Author Topic: Život na brodu (zbirna tema 2007-2011)  (Read 613291 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Rade79

  • Guest
Odg:
« Reply #390 on: 24/August/2008 »
Hvala Rade..... Znaci ako uletim na dining room moze svasta da se desi..... Veruje da je tesko da dobijes promociju posle prvog ugovora ali nikad se ne zna....   :plovim:  :run:
Nema ako... ti kao junior sigurno ides u dining room. Ali nema sanse da dobijes promociju posle prvog ugovora. Imas srece sto si dobio poziciju juniora za prvi ugovor.

Offline count.vlad

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Odg:
« Reply #391 on: 24/August/2008 »
Cao svima,

Imam pitanje pa ako neko moze da pomogne...

Devojka i ja smo dobili posao kao fotografi za Image. Treba da idemo zajedno u Miami krajem septembra, dobili smo ugovor itd... Sve to preko EP.
E sad, zeleli bi smo da budemo na istom brodu, ne mora ista kabina, mada bi to bilo super, pa me zanima da li je to izvodljivo i ako jeste kome se i kako i kada obratiti???

Hvala i puno pozdrava
If you don't know where you are going, you'll end up some place else.

Offline VladoS

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg:
« Reply #392 on: 25/August/2008 »
Ovo bi trebalo da je neki moj novi pocetak!
Pozdrav svima!
Procitao sam koliko sam mogao komentara i uglavnom su mi svi privlacni ali nedoumici nikad kraja.
Molio bih ako bi me neko ko ima iskustva sa brodova mogao posavjetovati koja agencija ima u Crnoj Gori i za koji posao bih mogao aplicirati obzirom da radim u Best Western Hotelu na poziciji recepcionera sa duznostima menadzera prodaje kao sto su pravljenje rezervacija,ugovora,upita...
Imam trogodisnje iskustvo,tecan engleski jezik i zelio bih probati na brodu,jer u ovom hotelu vise ne nalazim interesovanje,prvenstveno zbog podcijenjenog rada.

Hvala

Jedva cekam odgovor

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Odg:
« Reply #393 on: 28/August/2008 »
Koliko ja znam u Cg nema kompanija koja bi te mogla odvesti na brod ali ih zato imas u Bg, Zg , Soplju... AJ sam isao preko Safe Cruise-a i sada cekam ugovor, bio sam 13og na intervju.... Ide dosta brzo za sada posto je moj drug OKi posle 12 dana dobio ugovor  :plovim: a na koju poziciju, pa okrenes ih i kazes sta si sve radio i sta sve znas i oni ce ti reci i preporuciti sta bi bilo najbolje za tebe.....  :uzdravlje:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

zarkov

  • Guest
Odg:
« Reply #394 on: 28/August/2008 »
U Makedoniji imate agenciju Kouzon. Ja sam preko njih otisao na Princess.  Pre nekoliko dana sam zavrsio prvi ugovor. Ljudi su profesionalni. Ja sam mesec dana nakon intervjua otisao na brod. Neku ljudi iz moje grupe su otisli i ranije. Slobodno idite preko njih.

verujte mi previse Makedonaca bilo na Zlatnoj princezi..i sve vise i vise...i svi dosli preko Sorbija, odnosno Kouzona....jos malo pa ce ih biti vise nego filipinaca u restoranskom odeljenju.... :yahoo:

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg:
« Reply #395 on: 29/August/2008 »
idem 13-og sept. za Miami....kao videographer...prvi ugovor...
moj brod je Carnival Legend   :plovim:
ako ima nekoga na Legendu neka se javi...
pozdrav svima  :plovim:

ogy_bg

  • Guest
Odg:
« Reply #396 on: 02/September/2008 »
ti crnogorac najbolje da odes za nis pa u kouzon to ti je najblize mada sam video na netu da ima neka agencija u baru koja isto salje mada ne znam koliko ti je to sigurno!! a sto se tice makedonaca pa zahvalite se blazi koji vas gura na mom queen mary0ju vas ima skoro pa duplo vise od nas srba hehehe. ali sto nas je vise to je bolje jer od onih filipinaca ne moze da se zivi!!!

Rade79

  • Guest
Odg:
« Reply #397 on: 04/September/2008 »
Hej Krle, a jel ima srbinke na brodu a?  :pop:
Nas iz srbije ima 3 ili 4 puta manj nego ljudi iz Makedonije pa samim tim ima dosta manje devojaka iz Srbije nego iz Makedonije. Ono sto je vazno jeste da nas ima sve vise iz obe drzave. Steta je sto na princessu nema vise ljudi iz Hrvatske. Ja sam ih upoznao samo 4 ali nijedna devojka.

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg:
« Reply #398 on: 07/September/2008 »
stigla karta pre neki dan...idem 13-og Bg-Roma u 07h ujutru,pa odatle za Miami...ako neko ide istim prevozom mozda se i vidimo...pozdrav Anti,Ani i svim ostalima.... :uzdravlje:

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Odg:
« Reply #399 on: 10/September/2008 »


 :embarrased:
ej  ljudi  jel  ima   netko  kakva  iskustva   sa  seabourn      companijom.....? :plovim:
kakav   je  zivot    klopa  ,,svako koliko cesto se  izlazi van s broda?
dali mogu nositi laptop?treba li mi uopce laptop? :tuctuc:
koliku naknadu ste placali employment poweru kakva su vam iskustva  s njima  veliki pozdrav i vidimo se na brodu nadam, se!!!!
hvala

zarkov

  • Guest
Odg:
« Reply #400 on: 10/September/2008 »
ponesi ga, nabaci muzike, filmova, igrice ako volis, i tako to, moze malo da ti nedostaje...naravno ukoliko ga imas, ukoliko nemas nemoj se trositi...

ja znam jednu sto je radila/radi na seabournu..bar mislim da je seabourn, nisam stoposto prisecen te informacije...

koju poziciju ides?

ja poceo citati forum, kao pre, kompletan...dosta sam ispao iz toka...
a ovo mi je jedan od najomiljenih izvora informacija...mada cesto ima poneka glupost :D
bar nije dosadno citati...

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Odg:
« Reply #401 on: 10/September/2008 »
ponesi ga, nabaci muzike, filmova, igrice ako volis, i tako to, moze malo da ti nedostaje...naravno ukoliko ga imas, ukoliko nemas nemoj se trositi...

ja znam jednu sto je radila/radi na seabournu..bar mislim da je seabourn, nisam stoposto prisecen te informacije...

koju poziciju ides?

ja poceo citati forum, kao pre, kompletan...dosta sam ispao iz toka...
a ovo mi je jedan od najomiljenih izvora informacija...mada cesto ima poneka glupost :D
bar nije dosadno citati...

idem  za  waitera !!!!!!
he  nadam se  da je  ok  bar je lova ok!!!!2soma eura
kakav je lijecnicki ta  ako pusis  vutra  dobro ja isam neka  2 tjedna  zapalio jel se da varat  n lijecnickom kaj  gledaju za vutra krv ili urin   hvala!!!! :run:

Rade79

  • Guest
Odg:
« Reply #402 on: 16/September/2008 »
Danas mi je javljeno da drugi ugovor idem na Rubi Princes. Ukrcavam se 15 oktobra.

ivanohridmk

  • Guest
Odg:
« Reply #403 on: 16/September/2008 »
Ljudi "POTREBNA" mi je pomoc !!!

Jer zna neko kako i gde mogu da izvadim "Seaman's Book".

Rekli su mi da mi je Beograd najblize, ali posto ja sam iz Ohrida / Makedonije, pojma nemam koga i gde da trazim. ="" :moli: oT

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg:
« Reply #404 on: 17/September/2008 »
Ljudi "POTREBNA" mi je pomoc !!!

Jer zna neko kako i gde mogu da izvadim "Seaman's Book".

Rekli su mi da mi je Beograd najblize, ali posto ja sam iz Ohrida / Makedonije, pojma nemam koga i gde da trazim. ="" :moli: oT

lucka kapetanija beogard, elem ako si mornar kako nemas pomorsku knjizicu?
na glupa pitanja neodgovaram !!!