Author Topic: kako se dobija avio karta?  (Read 3030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nanook

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
kako se dobija avio karta?
« on: 27/May/2011 »
Moze li mi neko malo detaljnije objasniti kako se dobija avio karta i malo da mi pojasni sam put od aerodroma do mesta ukrcavanja na brod?Da li nas neko ceka na mestu na kome se iskrcavamo.....?

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: kako se dobija avio karta?
« Reply #1 on: 28/May/2011 »
Moze li mi neko malo detaljnije objasniti kako se dobija avio karta i malo da mi pojasni sam put od aerodroma do mesta ukrcavanja na brod?Da li nas neko ceka na mestu na kome se iskrcavamo.....?

Avio kartu ti rezervira tvoj agent, njemu je platiš i onda s kopijom odeš na aerodrom i oni ti daju kartu.
Kad dođeš na aerodrom onda letiš  tamo gdje ti je brod,možda usput presjedaš, na karti ti sve piše, a ako opet nisi siguran onda pitaš pa te usmjere. Kad sletiš onda na aerodromu imaš bus koji vozi za hotel u kojem ćeš biti ( a to znaš gdje ideš kad dobiješ LoE piše ti ime hotela) ili ako ideš odmah na brod onda ćeš potražiti bus koji vozi na brod ( to ti također piše u dokumentu koji dobiješ od njih koga trebaš tražiti na aerodromu ).
Dok sve to ne prođeš izgleda strašno, a kad sve prođeš onda vidiš da nije baš tako.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: kako se dobija avio karta?
« Reply #2 on: 28/May/2011 »
Ma bez straha. Sve ti pise u LOE.

Samo opusteno, procitaj shta ti pise i to je to. Nemozesh pogrijesiti.

To je pojednostavljeno maksimalno. Znash kolko ljudi svaki dan putuje na cruzere i sad da oni tu nesh kompliciraju. Pa pola ih nebi na odrediste doslo. :)

peanutz

  • Guest
Re: kako se dobija avio karta?
« Reply #3 on: 28/May/2011 »
Pa cela procedura ti je vec pojasnjena na forumu, vise puta, pojasnice ti je ovi iz agencije ako dobijes posao a i kompanija ce ti poslati sve o tome kao sto Natal rece - nece te ostaviti da se sam snalazis. Skrenuo bih ti paznju na jedan deo ovog foruma [na kome se neki trude da olaksaju ceo proces oko dobijanja posla, snalazenja na brodu itd (ja) i krajnje bezobraznih ljudi (ti)] zove se "Pre nego sto kliknete NEW TOPIC". Mozes takodje pogledati i sekciju koja sadrzi PDF arhivu a neka pitanja moras da postavis i agentima jer ovde vidovitih ljudi cini mi se nema.
Pozdrav.