Author Topic: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?  (Read 5077 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sport_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Cao svima! :)
Posto sam prilicno neupucena,bilo bi lepo ako bi neko mogao da mi objasni par stvari u vezi ove teme:D
Kako se prijavljuje za Steiner akademiju,posto me interesuje posao fitness trenera?
i da li moram da imam diplomu za to ili je dovoljan taj sertifikat koji se dobija?
Koja agencija bi najbolje mogla da mi nadje takav posao,da li moze neko da mi preporuci?
Hvala i pozdrav svima! :D

Offline sport_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #1 on: 03/May/2011 »
Nasla sam njihov sajt i prilicno mi je jasno sta traze,ali bih volela da neko ko je sve to prosao bas za trenera,podeli svoje iskustvo.
i koji je to 1PT training certificate,da li mogu u Srbiji da ga dobijem?

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #2 on: 03/May/2011 »
bok, evo javljam ti se sa situacijom da sam prošla intervju za PT-a a to se u principu radi tako da najbolje kontaktiraš Helenu Vehovec na mobitel 00 386 41 739 011 ili na mail helena.vehovec@invermoreshipping.si gdje će ti ona mailom poslati kada i gdje se održavaju intervjui.

Dovoljan ti je certifikat pošto ćeš svakako morati ići u London na akademiju nakon čega se ide na brod.


Više ti ne mogu reći jer je moj datum tek u 9 mjesecu.

Offline sport_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #3 on: 03/May/2011 »
hvala ti puno bobi!Svaka informacija mi znaci!srecno,pozdrav!

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #4 on: 03/May/2011 »
Nema problema, za to smo tu ;)

Offline arijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #5 on: 11/June/2011 »
Zna li neko koja je plata trenera na brodu ?

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kako se prijavljuje za Steiner akademiju?
« Reply #6 on: 11/June/2011 »
Sto se ovoga tice, prijavi se na njihovom sajtu, zatim ces da dobijes mail od Helene Vrhovac , tamo ce sve da ti pise. Cak imas i datume svih intevjua koji se deavaju za scijelu godinu cini mi se . OD namablizih gradova imas  Bg, ZG i nmeki grad u Slo samo sto nisam obracao paznju, jer ipak Helena je iz SLO tako damoar tamo da budu intervjui :)

Ja sam prije pricao s kolegom da vidim kolika mu je plata, kad je bio na Princess-u, i kaze da je znao nekada i po kruzu uzeti 2000 $, dok je nekad znao uzeti po kruzu samo 1000 $ , zavisi od kruza, putnika, destinacija, sea days , seminara , baksisa i slicno.
Uglavnom staff privilegije, imaju dan off na svakih 7 ili 10 dana , u to nisam 100 % siguran. FIno mjesto za rad, veoma atraktivne teretane. Ko god moze da ide za steiner , neka ide, jedino sto su vam pocetni troskovi malo veci, al isplati se to sve s jednom platom :)

Toliko od mene, ako sta saznam, javim :)