Author Topic: Personalni trener na brodu  (Read 20912 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bobi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Odg: Personalni trener na brodu
« Reply #15 on: 09/January/2012 »
Javio sam se prije par mjeseci na topic sa upitima sta i kako da ocekujem jer idem u london u 9 mjesecu za fitness, evo me sada na putu iz Los Angelesa prema Francuskoj Polineziji, Bora Bora, Novi Zeland, Australija to su nase iduce destinacije. Sto se tice ovoga posta da se prodaju proizvodi i to sve je istina, a je*iga to ti je dio treninga, sve informacije sto je napisao nema se pare su vecinom tocne ali on ih je sve napisao u jako negativnom kontekstu, znate kako se kaze casa moze biti napola prazna i napola puna, zavisi kako gledas. Sto se mene tice ja sam osobno jako zadovoljan, e sad, dali moje zadovoljstvo proizlazi iz toga sto je menadjer iz Beograda pa se jako dobro slazemo ili sto moj brod je zapravo Seabourn jahta di je samo jedan fitnes trener i di imam fiksnu placu od 1000 dolara jer vodim jogu, pilates, strreching i kinesis besplano za goste pa mi Seabourn kao kompanija daje taj dio fiksne place plus Steiner procenat od zarade ja neznam, to su neke prednosti koje ja ovdje imam nad drugim brodovima, plus sto je moja kompanija za jako bogate goste pa nije problem ljudima doci i bukirati privatni trening od 100 dolara sat svaki dan do kraja kruza. Opet ovo je jako visoka kompanije za goste pa mi nesmijemo ici nigdje u guest area, mali brod, nema nekih ludih partija, gost je broj 1 uvjerljivo a onda svi drugi, ima i to nekih mana ima nekih prednosti, sve u svemu, onaj osjecaj kad je kuci -10 stupnjeva i glupi datum tipa 7.1. a ja na Bora Bora kupam se i pravim lovu nije los. Ima jako puno ekipa sa ovih prostora ovdje tako da je za*****ancija stalno. Savjet svima je da odu i probaju , zasto ne.

Offline kfk

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Odg: Personalni trener na brodu
« Reply #16 on: 12/March/2012 »
Savjet svima je da odu i probaju , zasto ne.

hey...mene isto zanima posao osobnog trenera, pa mi reci dali je obavezno ići u London na doškolovavanje, pošto upravo završavam DIF i vjerovatno imam dosta znanja što se tog područja tiče....i kakva je procedura za dobiti posao na jahti..jeli u pitanju veza, sreća, stručna sprema ili nešto četvrto.?..lijep pozdrav..

Offline bobi2

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #17 on: 15/April/2012 »
da, jer u Londonu ne ucis nista o osobnim treninzima nego o retailu, to je kao buisness school, drzati seminare i prodavati proizvode
yoga i pilates i spinning ti je isto u londonu

i dobivanje broda je sreća iliti koliko se pokazes na akademiji tako te šalju na brod
ne mozes birati

Offline boyan23

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #18 on: 11/March/2013 »
Jel ide neko pocetkom maja u London?

Offline boyan23

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #19 on: 22/March/2013 »
Zdravo ljudi,
Ako bi neko od cenjene gospode mogao da pomogne i da mi posalje neke fajlove u vezi seminara i konsultacija, vodim ga na rucak kad dodje u BG :uzdravlje:

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #20 on: 09/November/2015 »
Evo ja bih dala jednu ideju svima koji su treneri. Ja sam trenutno na Tajlandu u jednom Sportskom kampu ( fitnes, muay thai....) . Koliko sam shvatila nemaju ne znam kakve plate ali rade i personalni trening. Ovo mesto je puno fat campers od po 150- 200 kg . Koliko sam primetila oni svi krenu na body fit a onda vec na prvom casu vide da ce tesko raditi 20 burpee,pa sklek, pa zgib. Skoro mi kaze jedna iz Irske sledece : "Ja ne mogu da skocim". Tu na scenu stupa ljubazni trener koji  za 40 dolara najmanje radi specijalno sa tobom. Upravo prema tim najdebljima su najljubazniji . Pruza se ruka, kako se zovete i tako to. E sad ovo je jedan od najjeftinijih kampova  mozda i na svetu a taj vid turizma je sve popularniji i ako pogledate po USA i Ibiza to su basnoslovne pare a ljudi su spremni da daju po par hiljada dolara na nedeljoj bazi samo da promene zivot. Ja da sam trener tu bih trazila posao jer tu ljudi dolaze sa ciljem da vezbaju, na brodu tesko. Plus ovde konkretno svi ti bogati Australijanci ostaju po par meseci.Lepe pare se tu vrte , pa kao meal plan koji bih ja mogla da sastavim. Za 40 dolara . Meal plan je bukvalno deset redova a pocinje sa wake up....i tako vrti se riba sa salatom i piletina i tako unedogled....ne kazem da je los.... aLi ne postoji nista kako bih rekla "licno" u tome......mada kad bolje razmislim nista oni nisu slagali

Offline Bobby

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #21 on: 09/November/2015 »
hastalavistaa kako si završila na tajlandu??

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Personalni trener na brodu
« Reply #22 on: 09/November/2015 »
hastalavistaa kako si završila na tajlandu??

pa htela sam drugaciji odmor I prijalo mi je bas. Ja ne volim klasicno izlezavanje po plazama I znajuci sebe morala sam da dodjem ovde inace bih se smorila kao sto se uvek smorim na odmoru. Jedi, jedi , spavaj,bleji I tako u krug.
Divno iskustvo cela jedna ulica je puna teretana sa raznim sportovima. Svi su dosli da vezbaju I sve je u tom duhu.Restorani cak imaju menije za sportiste. Ima ljudi iz celog sveta. Svi nesto vezbaju, trce sa gumom zakacenom kanapom preko ramena i tako . Mnogi su profesionalni sportisti I vec su fit a kao sto pomenuh ima mnogo tih bas bas debelih koji dodju pa gube mnogo kila. Znam vec par slucajeva gde su izgubili 70kg, 10 kg...ljudi se prepolove.
Ja sam ni tamo ni ovamo, nisam nesto fit ali volim da sam fizicki aktivna pa sam htela nesto ekstremnije. I osecam je jace posle mesec dana skroz mi je prijalo.Jako je lepa atmosfera kad se svi trude. Vezba se na otvorenom pa se jos dodatno kupas u sopstvenom znoju. Imaju I body fit na plazi pa tamo puzes kao krokodil, skaces kao zaba, bog da te vidi.
Uz to vidis Tajland, sve jeftino, raj......

ja radim na brodu ne radim ovde na Tajlandu