Author Topic: za poziciju assistant waiter koja pitanja obicno postavljaju na intervijuima  (Read 5187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dddaniel

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
jel mi moze neko reci za poziciju ass.waiter koja pitanja obicno postavljaju na intervijuima ili da me bar uputi na stranu_post gde je neko vec piso u tome ne snalzim se bas najbolje  :hmm:

Offline lucy

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
za assistent waitera-tj restaurant department ako ides prvi ugovor ces raditi kao assistent u crew staff restaurantu-tj radit ces kao konobar za posadu, a ne kao konobar u dinning roomu ili restoranu za goste.
placa bi trebala biti oko 1500 dolara ali sve ovisi o mnogo faktora kao sto je raiting ocjena tvojih sefova i tips-napojnice kohje ces dobit od svojih'gostiju'....
zanima me preko koje agencije ides ako nije tajna???/mozda preko gospode u zagrebu?power employment???

za assistent waitera pitanja ovise o kompaniji na koju se prijavljujes-potrebno je neko osnovno znanje
naravno da se ne moze doci i ne znati koja casa je za koje vino ili pice i raspored pribora za jelo na stolu-posluzivanje gostiju i naravno za intervju je neizbjezan osmjeh i pozitivan uljudan stav.

Offline dddaniel

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
ok  -()- jsno mi je to, ma sve se da spremiti pred interviju kako vidim po forumu.... ja planiram preko kouzon u nisu je mi je blize i tek treba da krenem sa pripremama vezana za agenciju i proveru engleskog i sl. jer mi je prvi put tako da nisam bas sve informisan inace imam zavrsen VI1 stepen turizam i ugostiteljstvo sto kako sam cuo samo mi je plus  ;)

Offline NinaDjerlek

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Da ne otvaram bezveze drugu temu a imam pitanje vezano za "interview":
Već danima čekam neki haber (glas iliti odgovor) od bilo koje od 3 agencije na koje smo poslali mailove ali niko da se udostoji odgovoriti, koliko im u prosjeku treba da te pozovu na interview?

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Ja se ne bih previse uzdao u mailove, najbolje je da ih pozoves telefonom.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja se ne bih previse uzdao u mailove, najbolje je da ih pozoves telefonom.

 ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NinaDjerlek

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Hvala narode, super ste mi!!!
Onda u ponedjeljak punim skype kredit i zovem redom  ;D