Author Topic: Otišao sam na Queen Elizabeth, I evo, nakon 4 mjeseca reko ajd bok  (Read 10241 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline remez

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Evo da vam se ja malo javim.
Otisao sam u prvom mjesecu na Queen Elizabeth, novi brod od Cunarda.
Aplicirao za ass.waitera, dobio buffet stewarda - placa 1000 dolara. reeko ajd, daj sta das, dosadilo mi cekati.
Oni lijepo platili kartu do tamo, sve ok, smjestili me u Sheraton u Miamiu, reko je*ena ova kompanija.
Ukrcao se na brod, uniforma besplatna. Stavili me u neku malecku kabinicu, reko ajd dobro nije lose, sad sam ipak u malo boljoj kabini, nesto vecoj.
I tako poceo raditi u dinning roomu jer im fali ljudi, i falit ce im.
Prvi dozivljaj dinning roomu je bio vaaauuuu, ocekivao sam neki luksuz i stvarno sam ga dozivio - taj prvi dan. :)
Tip na intervjuu je rekao da equipmenta ne fali - ahaa, da da, price za malu djecu.
Radio sam dv a tjedna u dinning roomu kao ispomoc dvojici i za to sam dobio 50 dolara, ajd hvala reko, barem nesto.
Nakon dinning rooma su me prebacili u room service gdje sam proveo dva mjeseca i tu je krenulo zesce nezadovoljstvo.
Tu sam jedino radio 10 sati dnevno, u dinning roomu radis u prosjeku 11.5 sati dnevno - formalno. Ali zapravo radis nekih 12.5.
Krenimo. Room service.
Znaci ja sam vozio ta kolica po tim hodnicima i znao lupat glavom da sta radim ovdje.
Englezi pa to... ako dobijes koji dinar od njih to je stvarno cudo. Prosjek dnevno prvih mjesec dana mi je bio 4 dolara.
Drugi mjesec ni toliko, ma znalo se dogoditi da po par dana nisam dobio ni dolara, NISTA.
Ne zaboravite da Cunard svake godine po dva-tri-cetiri mjeseca ima World Cruise i to su vam najveci čipatonci na brodu. Znaci svi cvile kako nema love bla bla bla.
Ajd nekako se potegnule neke veze i nakon dva mjeseca vratio se ja natrag u dinning room, ali kurcina radis ti, ali pare ne vidis.
Mislim da sam taj prvi mjesec nakon room servica u dinning roomu imao oko 150-200 dolara tipsa - ZA CIJELI MJESEC!
Ovaj zadnji kruz je bio dobar, za 11 dana sam dobio nesto manje od 500 dolara i placa je bila oko 1100 dolara. mislim da sam sve zajedno izasao oko 1800 dolara, i 340 radnih sati za mjesec dana.
Opreme fali, pogotovo water jugova i nekih gluposti kao bread basketa.

I evo, sad nakon 4 mjeseca reko ajd bok.
Na drugim kompanijama se po pricama vise zaradi, jer ovo je smijesno.
E da, ono ocekivao sam Cunard, vrh vrhova u posluzivanju ovo ono a ono nakon par dana shvatis j***te pa ovo je ko doma, salabajzarenje, snadi se gdje mozes, uvali nesto ovako onako itd.
Eto za kraj ekipa i managment je super, stvarno sve je ok ali lova ne opravdava ovoliko rada.
Ok i da, hrana bi mogla biti bolja, evo zadnjih par dana samo neko tijesto jedem jer ostalo je boze oprosti.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Jebg buraz. Svi mi mislimo da je na drugim kompanijama bolje i svi slusamo neke price itd. Mozda na nekoj drugoj kompaniji i zaradish kojih 100 dolara vise al zato cesh krv pisat za tih par 100 dolara, a da ne pricam stres itd. Ja sam iso mjenjat isto kompaniju i to dvaput. Iso sam na bolju poziciju al posto nisam dobio dobio sam opet istu odlucio sam da necu mijenjat. Nema smisla.

Vjerujem da su sve kompanije vise manje iste shto se tice ugostiteljstva. Niko te ne cijeni a radish ko konj. Vjerujem da ima razlike u staff pozicijama i u oficirskim pozicijama, variraju place itd. Al ugostiteljstvo. Ma bjez.

Sad kad sam u ZG bio upozno sam decka koji je radio na Seaburn i dao otkaz. Mjenja kompaniju i tak malo pricali. Placa je 2000 eura mjesecno. Al kaze on ne isplati se. I kaze da su ugovori 4 radish pa dva odmor taki jer se radi pun qrac i da nemosh izdrzat duze od 4 miseca.


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Znam za sve vrste odustajanja od posla na kruzeru.
I za one prvog dana, pa poslije 2 dana, tjedan dana, mjesec dana ... 5 godina, 7 godina

Najzagonetniji mi je slucaj jednog slovenca koji se lomio od posla u crew messu, i onda jednog lijepog dana dadose oni njemu promociju u dining room. Razlika u zaradi 3 puta.

Kad sam saznao da je trazio da ga puste kuci potrazio sam ga da mi objasni u cemu je stvar.
Na 16 nacina mi je govorio samo jedno - ne isplati mu se jer je previse stresa.

Poslije sam zakljucio da je covjek vjerovatno promasio profesiju
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ma Sefe za*****an je dining room. Radim i ja tamo cesto. Ja se nedam izbacit iz takta al ako ne pazish brzo te izbace em konobari tamo em gosti. Treba biti lik za tamo radit.

Meni sad jedna frendica osla radit na cruzer i ja joj objasnio sve kako i shta i da je asst waiter teska pozicija, navikla ona radit tesko kaze. A ja sam na istom mistu radio 6 godina i znam da na moru nije tesko. Pogotovo dalmacija. Dole sve fjaka vata neka. Uglavnom drugi dan dala otkaz i pitam je ja na face neki dan shta bilo. Kaze ona meni radi se 18 sati na dan. Nemosh se naspavat. Posto mi je frendica nisan htio nisht vise komentirat jer nebi dobro zavrsilo. Uglavnom evo njezin prvi komentar na to brod:

"pozz iz paKLA"

Opet ima jedna cura sa foruma koju isto imam na Face i koja je osla na brod kao asst waiter i isto sam joj reko shto i ovoj. Evo njezin prvi komentar na brod:

"hahahahahahhah ojjjj kad stignem sve u svemu sad za sad je superiska... puno se radi ali ias opet vremena za sve... jest da noge ne osjetim ali naviknem se ubrzo heheehhee"


Meni osobno cijela ta prica cruzer je OK. Ja kad pogledam di sam sve radio svuda mi je odlicno bilo. Premda na neka mjesta se nebi vratio nema tih para, al u datom momentu dok sam ja bio i dok sam radio bila je ekipa i bilo mi je ne ok nego odlicno.

Shto se tice lapanja na cruzeru stvari u hotel dept. Ja sam to obozavo. Samo neka lapaju. Kolko god meni lape ja lapim duplo kolko meni lape pa da vidimo dokle cemo. A uvjek se zna ko je shta lapio. Na kraju je doslo do toga ovi shto su meni lapali u pocetku su dolazili do mene i molili me da im ne polapam sve zivo jer imaju kasnije problema da nemogu radit kak spada, doje bar manager pa im sere shto ne rade po p.s. a zalit se nemogu jer normalno priznat necu nisht a navatat me nemogu premda svi sve znaju.

Ja znam na carnivalu lika koji je radio 6 ugovora u crew messu i koji nije tio promociju i taj ugovor kad sam ja bio na brodu lik iz vedra neba otkaz da. Strashno.
Jedan asst maitre d otkaz isto htjeo dati jer managment za*****an bio pa ga prebacili na neki mali brod di je vec dugo vremena radio on.
Da ne pricam jedan Glavni konobar u dining roomu uzo tray i oso prvo do food and beverage managera i puko ga sa trayom u glavu i onda oso do maitre d i puko njega.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ae, to sa nedostatkom posudja je stvar koja se ponavlja dobrih 30ak godina. Svi zure, i neminovno je da se razbija.
Ja sam imao office pokraj DR, svaku vecer je odzvanjala lomljava. I onda menadzerima kazu nema bonusa dok se ne prestane razbijati inventar. A ovi odgovore tako da jednostavno ne narucujo novo, pa se ti snalazi, kradi od susjeda.

Ja sam to u Dining Roomu dozivio kao jedno natjecanje u kojem snalazljivi briljiraju, a smotani jedva drze korak.

... U vezi otkaza .. par dana prije nego sam ja dao otkaz na prvoj kompaniji, napustio ju je i jedan HW iz Skotske.
Ali kako. Dosao u DR, uzeo curu za ruku i rekao hajde, pakiraj se, idemo odavde. Poslije 8 godina u kompaniji.

To je jedna igra iz koje izvuces ono sto ti treba, kako god znas, i ides dalje. Nije fer, ali ako ju znas igrati, nagrada je velika. Ne mogu to znati ovi sto se registriraju na forum pa pitaju kolka je placa. Kad cuju $50, nista im nije jasno.
A znam igrace sa nasih prostora koje je bilo milina gledat kako rade. $4.000/mj bez problema. Ladni ko spricer.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Da ne pricam jedan Glavni konobar u dining roomu uzo tray i oso prvo do food and beverage managera i puko ga sa trayom u glavu i onda oso do maitre d i puko njega.
E ovo mi je do sada najjace sto sam cuo :)
Ne da sam se odvalio od smeha  :haha: :haha: :haha:
To je jedna igra iz koje izvuces ono sto ti treba, kako god znas, i ides dalje. Nije fer, ali ako ju znas igrati, nagrada je velika.
Sefe, u pravu si 100%  ::yes::

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sefe, u pravu si 100%  ::yes::

ae, kao konobar moraš igrati tu igru, biti brz, lukav, bezobrazan, pametan ...

                                ... situacija na tržištu je ... okrutna .... konkurencija zna bit .....nemilosrdna


Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Vrlo efektan video da pojasni poentu. :D