Author Topic: Crystal cruise-Cabin Stewardess  (Read 9779 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NinaBlack

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Crystal cruise-Cabin Stewardess
« on: 04/May/2011 »
Situacija sljedeca:

Naime poslala sam prijavu za Cabin Stewardess i u roku pola sata javi mi se agent, tocnije Andrej Antolčić.
Pita me par pitanja ovo ono i malo pricamo engleski i kaze odlicno sve.
Radi se o kompaniji Crystal cruise i kaze da bi mi ovo bila odlicna prilika. :yahoo:
Dobila sam mejl sa svim podatcima i obrazcem za ispunit.
Dakle sto mene zanima jest ima li netko s iskustvom sto se tice te kompanije, koliko ste potrosili za agenciju i tako to?
Koliko vas ima uopce s agencijom i gospodinom koji me zvao iskustva i koliko je to sve sigurno jer me pere strah neki...heheh.. oT
Milijun pitanja u jednom postu..hehehe... :run:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #1 on: 04/May/2011 »
Koliko su ti obecali da ce biti placa?

Odlazak na kruzer preko EP je standardno oko 1.200e (karta, viza, lijecnicki, pomorska, provizija)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NinaBlack

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #2 on: 05/May/2011 »
Od 1500 $ pa nadalje.

Offline NinaBlack

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #3 on: 05/May/2011 »
E da, jel netko ide na iterview kod njih sad? :uzdravlje:

Offline nella

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #4 on: 06/May/2011 »
 Pozdrav, Andrej je potpuno korektan, mene je već jednom poslao na brod, i da upravo se kreće ta cifra koja je  navedena : 1200-1500e, ali to ovisi i o tebi, šta ćeš si kupiti za put, koliko novca ponijeti sa sobom za prvo vrijeme i sl.
Sve ovisi o cijeni karte, odnosno, gdje će ti biti ukrcaj, ako će u Europi negdje onda ćeš proći jeftinije of course, a u kartu je uračunata i provizija agencije, ljekarski je oko 250 e, vize i to je to, odprilike 1200 e.
Mene isto zanima ta komapnija Crystal , nikad čula za nju, a i malo toga sam pronašla na forumu o ovoj komapniji. Možda 2,3 posta i relativno pozitivna.
Zašto tako malo informacija ima o ovoj kompaniji?  :hmm:
"I like for things to happen and if they don’t happen, I like to make them happen."

Offline NinaBlack

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #5 on: 08/May/2011 »
Pozdrav, Andrej je potpuno korektan, mene je već jednom poslao na brod, i da upravo se kreće ta cifra koja je  navedena : 1200-1500e, ali to ovisi i o tebi, šta ćeš si kupiti za put, koliko novca ponijeti sa sobom za prvo vrijeme i sl.
Sve ovisi o cijeni karte, odnosno, gdje će ti biti ukrcaj, ako će u Europi negdje onda ćeš proći jeftinije of course, a u kartu je uračunata i provizija agencije, ljekarski je oko 250 e, vize i to je to, odprilike 1200 e.
Mene isto zanima ta komapnija Crystal , nikad čula za nju, a i malo toga sam pronašla na forumu o ovoj komapniji. Možda 2,3 posta i relativno pozitivna.
Zašto tako malo informacija ima o ovoj kompaniji?  :hmm:


Pa da, upravo to i mene zanima.
Kakva je to kompanija?Nema bas puno infa o njoj.. -()-

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #6 on: 09/May/2011 »
Dobra je Kompanija. Jedna od najboljih shto ima na trzistu. Pa nema puno na forumu posto sa foruma vecina njubici, odnosno ljudi kojima je to prvi ugovor a ta kompanija ne zaposljava ljude koi ne rade odnosno nisu radili na brodu. A i dobar dio ih nakon shto skupi info shto treba i ode na brod odje*e forum. Ja poznam osobno par ljudi. Tako je to.

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #7 on: 10/May/2011 »
super kompanija koliko sam ja informisan..mislim da je jedna od najboljih za raditi..ugovori su im 4-2 koliko znam,euro contract,generalno plate su bolje nego na drugim kompanijama.
idi neces se pokajati..da ti budem iskren,i ja ganjam da idem na crystal
srecno
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #8 on: 13/September/2011 »
super kompanija koliko sam ja informisan..mislim da je jedna od najboljih za raditi..ugovori su im 4-2 koliko znam,euro contract,generalno plate su bolje nego na drugim kompanijama.
idi neces se pokajati..da ti budem iskren,i ja ganjam da idem na crystal
srecno

Crystay cruise line  ugovori su  6 mj rada 2  doma 
kompanija je dobra tj  jedna od  najboljih ,ali  uvijek  ima ali , trenutno su brodovi prazni  nisu popunjeni  ,meni je  bio pusing  na aljasci  jednom 600 gostiju ostalo samo jedan seating
ako ides  za lovom onda  disney  svijet  bajki  !!!
ima dosta nasih ljudi  tko treba  informacije neka se  javi 
aplicirat se  moze direktno kod  ICMA NORWAY 
Sef je  stavio i link  mislim
pozdrav svima

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #9 on: 13/September/2011 »
 ljekarski je oko 250 e,

Meni su rekli da je liječnički pregled 150 e.I ostalim prisutnim koji su isto to pitali.Pa ako još neko zna,neka kaže.Koliko košta liječnički pregled?U pitanju je Carnival kompanija.


Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #10 on: 15/July/2016 »
Evo da podignem malo temu sto se tice posla sobarica na Crystalu.

Dosla sam na Crystal kao iskusna sobarica sa prethodnim znanjem i dugim stazom na Seabournu.I na Crystalu se radi trening sa njihovim sobaricama bez obzira na prethodno iskustvo.Dosla sam u grupi prije svijetskog World cruisa 10 dana.Odmah sam dobila promociju i vec sljedeci cruise svoju sekciju a sve ostale cure koje su dosle sa mnom su ostale kao treni stewardess oko 4mjeseca.Sto znaci da su radile za bijednu placu 1100 $ i sto znaci da ih je Cristal iskoristio samo da budu ispomoc ostalim curama.Plata sobarica je oko 1500 $ ali od toga odmah odbiju internet koji koristis pa je placa znatno manja.
Atmosfera u housekeepingu je kaoticna i uopce se nisam snasla,tako da na moj sveukupni staz to mi je bio najgori ugovor na brodu.
Najgore su nase sefice i umijesto dobrodoslice i pomoci dobila sam gomilu ponizenja i uvreda na nasem jeziku,a nisu bolje prolazile niti ostale nase cure.
Inspekcije su svakodnevne i trazi se i "dlaka u jajetu"A kako ces dobro prioc,ovisi koliko si dobar sa seficom.
Izgurala sam taj ugovor uz mnogo stresa i da brod nije bio u Australiji vjerovatno bi se iskrcala.
Tips i nije nesto,gosti su ok,ali nisu nesto darezljivi. Bio mi je jedan poznati glumac u sekciji (da ne imenujem koji) , i kad cujem njegovo ime dize mi se kosa na glavi koliko mi je problema zadao a ostavio sipak

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #11 on: 15/July/2016 »
Sta ces sada, ostajes na crystalu ili se vracas na Seabourn?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #12 on: 16/July/2016 »
Sta ces sada, ostajes na crystalu ili se vracas na Seabourn?

Aplicirala sam na 2 .kompanije i imala skajp intervju ; the world i dream cruise ,pa cekam njihov odgovor.☺

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Crystal cruise-Cabin Stewardess
« Reply #13 on: 17/July/2016 »
mmmmm, the world...