Author Topic: Utisci o Carnival Cruise Line interview 02 May 2011 for photographers  (Read 2442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Evo da malo opisem svoje dozivljaje sa interviewa
pocetak  08:30 ekipa je isklucivo iz ex YU drzava, puno ljudi ali malo fotografa po meni .
Nisu bas trazili neki super engleski kao sto sam ja  zamisljao fluent verziju .
Osoba to jest zenska Trish iz Skotske  bila je ok ,pocela je sa prezentacijom uslovi zivot sto nas ceka bla bla .Onda na kraju  runda pitanja za nju koja nas zanimaju o ccl i departmentu procitao sam cijeli forum . Mogu da potvrdim forum sadrzi sve info nista mi nije bilo novo.
Sam interview je bio opusten nikakva pitanja o fotografiji  brzo je presla portfolio bilo je puno smijeha i humora sto je bas po mom ukusu .
Pitanja su se kretala zasto foto i CCl sto ocekujes i planiras za buducnost .
Zakljucak ne treba bas puno znati o fotografiji  engleski vazan ne bas fluent i personality plus smijesak  :rolleyes:

Toliko od mene sad pozivam  sve sa interviewa da daju svoj komentar i svoje iskustvo  good luck and see you on the ship ! :rofl: :plovim:

Offline simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Cestitke cujem dobijo si posao odlicno intreview je bio super bilo je raje od svakale  :embarrased:pa cak i cini mi se i spanije ,ko ce ih sve zant jel tak .
naj vise makedonaca cini se ,TRISH je bila foxy dobro je odradila svoj dio pozdrav tomy uu  +U+ sam one on one je bio dobar pomalo smijesan smijao sam se kao lud nabacivao
lupao i dobijo posao trish stvarno voli dobar bosnski humor kao i svi o my god , ali eto da ne oduzavam nije bas bilo ljudi koji su blistali sa engleski labavo al sta se moze .Life Is writing his own story. You will never know what are getting but you can only hope for the best .The show must go one .hej dubi  vidimo se mozda u miami , ps
bilo je par dobri koki navrati u kokosinjac  u zagrebu . :rofl: :rofl: :rofl: :yeah:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Prava atmosfera stari  ::yes::evo dobija sam posao ma zano sam to jucer na kraju interviewa kad sam se rukovao sa Trish  rekao sam :nadam se nasem to jest skorasnjem suradivanju i radu .
i mozda se vidimo ,a ona naj vejerovatnije se vidimo onda je stvar bila jasna upadam ko bog . :pop: