Author Topic: Safe Cruise - BIH  (Read 5281 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Safe Cruise - BIH
« on: 02/June/2011 »
Pozdrav svim forumasima. Jednostavno nisam mogao da se suzdrzim a da ne spomenem i ne pomognem ljudima koji su spremni da krenu u morsku pustolovinu. Kao sto ste mogli da vidite,bio sam nasankan od strane agencije Mediator,tacnije od strane agenta RM,koji mi je svojim lazima na neki nacin smucio kruzere i sve..

Nakon sto sam saznao kakva je situacija,par dana sam razmisljao,i nakon toga kontaktirao sam agenta Safe Cruise agencije koji radi u Banja Luci,sa ne bas puno optimizma sa moje strane. Odmah nakon razgovora sa gospodinom Dejanom shvatio sam koliko je profesionalan i koliko je spreman da pomogne kandidatu,naprosto me je odusevio. Jer,da napomenem,razgovarao sam ne tako davno sa jos nekim od agenata,koji nisu ostavili bas jak utisak na mene. Gospodin Dejan iz Safe Cruise BIH mi je zaista unio neku dozu optimizma,vratio mi vjeru da mogu otici na brod,da ne odustajem. Zaista,razgovor sa njim je jako djelovao na mene. Buduci moreplovci,toplo vam savjetujem da se bez imalo razmisljanja javite gospodinu Dejanu,jer vjerujte necete se pokajati,u to sam sigutan. Bilo bi fino da je vise agenata sa ovakvim pristupom,jer mi ljudi nismo stoka !

Kontakt broj gospodina Dejana : 0038766913170

Takodjer,ovdje je i link gdje mozete da se uvjerite u profesionalnost Safe Cruise agencije,i takodjer kontak telefon.
Evo i link :  http://www.radnabrodu.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=12&Itemid=9

Sve najbolje vam zelim  :uzdravlje: