Author Topic: Život na brodu (zbirna tema 2007-2011)  (Read 613341 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Re: Život na brodu
« Reply #540 on: 26/February/2009 »
Ljudi, uhvatila me frka veceras, usitnilo, 9 dana do ukrcaja :(  a svi u nekim obavezama i poslovima...

ne znam tacno kako ti je al mogu da ti kazem samo hrabro i opusteno!!!  :uzdravlje:
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #541 on: 26/February/2009 »
Ljudi, uhvatila me frka veceras, usitnilo, 9 dana do ukrcaja :(  a svi u nekim obavezama i poslovima...

Ja jos 15 dana! Usitnilo u pm :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

preki

  • Guest
Re: Život na brodu
« Reply #542 on: 26/February/2009 »
Pa osecam se kao "nova mlada" sto bi moji u Vojvodini rekli. Sve mi je nesto, a ne znam da objasnim. Ja sam malo tremaros dok ne vidim ili ne stanem ispred necega. Posle me voda nosi. Radio sam u Grckoj privremene tetovaze ( henna tattoo) ulici 3 meseca, prvih dana ukocen, izdao me glas, a posle su me turisti zvali hip hop hena. Igranje na ulici sa turistima  :banana: , prskanje pivom  oT , cudesa, opustencija... da ne tupim sad. Imacu na brodu jednog Nisliju, skoro saznadoh, pa ce mi lakse pasti te prve nedelje. Samo da krene desavanje. Cekicam kuci i brojim dane, pa mi misli lete tamo amo, to je "ono"  oT

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #543 on: 01/March/2009 »
Jooooj..ja imam josh 12 dana...ne mogu da docekam...svaki dan ko godina:)
al bar se onaj sneg otopio pa mogu da se shetkam po cao dan napoljetom do iznemoglosti:))))))
Pozz!
I.

Offline luzer

  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #544 on: 01/March/2009 »
di si ivana, dugo ni tebe nisam cuo, a i nije me bas bilo na netu otkako san otisao od kuce.
koji ti je brod, tj koja van je ruta di idete, ja san takodjer daleko od kuce ovaj put nije mediteran

pozdrav

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #545 on: 02/March/2009 »
Jooooj..ja imam josh 12 dana...ne mogu da docekam...svaki dan ko godina:)
al bar se onaj sneg otopio pa mogu da se shetkam po cao dan napoljetom do iznemoglosti:))))))
Pozz!
I.

Ma lako je tebi!
A sta mi nindze da radimo? :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline Boyan

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #546 on: 02/March/2009 »
Samo da krene desavanje. Cekicam kuci i brojim dane, pa mi misli lete tamo amo, to je "ono"  oT
Kolega usitnilo a? Sto kazu gushteri:"Sitno brojim ne mogu da stojim  :uzdravlje: " !!! Samo opusteno i lagano :D .Jesi li spremio sve? Zavrsio sve papire,usitnio evrice i dolare za aerodrom (za picence dok cekas let  :D ) ? Jel znas da li ide jos neko na brod tim letom? U svakom slucaju voleo bih da sam to ja...ali jbg nisam. Jos mi nista nisu javili...ali ja cekam...strpljivo...racunam do 15. marta cu valjda znati :moli: ...tako da ocekujemo neke utiske cim budes imao vremena...a sto se tice igranja i pevanja sa gostima,gledao sam neki klip sa Liberty-ja ili freedom-a gde su svi konobari pevali O Sole mio i mogu ti reci da je zvucalo baaas dobro  :D tako da znas da se pripremis  :D Sve u svemu,druze,zelim ti mirno more,dobru ekipu na brodu pa se cujemo i gledamo ako Bog da :pop1:
 
"Ko nije plovio,
ko nije brodio,
ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio
i kao da je upola živeo."
Ko nije plovio,
ko nije brodio,
ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio
i kao da je upola živeo.

preki

  • Guest
Re: Život na brodu
« Reply #547 on: 02/March/2009 »
"Ko nije plovio,
ko nije brodio,
ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio
i kao da je upola živeo."

Zdravo Boky, usitnilo zapravo... jedan dan mi je frka, drugi dan sam opusten  :D  svi oko mene su u fazonu " blago tebi, sta bi ja dao sad da idem malo tamo amo..."  sem caleta koji je spreman vec mesec dana da zaplace  :tuctuc:  Sve sam obavio, papiri na gotovs, pakujem kufer, grebem se od drugarica za nesesere,  :-*  brijaci, cetkice, makazice, pasta za cipele ganc nova :-)  i slicno. Javila mi je agencija da se jedan decko iz Nisa ukrcao u ponedeljak na Navigator ( ista pozicija kao ja - ass waiter) tako da nisam jedini guster iz ovih krajeva, a nadam se da ce se zalomiti jos neko iz okruzenja. Jos je decko trazio odmah da budemo zajedno u kabini, ali to mozda malo za previse ocekivati za pocetak. On je majstor svog posla, radio je vec po Italiji kao konobar, dobro ce mi doci pomoc oko italijanskog jezika.
Ti sad samo strpljivo, nema druge. Nije to tako daleko kako se cini. Ako se budes duze ljubio za 8 mart vec si okrunio polovinu  ;)  Mada je lepse kad se dobije posao odmah i nema vremena za razmisljanje, klik klak i na lice mesta. Al tako se namestilo. Lepo kazu stari strpljiv spasen. Javnucu se jos pred put da pozdravim sve ljude na forumu, puno mi je pomoglo i stimulativno bez pogovora.
Pjesmica ti je vrh... A ja sad idem da trazim reci od O SOLE MIO  :yahoo:

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #548 on: 03/March/2009 »
evo da se ja javim
jjucer bio na interviewu neformalnom sa suzi iz apriori agencije
zena je kraljica uljudna ma sve u svemu super
rekla mi je da su sad napravili neke nove testove za eng.nesto s M nisam tocno zapamtio
uglavnom to se sa kompom rjesava 30.04 je glavni interview i isto ce biti u lovranu
jedino cu zbog tetovaze morat u restoran a ne u bar kao sto sam planirao    :D

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #549 on: 04/March/2009 »
POZ svima iz daleke Australije!!! Ljudi sta se radi? Ima li sta novo? Nisam bio dugo na forumu, Shefe sorry , obaveza i posla preko glave, ali guram polako, nije lose malo manje para ali i manje stresa.... Sta bi sa ovom kuckom iz Sombora, jel ce biti nesto od para? Idem da spavam , sutra Sindej pa moram da izadjem da vidim i to ..... Cujemo se .....Pisite....  :plovim:
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline grunge_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #550 on: 05/March/2009 »
Ahoj! Meni su u EP rekli da je sljedeći interview u krajem 4mj., ali ja bi sad na brod!!!Mrzim čekati! A i btw danas sam dobila otkaz...
Koliko dugo ste vi čekali na ukrcaj na brod od interviewa?  ""]]

Offline J_Miss

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #551 on: 06/March/2009 »
cao ljudi! Ima li koga ovde da je na Star Princessu ili da je vec bio tamo?
 Trebaju mi neka iskustva! Kako je tamo u diningu, kakva je situacija u buffeu? Ima li mnogo rumenti medju head w. i supervizorima? Kakva je plata?
jeli bolje tamo raditi u prvoj smeni u buffeu ili pjaci (nemam pojma kako se to speluje)? Pustaju li ljude ranije kad se zatvori jedna strana buffea?
Puno pitanja znam ali bih zaista cenila kada bi mi neko odgovorio bar ne neko od njih!
Unapred hvala

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #552 on: 09/March/2009 »
eo da se ja malo javim nako poduze
trenutno cekam za testove iz engleskog
kao sto rekoh neke nove a to ce bit polovicom iduceg mj.
i onda interview 30.4
za sada ucim postavljanje stolova i razne druge stvari
fala bogu pa mi pomaze knjiga iz srednje :D
tj.ugostiteljsko posluzivanje tako da je unutra sve objasnjeno :)
ugl.eto malo sam zadavio al dobro hehe

i jos par pitanja ako ima neko ko je bio za asst.waitera na interviewu za carnival
da mi javi onak sta se pita i to ;)

Offline grunge_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #553 on: 10/March/2009 »
eo da se ja malo javim nako poduze
trenutno cekam za testove iz engleskog
kao sto rekoh neke nove a to ce bit polovicom iduceg mj.
i onda interview 30.4
za sada ucim postavljanje stolova i razne druge stvari
fala bogu pa mi pomaze knjiga iz srednje :D
tj.ugostiteljsko posluzivanje tako da je unutra sve objasnjeno :)
ugl.eto malo sam zadavio al dobro hehe

i jos par pitanja ako ima neko ko je bio za asst.waitera na interviewu za carnival
da mi javi onak sta se pita i to ;)

Jel taj interview u Zagrebu?  E da i o kakvim testovima pričaš? ???

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Život na brodu
« Reply #554 on: 13/March/2009 »
Jel taj interview u Zagrebu?  E da i o kakvim testovima pričaš? ???
interview taj je ona meni rekla da je u lovranu il opatiji nisam siguran ugl.jednom od ta dva
a testovi su marlins tako se zovu

http://www.marlinstest.co.uk