Author Topic: sva moja rodbina mi govori da sam lud  (Read 5194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline potopljeni

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
sva moja rodbina mi govori da sam lud
« on: 11/April/2011 »
Situacija se zahuktava,još sutra obavim liječnički i izvadim pomorsku i spreman sam,imam samo jedan problem pa ako bi netko bio ljubazan baciti koji savjet,pričao sam sa puno ljudi koji su radili na carnivalu i dosta njih se žali na uvjete rada i malu plaću,osobno meni je svejedno jer sam mlad i mislim da to mogu  :moli: idem za ass.waitera i ta plaća od 1050 dolara je stvarno mala s obzirom da plačam kartu tamo i natrag(ispada da dva mjeseca radiš samo za karte),sva moja rodbina mi govori da sam lud ići preko svijeta za taj novac a ja mislim da je ovo samo proba,ako mi se sviđa tko kaže da kasnije neću imati bolju plaću,svaki početak je težak  :deda:
Osobno smatram da će to biti jedna velika škola kakvu ti nitko ovdje neće moći dati,znam jednu curu koja je plovila deset godina i kad je čula kolika mi je plaća nasmijala se i rekla da to mora biti neka muljaža,barem duplo više bi trebali imati ili da barem karte plate i kako mi se ispod 2000 ne isplati ići.
Kakvo je vaše mišljenje u vezi svega ovoga s obzirom da agencije stvarno cijelo vrijeme nešto muljaju?   -()-
a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #1 on: 11/April/2011 »
Tocno je tako kako si napisao.

E sad, odi jedan ugovor i vidi shta je to a mani se rodbine i svih onih koji te "ne podrzavaju" jer su oni kak se meni cini il ljubomorni ili ti ne zele dobro.

Nece ti placa cijeli zivot na brodu biti 1050 dolara.

Promocija u asst team waiter je oko 1500-1600 minimalno a mozesh je prvi ugovor dobit.

Sljedeci korak je team waiter i tu je vec oko 2000 a nakon toga team headwaiter i tu je vec od 2500-4000.

Nakon toga maitre'd and so on...

U pocetku je za*****ano al kasnije dobra lova. 

Al opet nije brod za cili zivot(bar meni i moje misljenje).

Moj savjet odi i vidi. Nakon toga cesh imati uvid u to sve i znati cesh shta zelish.

Offline potopljeni

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #2 on: 12/April/2011 »
hvala na riječima podrške  :rolleyes:,idem da ako slučajno za dva-tri mjeseca nađem neki posao na ugovor pa ću biti u istoj situaciji kao sad,isfrustriran sa nešto love sa strane,treba se sam uvjeriti kako je na brodu
a za leđima svojim čujem sve bliže krilatu kočiju vremena kako me stiže

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #3 on: 12/April/2011 »
eto natal ti nije moga bolji odgovor dati, i meni su tako govorili, ali uvik baš uvik kad bi posluša "savjete" pokazalo se da je bilo bolje da san sebe sluša
tako i za ovo, iako me sa svih strana kurenti udaraju ja iden po svon, pa kud puklo da puklo, što bi ode triba biti zadovoljan s 500 EUR-a plaćon
koja redovito kasni?????

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #4 on: 12/April/2011 »
i to ako kasni, i meni su tak govorili, bogotovo kad sam išao drugi put, rekli bio si već i nije ti bilo dobro, a ja ih sve sad razuvjerio i sad idem na drugi ugovor a oni ovdje svi  mi zavide jer o nikome ne ovisim i vidim svijeta...

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #5 on: 13/June/2011 »
Odi i probaj, inace ces se cijeli zivot pitati. Promocije su nesto stopirali u zadnje vrijeme, tako da nije neobicno ni da par ugovora odradis ko assistent waiter.
Naravno, moguce je da ti se posreci, samo nemoj na to racunati. Posao je tezak.

Meni je uvijek zao kad vidim da nasi ljudi idu na te crew pozicije jer su daleko sposobniji od vecine tamo.
No cinjenica je da nakon par ugovora imas kakve takve pare, za razliku od vecine staff pozicija, usprkos svim "privelegijama".

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #6 on: 13/June/2011 »
Welcome to CCL world!Nego gdi nadje Fantasy?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: sva moja rodbina mi govori da sam lud
« Reply #7 on: 13/June/2011 »
čovjek se nije ulogirao 2 mjeseca, pune ruke posla  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)