše upuštaš u razne poslove.

735 EUR-a prosječna plaća u Hrvata nije ni približno istini jer kad uzmeš u obzir da stotinjak prdonja sidi u saboru i diže 2 iljade i više eura plaću, a jadan radnik kod privatnika radi puno radno vrime s prekovrimenima za 500 tinjak eura, eto kako se dobije prosječna plaća....

valjda ti ne triban objašnjavati više zašto lupetaš ;)

Offline krkiga

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #18 on: 13/April/2011 »
Problem je što je narod potplaćen, radi za sitne pare jer je bagra opljčkala državu (al´nećemo politiku u ovu butigu) ja iman kredit i dvoje dice i sad bia ja triba biti sritan jer mi plaća na razini iz devedesetih, ti nemaš obaveza i normalno da se lakše upuštaš u razne poslove.

735 EUR-a prosječna plaća u Hrvata nije ni približno istini jer kad uzmeš u obzir da stotinjak prdonja sidi u saboru i diže 2 iljade i više eura plaću, a jadan radnik kod privatnika radi puno radno vrime s prekovrimenima za 500 tinjak eura, eto kako se dobije prosječna plaća....

valjda ti ne triban objašnjavati više zašto lupetaš ;)
Eto čovjek zna sta sam ja pričao,ja ih imam troje i ubijam leđa da zaradim za sebe i njih,a još trebam i onim banditima što sjede dati dio,normalno da sam ljut,još kad me ne plati pa da pucaš,a dešavalo se i to

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #19 on: 17/April/2011 »
Slazem se.

Drukciji pogled ja imam jer sam sam pa mogu shta hocu.

Ispricavam se.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #20 on: 04/July/2011 »
735 eura je možda prosjek plaće u Zagrebu, ali evo prodavačica u samoposluzi gdje kupujem svaki dan ima 2.800kn, tj. 380 eura.
Znači, anketa lijepo izgleda ali je bles bles  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #21 on: 08/July/2011 »
Precenjeno je!!! U Srbiji je problem dinar, pa jedan mesec plata je 400 evra a drugi 300!! Ja mislim da, sto se tice Srbije realna prosecna plata je 200-250 evra!! Za ostale zemlje ne znam!

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #22 on: 22/September/2011 »
Ja samo pozivam Hrvate da kažu da li je realna brojka 735 eura? Takođe važi za Crnogorce i Bosance... Dajem ruku da u Bosni upravni kadar u državnim instituacijama nema 410 evra...

Ovaj dijagram je sastavio sajt koji se bavi zabavom stoga ovaj dijagram treba shvatiti upravo tako...

2500 jeste veće od 378, ali isto tako je 4500 veće od 2500...

http://biznis-monitor.com/biznis/

Upravni kadar u BH institucijama ima najvece plate na Balkanu , nazalost zato nam rivredni razvoj ide jako sporo prevelike plate u javnim institucijama, puno institucija malo ulaganja u privredni razvoj

Offline Goldie

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #23 on: 26/September/2011 »
Postoje laz, besramna laz i statistika. Prosjecna plata u cg je prije 300 pa nanize, nego 518.

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 100,000 foreign workers needed in Denmark
« Reply #24 on: 01/October/2011 »
Meni stari kao elektičar zaradjuje oko 750€ mejsecno u BiH..Na državnom je poslu..
Ali mislim da kod nas u Hercegovini, točnije u Širokom Brijegu su plaće barem duplo ako ne i više veće nego u ostatku države.
Čistačica u skoli ima oko 450€ plaće.profesor oko 600€..sad neznam kakve je situacija u Bosni...
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..