Author Topic: EasyJet  (Read 4334 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
EasyJet
« on: 13/April/2011 »
Riješio sam ili je u postupku rješavanja sva potrebna dokumentacija i još jedino što je preostalo je avionska karta. Agencija je prilično površna i nonšalantna u pružanju informacija kao što su mnogi već imali prilike primjetiti, često se sve dozna tek u zadnji trenutak nakon nešto uloženog truda, skloni su pružanju nepotpunih podataka, ponekad čak i netočnih. Osobno sam među onim sretnicima kojima kompanija plaća kartu, a u agenciji su mi rekli samo datum i aerodrom polaska i da će me karta čekati na šalteru na aerodromu. Dakle, nemam pojma o kojem se letu radi i preko koje kompanije letim. Ukupno tri kompanje lete na taj dan, zbrojio sam 2 i 2 i zaključio da avion najvjeroajtnije od EasyJeta. Nazvao sam ih da mi potvrde imaju li rezervaciju na moje ime, ali je službenica tražila nekakav kod i odbila izlistati imena putnika. Manjak uslužnosti i ljubaznosti je prisutan samo zato jer se radi o low cost prijevozniku ili bi mi svugdje rekli isto? Kakvu mi ulogu igra taj kdo? Je li to samo za informacije ili bez njega neću moći preuzeti kartu?

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #1 on: 13/April/2011 »
za gdje letiš i koje kompanije su u pitanju, iskreno čisto sumnjam da je EasyJet jer oni nemaju kakti za pomorcdce extra weight, a još nisam šuo da je neko išao low cost na Cunard, prije je CA..., ali uvijek postoji prvi put...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #2 on: 13/April/2011 »
Vidiš, a ja odmah prekrižio Croatia Airlines, pa nisma ni pokušavao zvati ih. Nekako mi je bilo nezamislivo da Cuanrd rezervirao kartu preko njih. Ti si isto išao preko njih? A kakvu ulogu igra taj kod, je li mi to bitno?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: EasyJet
« Reply #3 on: 13/April/2011 »
agent ti mora reci u koliko sati putujes, koji dan, i sa kojom avio kompanijom, drugacije ne mozes putovati.
Vecer prije nazoves aerodrom da provjeris jesi li u planu leta.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #4 on: 13/April/2011 »
Ja sam dobio direkt kartu od Cunarda na svoj mail, tak da iskreno ne znam na ovaj način kako oni rade, jer svi ovi koji ideu preko Cunarda kartu dobiju na mail 2-3 tjedna prije polaska...

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #5 on: 13/April/2011 »
Jeste, koliko ja znam, ja sam putovao par puta preko easy jet-a, ne mozes bez tog koda, kupavao sam kartu on line i dobijes bar kod na a4 formatu i sa tim kodom na aerodromu preuzimas kartu. tako da bolje nazoves agenciju i trazis da ti daju kod da ne bi isao dzabe... ali ja nisam isao preko agencije, isao sam cisto turisticki, tako da je u tvom slucaju mozda neka druga prica.... :)

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #6 on: 13/April/2011 »
evo ja upravo danas dobio kartu od Cunarda na mail...Croatia Airlines do Londona...

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: EasyJet
« Reply #7 on: 13/April/2011 »
I meni se danas javio Cunard, poslali su mi hrpu raznih dokumenata među kojima su i bile informacije o letu, te vaucher za hotel. I kod mene je Croatia Airlines u igri. Čini se da me agencija prebacila diretno kompaniji i da više nemam nikavog posla s njima što me jako veseli.