Author Topic: Pool & Deck Supervisor!  (Read 19326 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #30 on: 12/September/2010 »
Pazi dikey, to se cesto desava,  ima brdo ljudi koji su imali koledz citavih 7 dana i onda mars na drugi brod.  
Evo devojka koja je isla sa nama na koledz, posle 12-13 dana transfer na Destiny (disaster ship ga zovu odmila :D) , kaze svakih par dana machinery room u haosu, flood, filteri iskacu, kvari se... Ali eto jbg. takav joj je destiny, sta ces.

Lik koji je mene obucavao ima samo 7 dana obuke i posle toga ajd u vatru.  Ali opet isitna je tako se najbolje i nauci posao.

Ti si slican slucaj posle par dana opa na Valor. ;)

eto ja cu se potruditi da napisem nesto za buduce P&D tako da mogu da spreme interviju i naravno da se pripreme za preuzimanje duznosti za open deck, jer puno ce informacija biti, a ako neke stvari skapiraju dok su kod kuce, bice im mnooooooogooooo laksi pocetak tamo.

  Cuo sam prica i prica na fazon : ,,posle 7 dana dali mi telefon kljuceve i sve u ruke i kazu: eto ti si sada na duznosti.  :haha:   Smesno i surovo ali istinito, sve naucis u praksi''.

Opet ovaj se posao samo u praksi uci, nikako drugacije i svi ssu prosli kroz iste muke kada su pocinjali kao P&D.

Da je tebi neko pred odlazak dao npr par najbitnijih tema : - Inbound-outbound, VSP (cleanings & shock treatmants & procedures), setup open deck-a, special and regular cleanings, 2 minutes trainings...   bilo bi ti mnogo lakse, zar ne ?


Offline ludisplitjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Just be yourself! ;-)
    • View Profile
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #31 on: 25/January/2011 »

eto ja cu se potruditi da napisem nesto za buduce P&D tako da mogu da spreme interviju i naravno da se pripreme za preuzimanje duznosti za open deck, jer puno ce informacija biti, a ako neke stvari skapiraju dok su kod kuce, bice im mnooooooogooooo laksi pocetak tamo.

Pozz ljudi, evo ja bi se prijavia na tu poziciju,engleski mi je vrlo dobar, iskustva iman u property maintenencu, 32 god. su mi, EX jeli moze malo informacija vezano za intervju, sta i kako da se pripremim, unaprid zahvaljujen  =""
One word love; curiosity. You long for freedom. You long to do what you want to do because you want it. To act on selfish impulse. You want to see what it's like. One day you won't be able to resist...

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #32 on: 21/February/2011 »
Ja cu biti kuci posle 1 marta , posalji PM, pa da te spremimo da upadnes u bele cipelice... :yeah: