Author Topic: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu  (Read 16521 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andrija85

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #15 on: 15/January/2010 »
Na Kubi rum toplo vreme..... jeftine prostituke! Salim se  mozda L.A. ali prvo da odem... a do tada pamet u glavu!   ;)  A srpska mafija .... pa tesko ali tesko je nekom pojasniti da necu da ga koljem kad odem na stranu i da mi mozak ne sluzi samo za ukras i da nemam veze sa mafijom!!! Naj iskrenije nije me sramota sto sam iz Srbije niti ce ikada biti i nadam se da ce da prekinu vise da nas odvajaju na aerodromima! Nemam ja veze sa kinezima niti sam napunjen psiho-aktivnim supstacama........ ali kad u Engleskoj me covek prvo dobor pretrese na aerodromu pa me dobro ispita sta cu ja ovde i to samo zbog pasosa zbog niceg drugoga, na tome mogu da zahvalim pojedinim nasim ''uspesnim'' ljudima u inostranstvu!! Hvala im pojma nemate koliko sam im zahvalan! Valjda ce biti bolje, ali sebe ne vidim ovde vise! Zemlja gde pametni cute, a budale govore!  :plovim:

Offline vragolan

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #16 on: 15/January/2010 »
Valjda ce biti bolje, ali sebe ne vidim ovde vise!

Pesma nas je odrzala...

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=YaznA9WJ5pE[/yt]

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #17 on: 16/January/2010 »
svaka drzava ima mafiju samo u crnu goru mafija ima drzavu :-* :rofl: :uzdravlje: ""]] :run: :banana: :yahoo:


No.. You Capo... Me Capuccino

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #18 on: 16/January/2010 »
svaka drzava ima mafiju samo u crnu goru mafija ima drzavu :-* :rofl: :uzdravlje: ""]] :run: :banana: :yahoo:




Svaka cast za ovo,ali prava mafija u CG dolazi iz Rusije.

A sto se tice ovoga da Srbija ima osmu mafiju sveta,pa nebi se reklo jer tu spadaju i mafijasi iz stare YU koji jos uvek rade zajedno po FR,D,USA kao da se nista nije desilo u proteklih dvadeset godina.Ja licno zivim i u SRB i u HR i nesto bas nisam primetio neke drasticne razlike u bezbednosti,stim sto u Srbiji je sve javno i uveliko je krenuo talas borbe protiv toga,evropeizacija i dovodjenje u neke normalne tokove valjda,dok u HR zna se ali svi cute o tome i bukvalno zmure na oba oka.Zadnjih dana je Hrvatska stampa prepuna tema o Srbiji,nije valjda da je ponestalo materijala iz Hrvatske?Nesto se cudno tu desava.... +U+

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #19 on: 16/January/2010 »
Svaka cast za ovo,ali prava mafija u CG dolazi iz Rusije.

A sto se tice ovoga da Srbija ima osmu mafiju sveta,pa nebi se reklo jer tu spadaju i mafijasi iz stare YU koji jos uvek rade zajedno po FR,D,USA kao da se nista nije desilo u proteklih dvadeset godina.Ja licno zivim i u SRB i u HR i nesto bas nisam primetio neke drasticne razlike u bezbednosti,stim sto u Srbiji je sve javno i uveliko je krenuo talas borbe protiv toga,evropeizacija i dovodjenje u neke normalne tokove valjda,dok u HR zna se ali svi cute o tome i bukvalno zmure na oba oka.Zadnjih dana je Hrvatska stampa prepuna tema o Srbiji,nije valjda da je ponestalo materijala iz Hrvatske?Nesto se cudno tu desava.... +U+

Apsolutno....to znaju i tice na grani...
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #20 on: 16/January/2010 »
Znaci naslov bi trebao biti: Balkanska mafija osma najjača mafija na svijetu !!!!

Srbi su unutar te mafije najbrojniji ali da ne uvrijedimo Hrvate,Crnogorce,Bosance,Hercegovce,Slovence,Albance,Makedonce,Bugare,Grke,Rumune i sve ostale nacionalnosti i drzave sa Balkana koje su njeni pripadnici a imali su najbolju saradnju upravo dok su zavadjeni narodi patili....  :deda:
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Registration Agreement
« Reply #21 on: 16/January/2010 »
1. Kada postate, postajte razumno, bez pretjeranog brbljanja osim u temi Bla Bla.

2. Korisnici sa lažnom email adresom bit će vrlo brzo izbrisani.

3. Novi red u postu se dobiva sa pritiskom na enter. Koristite ga često.

4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.


5. Prije postavljanja bilo kojeg pitanja,  koristeći [Search] provjerite da li se o željenoj temi na forumu već raspravljalo i da li možda postoji rješenje.

6. Jednu poruku ne postajte više puta u istom, ili u različitim temama.

7. Poštujte druge korisnike i njihova mišljenja, bez obzira da li se sa njima slažete ili ne.

8. Ne pišite VELIKIM SLOVIMA.

9. Korisnici koji se ne budu pridržavali ovih pravila - bit će isključeni sa foruma.

10. Reklamiranje je zabranjeno bez izricite dozvole Sefa Foruma.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #22 on: 16/January/2010 »
Znaci naslov bi trebao biti: Balkanska mafija osma najjača mafija na svijetu !!!!

Srbi su unutar te mafije najbrojniji ali da ne uvrijedimo Hrvate,Crnogorce,Bosance,Hercegovce,Slovence,Albance,Makedonce,Bugare,Grke,Rumune i sve ostale nacionalnosti i drzave sa Balkana koje su njeni pripadnici a imali su najbolju saradnju upravo dok su zavadjeni narodi patili....  :deda:


sto se tice mafije istina je da ona ima samo jednog boga i veru a to je novac...  svi su oni braca i poslovni partneri, nema kod njih albanaca, srba , nemaca trte mrte, sve dok su zajednicki interesi ili dok se neko nekome ne zameri,  kriminal je to.... 

Offline VuXs

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #23 on: 17/January/2010 »
Krivo si razumela....
Kazes Sefe da nisi osetio organizovani kriminal u hr.....mislim da si samo zazmurio!!


Zanima me vaše mišljenje o tekstu koji je nedavno izišao, može li se čovjek osjećati sigurno u državi u kojoj ovako veliki utjecaj ima mafija?
Ja sam najveći dio svoje zarade potrošio u Hr, i nisam mogao izbjeći dodir sa korupcijom koja je ovdje duboko ukorjenjena.





sto se tice mafije istina je da ona ima samo jednog boga i veru a to je novac...  svi su oni braca i poslovni partneri, nema kod njih albanaca, srba , nemaca trte mrte, sve dok su zajednicki interesi ili dok se neko nekome ne zameri,  kriminal je to....  
skoro kao na brodu  :plovim:

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #24 on: 19/February/2011 »
A jeste se nasli uvrjedenim  :tuctuc: drustvena tema na forumu i cak je to bilo zavrsilo na dnevniku nevidim nista lose nu ovom postu toga ima posvuda na balkanu  :rtfm:

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #25 on: 19/February/2011 »
Uvesti diktaturu (bar sto se tice kriminala) sve pohapsiti i vise nece biti mafije





 :waiting:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline tea121

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #26 on: 03/May/2011 »
ja se s ovim nemogu da složim.
pre je bilo tako
al kad su izvršili atentat na đinđića
interventna je pohapsila ceo klan pa čak i cecu
drga stvar
boris tadić je pre napada na mafiju organizovao vojsku i policiju
pametan, jako pametan čovek
sada u srbiji svakom većem klanu mafijaša, oduzima se imovina, neverujem da je kod markovićke hahahaha, sa onim veštačkim svim na sebi
 ako ste čitali ceca je uhapšena, možda je u azilu ko zna
oduzet če joj sve
ali tadić je to odlično odigrao
svaka mu čast
e ljudi možda je on onaj čovek o kome tarabić priča - zlatibor zauvek
ljudi koji ne govore i nemisle ništa loše o drgima,
dobivaju spiritualne oči i vide svet drugačije...
moj brat mihajlović - slavinski

Offline tea121

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #27 on: 03/May/2011 »
samo da nadodam Josipović je jedan jako drag čovek samo trebat će mu više vremena, jer hrvatska nema majku rusiju iza sebe da se reši mafije...
ali svaka čast šta su napokon pokazali što je bilo u mrkonjc gradu
svaka čast
e sad velike hrvatine smanjujte svoje troškove
sve koji nevaljaju i ono ljudima naprave, ma sve ih hapsi
ljudi koji ne govore i nemisle ništa loše o drgima,
dobivaju spiritualne oči i vide svet drugačije...
moj brat mihajlović - slavinski

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #28 on: 04/May/2011 »
 :rofl: :rofl: :rofl: oT

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Srpska mafija osma najja?a mafija na svijetu
« Reply #29 on: 05/May/2011 »
Nema tog lijeka i procedure da se ukloni ova bolest. Mafija uvijek nade put i rjesenje kako da dode do svog krvavog udijela ,zatvoris jednog  pet novih se pojavi .