Forum
18/Rujan/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Viza za Englesku  (Read 2492 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
uranus1802
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« on: 30/Svibanj/2011 »

Prvo se izvinjavam ukoliko vec postoji ova tema ali pitanje je da li drzavljanima Srbije treba neka posebna vrsta vize ukoliko se ukrcavamo u Engleskoj i ukoliko brod pristaje u tim lukama vise puta? Vec sam vadila vizu za Englesku ali to je bio duzi boravak, pa ne znam da li je ista procedura sa zakazivanjem, jer u tom slucaju ne znam da li cu stici. Hvala svima
Forum
« on: 30/Svibanj/2011 »

cincinnati
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #1 on: 31/Svibanj/2011 »

Viza ti treba SAMO ako se ukrcavas u Engleskoj, u pitanju je tranzitna viza i kosta oko 70 eura cini mi se, vadi se u ambasadi sa predugovorom koji ti agencija salje a koji su agenciji poslali ljudi iz kompanije.

Eh da mi je ova pamet pre 5 godina...
Forum
« Reply #1 on: 31/Svibanj/2011 »

uranus1802
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #2 on: 31/Svibanj/2011 »

Hvala lepo
Plivač
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #3 on: 12/Siječanj/2012 »

Imam jedno pitanje vezano za Britansku vizu.Da li se neko sa ovog foruma prijavio za business vizu za Britaniju?Ako ima nekoga,može li da kaže koliko je čekao/la da dobije vizu?

Čašu meda jošt' niko ne popi, što je časom žuči ne zagrči; čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju.
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima