Author Topic: Kouzon: Interview u Budimpešti - 23. i 24. May 2011  (Read 3137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline survivor

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav ljudi!
Ja sinoc stigoh iz Peste, isli smo preko Kouzona i utisci su uglavnom pozitivni.
Aplicirao sam za 3rd cook i to sam i dobio,uostalom kao i svi kuvari, niko nije dobio second, mada su neki od nas mozda i zasluzili pokazanim znanjem. Sto se buffeta tice,od njih ne znam tacno,mozda 40-tak, svi su dobili ass,osim trojice cini mi se. Na kraju je sledilo overavanje kafana i ludilo u povratku,koje sam zbog ranije konzumiranog alkohola uglavnom prespavao:)
 Lepo bi bilo da ljudi koji odlaze ostave info o brodu i datumu, da znamo gde je ko i da li cemo negde eventualno biti zajedno. Takodje bi voleo da procitam iskustva nekog 3rd cook-a iz prve ruke, radoznao sam sad kao majmun, cini mi se da se na forumu o toj poziciji pisalo samo posredno, mozda gresim...
Uglavnom, srecno svima i keep in touch:)

Offline nanook

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Da li se brzo napreduje na Kruzerima,sto se tice kuvara?

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Zanimljivo je da je veliki broj Buffeta degradiran u assistante dok 24 Maja od nas 7 kuvara nikome nije spuštena pozicija !
Svi su ili dobili svoje pozicije za koje su aplicirali a dvojica su dobili za poziciju više ! Jedan je sa 3rd cook-a otišao u 2nd cook ! A drugi sa 2nd cook-a dobio je 1st cook-a !
Kuvari su super prošli !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... od nas 7 kuvara nikome nije spuštena pozicija !


Prijatelju jel može niže od 3rd cook? Nema vas u čega spustiti. Ne kažem da je 3rd cook loše, samo da je to, koliko znam, entry level za kuhinju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ivconi

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Prijatelju jel može niže od 3rd cook?


Moze, Assistant Cook.

Offline nenadbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 50
    • View Profile
uuuu  pokazi mi tog baju koji je dobio 1st cook poziciju..da mu se poklonim odmahhhh.... :hmm: