Author Topic: Kouzon Montenegro, 28.02.2011. Tivat, hotel Primavera  (Read 6489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bonaza

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Evo i ja da prenesem utiske sa preliminarnog razgovora koji se odrzao 28.04. u Tivtu.
Posto su ovo tek prvi koraci Kouzona u okviru Crne Gore, pohvalio bi samu prezentaciju, zelju i strucnost lica iz pomenute firme.
Ukupno je bilo oko 25 kandidata, al posto je sam pocetak, rekao bi da je broj uspjesan. Bilo je razlicitih profila, od kuvara, konobara, elektricara, itd, i dok ja nisam nastupio na intervju sa Lindom (prijatna zena), mislim da su svi prosli preliminarni.
Ja sam licno konkurisao za shore excursion staff i receno mi je da ce biti intervju u toku avgusta za Royal.
Takodje treba zahvaliti i hotelu Primavera koji je ustupio svoje prostorije za odrzavanje ovog malog skupa. Veoma mi je isto drago da ce uskoro i zvanico poceti sa radom ova agnecija i da ce ljudi iz Crne Gore imati priliku za odlazak na brod. Ovom prilikom pozdravljam Borisa i Lindu i nadam se uspjesnoj daljnjoj saradnji.

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Kouzon Montenegro, 28.02.2011. Tivat, hotel Primavera
« Reply #1 on: 05/December/2011 »
...a sto je bilo poslije toga?
 Npr.Koliko se njih od tih 25 ukrcalo?.... +U+
No.. You Capo... Me Capuccino

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Kouzon Montenegro, 28.02.2011. Tivat, hotel Primavera
« Reply #2 on: 05/December/2011 »
I mene zanima...

Offline Bonaza

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kouzon Montenegro, 28.02.2011. Tivat, hotel Primavera
« Reply #3 on: 06/December/2011 »
Mislim da ovi sto su isli na nize pozicije su vec na brodu mjesec ili dva, ja npr jos cekam...

Offline popeye

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
  • vozi misko...
    • View Profile
Re: Kouzon Montenegro, 28.02.2011. Tivat, hotel Primavera
« Reply #4 on: 11/December/2011 »
Mislim da ovi sto su isli na nize pozicije su vec na brodu mjesec ili dva, ja npr jos cekam...

...Znaci nista zvanicno,da je nesto krenulo ozbiljnije ...a sto se tice engine department ni govora jel tako?
pozdrav
No.. You Capo... Me Capuccino