Author Topic: sta je potrebno kupiti od obuce?  (Read 2454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline serdjo123

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
sta je potrebno kupiti od obuce?
« on: 28/May/2011 »
Cao dobri ljudi...ja idem na carnival dream za par dana i potrebno mi je par saveta pre nego sto odem....molim Vas sve koji ste na brodu bili ili jeste AV da mi kazete sta je potrebno kupiti od obuce odnosno sta se dobija tamo i da li je neophodno kupiti odelo ovde ili se ono tamo dobia za dž....imam problema sa spustenim stopalima pa mi je jako bitno da se dobro spremim da ne bih tamo imao problema sa dugim stajanjem....HVALA VAM MNOOGOO.....!!!!!!!!!!!!!!!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: sta je potrebno kupiti od obuce?
« Reply #1 on: 29/May/2011 »
Sto vise donjeg rublja i carapa ali ne pravise  higijena i puno strapljenja  ja sam ponio malo a opet imam previse sta mi ne treba .

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Re: sta je potrebno kupiti od obuce?
« Reply #2 on: 17/June/2011 »
mnogi kazu da se ponese sto manje, ali ja sam ipak trebao malo vise poneti. zasto?
ja volim istrcati, volim trenirati malo da se odrzi zdrav duh, volim otici napolje da se okupam (Mexiko i topli krajevi)... meni je trebalo malo vremena (par nedelja) dok nisam skontao kad mogu napolje, koliko mi treba do negde itd. jer sam se plasio da negde ne zaglavim i ne zakasnim na brod. stoga, nisam isao u shopping. i malo po malo, pa mi uvek zafali sorc ili pantalone ili sta ja znam...
uglavnom, ne treba previse nositi, ali ne treba ni otici kao golja :)

majice dobijas, ali ako ovde nosis XL trazi L... uvek velicinu manje... odelo ne dobijas. cipele mozes dobiti, ali ja ih nikad nisam trazio niti je neko od mojih kolega nosio firmine cipele tako da ne znam kakve su. pantalone za posao ne dobijas, ponesi od kuce khaki/bez i crne. ja sam nosio i bele patike i niko mi nista nije rekao. ponesi troje pantalona, pa kad se jedne ishabaju/isprljaju-do-smrti onda si vec dzomba i znas gde kupiti.

meni nisu uzimali dolara za majice iako mi je pisalo da ce mi uzeti 350$... zato sam uzeo jedno 15 majica i 5 kosulja... cisto da imam jer mogu :D e da... kosulje dobijas za dz isto... i kravatu bi trebao dobiti... znaci sako i elegant pantalone trebas poneti. mada sam ja mesec dana bio bez elegant odece i nisam snimao elegant night itd. niko mi nista nije rekao. menadzer samo stavi nekog drugog... ali to je vec od broda do broda... ne rizikuj.
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.