Author Topic: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise  (Read 4958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Evo konacno uhvati malo vremena da opisem trenutne dojmove collge sam imao skracen znaci 4 dana bez testova bez za***** itd .mozda dobro mozda i ne .situacija na brodu ok hrana plasticna puno azijata a ima i nase rulje ko da  i nisam otisao od kuce .Sam trening  nista posebno  ps   kamere sve razje*ane sve se klima  lab je pro sve radi ok vrfunska kvaliteta . Kolege zapravo  stari foto tim  malo smo im bili neprijatni ali ne kazem dea nam nisu pomogli ,evo sad   javljam se iz LA
imao sam uzasan let MI_PHL_LAX ali evo ukrcaj novi brod  puno dojmova puno posla posla i posla . Ali kako ovi drugi rade ovo je  pravi posao ima svojih momenata.

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #1 on: 28/May/2011 »
Koji ti je novi brod?

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #2 on: 28/May/2011 »
Paradise    Californian   LA  Catalina island  -Ensenada  Mex  4 day cruise . :( :(

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #3 on: 28/May/2011 »
uuuuu,nek ti je sa srecom,to najgore moguce za fotografe.Ja sam molio boga da dobijem brod sa duzim kruzevima,sto manje portova i dobrog menadzera,donekle su mi se zelje i ispunile.Mislim da je neki Indijac,Randy ili tako nesto menazder na tom brodu,a on je takav da samo pozelis da ga  :tuctuc:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #4 on: 28/May/2011 »
a sta se moze ne mozes birat ovi na imagination gde sam ja bio isto menager iz indije  ali cool tip nisma primjetio da su pod stresom pa se nadam  tome na  novom brodu staces stisni pa vidi

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #5 on: 29/May/2011 »
Kako se zove taj menadzer iz indije na Imaginatin-u.Ko ti je bio trener?
Stisni druze prva tri meseca,cimace te skoro svaki embarkation,slikaces sve zivo,dok si Tranee,jbg tako to ide.Dosta zavisi opet i od menadzera.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #6 on: 29/May/2011 »
Cris iz perua a menager zaboravi mu ime je*iga ko ce to sve popamtiti malo sam sa njim bio u kontaktu uglavnom sa trenerom    imao sam collage  samo 4 dana .a radio sam embarckation  nije lose  samo sunce pece   i aft the ship
bilo jwe pravi sokova uzivancija samo ne volim portrete  cekas molis da se neko slika   dinnig single group slike      30 min udes i izades 2 puta navece  prva stvar gallery dosadno cekanje  uglavnom pitanja gostiju   gde je wc restoran  grill .
a naj manje hocu sliku koje su po mom ukusu pravi americki kic koji je preskup  .

Nema odustajanja  :embarrased: :embarrased:

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #7 on: 29/May/2011 »
samo ne volim portrete  cekas molis da se neko slika 
To ces naj vise i raditi.U pocetku ces slikati sve gluposti koje niko nece,a menadzer ce da te vreba iz nekog coska da vidi kako slikas i kako ih zoves....
Nije problem kad je formal night,imas red i samo cepaj,al kad je zadnji dan kruza....I mnogo su komplikovani za poziranje,kazes mu iskreni glavu,a on je okrene  no;;; ..............

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #8 on: 29/May/2011 »
O da  da to mi je poznato  nekad mi se da ih pozovem a nekad mi idu gosti na zivce .moj trik to je bresplatno je fun fun .
ne morate da ih kupujete  ,nekad opali nekad ne .

Offline simpson

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #9 on: 03/June/2011 »
Cestitam cujem dobio si transfer na Splendor neznam kako to uspjevas .sretnikk  :uzdravlje: :uzdravlje:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #10 on: 03/June/2011 »
O da susjed novi brod i crew u 4 dana prvo Imagination  pa Paradise i sad Splendor ovo mi se vrti vec u glavi .
Evo malo informacija za one koji idu na Paradise . :hmm: :hmm:

Brod je prilicno star zadnji u floti  ali moze se izdrzati sto se tice  photo tima nema nasi ,tim se sastoji od  Slovenka Filipini Indija Mexico .South africa 3 clana .
U 4 dana jedva sam naso 2 ljudi koji su pricali naski osjecao sam se kao u dzungli punoj njemih robova .
Posao u foto timu i nije tezak treba zivaca naj tezi dio je set up unesi opremu raspakuj spakuj pospremi uglavnom standard
radi se 10 sati ne u cugu nego u prekidima .laksi dio posla je u gallery prodaja idt , malo jest zeznuto ako neznas produkte sistem je lagan moze se svladati brzo nije problem .

Menager  je iz juzne Afrike  Charles nije los nisam imao  vremena da ga upoznam uglavnom je nevidljiv tijekom dana postavlja standarne targete ,lezerna atmosfera za 4 day cruise .

Toliko za sada cujemo sa svog sljedeceg broda CCL Splendor  ukrcaj   06/05/11 :rofl: :rofl: :rofl:

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: utisci jednog fotogafa Carnival Cruise
« Reply #11 on: 06/June/2011 »
splendor je zakon, upoznat ces neke dobre ljude tamo :)
ja bio tamo prije par mjeseci, lagan raspored.