Author Topic: Disney - Youth Activities Counselor  (Read 6297 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline parabola

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Disney - Youth Activities Counselor
« on: 24/April/2011 »
Nadam se da ovdje ima par koji mogu dat odgovor na par pitanja ^^

Koliko je tesko uletiti na poziciju Youth Activities Counselor i kako se plate krecu?

Nemam pedagoski fakultet ali sam radila 2 godine kao predsjednica omladinskog centra, organizirala i vodila radionice za djecu i organizirala djecje igre itd itd...

Rado bi se prijavila na tu poziciju, e sad... dali imam sanse da uletim i koliko se cesto traze ovakve pozicije za rad s djecom  :hmm:

Offline heyerdahl888

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Disney - Youth Activities Counselor
« Reply #1 on: 17/August/2012 »
Pozdrav svima!

I mene isto zanima, s time da nije striktno vezano uz Disney.

Ja sam zavrsio za prof matematike i fizike, imam godinu dana iskustva u osnovnoj skoli. Inace struke prije faxa su mi monter centralnog grijanja i klimatizacije i strojarski tehnicar, ali u tome nazalost nemam iskustva jer sam odmah nastavio na fax.. fusario sam sa starim, ali to sam radio kao pomocnik.

Engleski mi je ok, sad ga usavrsavam sa tell me more 10, idem na privatne satove kod frendice, spanjolski sam zavrsio pocetnicki stupanj, radio dosta po dvdima, razumijem dosta ali isto fali konverzacije.

Imam nekih zdravstvenih problema i nadam se da cu to uspijet sanirat u skorije vrijeme da budem full spreman.
Samo me eto zanima koliko se uopce ta pozicija cesto trazi i kakve su mi sanse? Na Royalu vidim trenutno potraznju za jednim radnikom.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Disney - Youth Activities Counselor
« Reply #2 on: 17/August/2012 »
Pozdrav svima!

I mene isto zanima, s time da nije striktno vezano uz Disney.

Ja sam zavrsio za prof matematike i fizike, imam godinu dana iskustva u osnovnoj skoli. Inace struke prije faxa su mi monter centralnog grijanja i klimatizacije i strojarski tehnicar, ali u tome nazalost nemam iskustva jer sam odmah nastavio na fax.. fusario sam sa starim, ali to sam radio kao pomocnik.

Engleski mi je ok, sad ga usavrsavam sa tell me more 10, idem na privatne satove kod frendice, spanjolski sam zavrsio pocetnicki stupanj, radio dosta po dvdima, razumijem dosta ali isto fali konverzacije.

Imam nekih zdravstvenih problema i nadam se da cu to uspijet sanirat u skorije vrijeme da budem full spreman.
Samo me eto zanima koliko se uopce ta pozicija cesto trazi i kakve su mi sanse? Na Royalu vidim trenutno potraznju za jednim radnikom.

za*****i djecu, bolje trazi za nekog reff tech, facillity mng, naziv pozicije ovisi o kompaniji. Radit ces klime, ventilacije, fizidere i bit ce ti uvjeti i placa puno bolji.
Kod nas je ass facilitiy mng 1 stripe officer, placa oko 5,5 k$, ugovor 4 mjeseca, pa ti razmisljaj sta je bolje loviti.
 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Disney - Youth Activities Counselor
« Reply #3 on: 17/August/2012 »
za*****i djecu, bolje trazi za nekog reff tech, facillity mng, naziv pozicije ovisi o kompaniji. Radit ces klime, ventilacije, fizidere i bit ce ti uvjeti i placa puno bolji.
Kod nas je ass facilitiy mng 1 stripe officer, placa oko 5,5 k$, ugovor 4 mjeseca, pa ti razmisljaj sta je bolje loviti.

... ali će to i puno teže dobiti jer nema dana radnog iskustva.
Youth Activities Counselor, Youth Staff ... je sasvim oke posao, pogotovo jer čovjek nije apostrofirao $$$
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline heyerdahl888

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Disney - Youth Activities Counselor
« Reply #4 on: 17/August/2012 »
za*****i djecu, bolje trazi za nekog reff tech, facillity mng, naziv pozicije ovisi o kompaniji. Radit ces klime, ventilacije, fizidere i bit ce ti uvjeti i placa puno bolji.
Kod nas je ass facilitiy mng 1 stripe officer, placa oko 5,5 k$, ugovor 4 mjeseca, pa ti razmisljaj sta je bolje loviti.

sve je to lijepo ali s klimama nemam dana iskustva, cak ni u fusu, radio sam samo centralno grijanje po kucama. eventualno mozda ass reff tech ako tako sto postoji, klime same po sebi nisu nekakva kvantna fizika i vjerujem da bi se brzo uhodo. sad je pitanje koliko bi za eventualnu poziciju provjeravali iskustvo.

s druge strane, rad s djecom mi je primarna struka s nesto iskustva. znam da mi je tu jezik barijera, ali radim na tome. vidim da neke kompanije traze od 3 do 5 godina iskustva al vjerujem da bi se tu progledalo jer de facto imam 3 godine iskustva, zadnje dvije godine na faxu su bile praksa po skolama.

i da, nisam rekao, imam 31 godinu.  :)  koliko ljudi u prosjeku od ova dva profila budu na cruiseu? young counselor i (ass) reff tech

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Disney - Youth Activities Counselor
« Reply #5 on: 27/August/2012 »
reff tech bi isto bila nekakva entry pozicija, a poslje toga ide se na ass facility mng, odnosno facility mng, koji su eng pozicije.
kao tech ces dobiti neko vrijeme za prilagodbu, netko ce ti objasniti tvoja zaduzenja i nemas problema.
Inace na te pozicije staljaju strojare ili elektricare, tako da nitkome to nije 100% struka, ali se ulovi u hodu sve

PS. sorry sta nisam prije odgovorio, nisam vidio post.