Author Topic: "ukrcaj usporen"~ za one koji cekaju ukrcaj (LOE) @ princess cruises company  (Read 8619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Naime dobio sam informaciju direktno iz kompanije od strane regrutera da je dalji ukrcaj malo usporen iz razloga sto je jedan brod iskljucen iz flote.
U pitanju je Royal Princess, pa se sad pravi razmestaj radnika na ostale brodove. Svi koji su prosli ce otici ali ce morati jos malo da cekaju, cisto da znate u cemu je problem.
Ovo je naravno za one koji su prosli i dobili posao u Princess kompaniji, nebitno preko koje agenciju su aplicirali.
Sto se Srbije tice to su kanditati iz februara meseca (kouzon i safe cruises)...
Mozda je neko vec upoznat sa ovim problemom ali nista nije bilo na forumu, otud ova tema.
Moram da napomenem da se i dalje salju LOE (letter of employment) ali ne tako cesto dok se ovaj problem ne resi.
Why Always Me?

Offline nenadbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
ooo pa da!Royal su prodali!mislim da sledece godine u flotu dolazi novi brod...  :hmm:..mada ja moj ukrcej cekam vec 10 meseci..tako da bufeetima i ostalima par meseci nece tesko pasti :tuctuc:..misim nece  :deda: kao ja :yahoo:

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Naime dobio sam informaciju direktno iz kompanije od strane regrutera da je dalji ukrcaj malo usporen iz razloga sto je jedan brod iskljucen iz flote.
U pitanju je Royal Princess, pa se sad pravi razmestaj radnika na ostale brodove. Svi koji su prosli ce otici ali ce morati jos malo da cekaju, cisto da znate u cemu je problem.
Ovo je naravno za one koji su prosli i dobili posao u Princess kompaniji, nebitno preko koje agenciju su aplicirali.
Sto se Srbije tice to su kanditati iz februara meseca (kouzon i safe cruises)...
Mozda je neko vec upoznat sa ovim problemom ali nista nije bilo na forumu, otud ova tema.
Moram da napomenem da se i dalje salju LOE (letter of employment) ali ne tako cesto dok se ovaj problem ne resi.

Javili su mi pre tri dana da bih trebao da idem na Grand princess 30. maja. Međutim, još uvek mi nisu poslali na mail potrebnu dokumentaciju  :hmm: Da li misliš da je uzrok taj "mali zastoj" ?

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Hmm, ko ti je javio? Agencija ili kompanija?
Pretpostavljam agencija jer vidim da si preko SC, ako je tako verovatno ce poslati ovih dana.
A ako odloze nista to nije novo, desava se last minute otkazivanje i davanje novog datuma.
Why Always Me?

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Naime dobio sam informaciju direktno iz kompanije od strane regrutera da je dalji ukrcaj malo usporen iz razloga sto je jedan brod iskljucen iz flote.
U pitanju je Royal Princess, pa se sad pravi razmestaj radnika na ostale brodove. Svi koji su prosli ce otici ali ce morati jos malo da cekaju, cisto da znate u cemu je problem.
Ovo je naravno za one koji su prosli i dobili posao u Princess kompaniji, nebitno preko koje agenciju su aplicirali.
Sto se Srbije tice to su kanditati iz februara meseca (kouzon i safe cruises)...
Mozda je neko vec upoznat sa ovim problemom ali nista nije bilo na forumu, otud ova tema.
Moram da napomenem da se i dalje salju LOE (letter of employment) ali ne tako cesto dok se ovaj problem ne resi.

Meni su rekli na treningu da u fazonu popravljaju royal, rezu mu zadnji deo ili tako nesto... sledece godine jedan novi, ili ove, pa jos jedan...
Wikipedia...  :google!:

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Moram da se nadovezem... Royal je otisao sister kompaniji P&O Cruises pod novim imenom Adonia ,  a novi brod u okviru Princess kompanije sa istim imenom izlazi u Maju 2013 godine,... Ime borda koji je "renoviran" je Grand princess .
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Hmm, ko ti je javio? Agencija ili kompanija?
Pretpostavljam agencija jer vidim da si preko SC, ako je tako verovatno ce poslati ovih dana.
A ako odloze nista to nije novo, desava se last minute otkazivanje i davanje novog datuma.

Javili su mi iz Napolija telefonom pre tri dana da idem na Grand princess 30. maja (ovo mi je drugi ugovor). Ali još uvek mi nisu poslali dokumentaciju, pa predpostavljam može doći do otkazivanja tog datuma baš zbog toga što je "ukrcaj malo usporen" :hmm:. Inače iz privatnih razloga mnogo mi je stalo da odem baš na Grand princess, iako sam zaista zadovoljan prvim ugovorom na Crown princess-u. Odgovori mi, molim te, od koga si dobio informaciju da je "ukrcaj usporen"  -()-? Ova stvar sa Royal princess-om nije novost, o tome da će izaći iz flote govorilo se prošle godine u kompaniji Princess.

peanutz

  • Guest
Ooooooo, pa cekaj bre Telep, polako sa pitanjima, nismo te videli od oktobra prosle godine?!

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Quote
Odgovori mi, molim te, od koga si dobio informaciju da je "ukrcaj usporen"

takodje iz Napolia, mister Gandini me je zvao..
Why Always Me?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ooooooo, pa cekaj bre Telep, polako sa pitanjima, nismo te videli od oktobra prosle godine?!

On ti je izgleda jedan od onih što se jave na forum samo kad im nešto treba.  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Ooooooo, pa cekaj bre Telep, polako sa pitanjima, nismo te videli od oktobra prosle godine?!
Ko bi rek'o da je već prošlo toliko vremena. Kažem ja da sam imao dobar prošli ugovor na Crown princess ;)

Offline Telep_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
takodje iz Napolia, mister Gandini me je zvao..
Zahvaljujem na informaciji  :uzdravlje:

Offline nenadbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
polakooo bre svi cemo otici...nemoj da se gurate :sprda:

Offline Smajli

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • He who dares wins !!!
    • View Profile
Naime dobio sam informaciju direktno iz kompanije od strane regrutera da je dalji ukrcaj malo usporen iz razloga sto je jedan brod iskljucen iz flote.
U pitanju je Royal Princess, pa se sad pravi razmestaj radnika na ostale brodove. Svi koji su prosli ce otici ali ce morati jos malo da cekaju, cisto da znate u cemu je problem.
Ovo je naravno za one koji su prosli i dobili posao u Princess kompaniji, nebitno preko koje agenciju su aplicirali.
Sto se Srbije tice to su kanditati iz februara meseca (kouzon i safe cruises)...
Mozda je neko vec upoznat sa ovim problemom ali nista nije bilo na forumu, otud ova tema.
Moram da napomenem da se i dalje salju LOE (letter of employment) ali ne tako cesto dok se ovaj problem ne resi.

Hvala na informaciji !

Javi tebra ako saznaš kad kreće novi voz! :rolleyes:

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Imas na facebooku kouzon grupu, uclani se ako vec nisi pa ces videti 'live update'. ;)
Why Always Me?