Author Topic: Safe Cruise Beograd (Yu-Biznis Centar, Novi Beograd)  (Read 377101 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #45 on: 03/February/2009 »
Ukoliko naznacite da je uverenje radi zaposlenja ne placate nista.
Barem ja nisam.

Takodje, naglasio sam to i nisam platio ni dinara, eura a bome ni marke :)

Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #46 on: 03/February/2009 »
Pozdrav svima, voleo bih da znam informaciju kad se organizuje sledeci trening, dal ce biti u martu, posto zbog obaveza ne bih uspeo da sve zavrsim do 14 februara.

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #47 on: 04/February/2009 »
Nazovi bre agenciju i imat ces info iz prve ruke.poz

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #48 on: 04/February/2009 »
Takodje, naglasio sam to i nisam platio ni dinara, eura a bome ni marke :)

Ne pomaze nikakvo naglasavanje kod nas :)
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #49 on: 05/February/2009 »
Pozdrav svima, voleo bih da znam informaciju kad se organizuje sledeci trening, dal ce biti u martu, posto zbog obaveza ne bih uspeo da sve zavrsim do 14 februara.

    Sledeci trening bi trebalo da bude u 4. mesecu, ali cemo precizan podatak znati kada Mr. Sorbi dodje u Beograd 17.februara.

Tada nam, nakon intervjua, uvek kaze za termin narednog...

Srdacno,

IVAN & SAFE CRUISE

...evoluirati ili umrijeti...

Offline zoki bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #50 on: 08/February/2009 »
Posto izgleda ni ja necu stici na ovaj intervju 14.februara u Beogradu da li se zna gde je sledeci? Mislim na intervju za Princess preko Safe Cruisea.
Cuo sam od Djordja iz Safe cruisea da moze sledeci da bude opet u Beogradu, ali da moze biti i u Budimpesti...Da li neko zna kakva im je do sada bila praksa po pitanju mesta odrzavanja intervjua? 

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #51 on: 27/February/2009 »
2 - 10 Eura - Uvjerenje o ne osudjivanju (to se "izvadi" u MUP-u u gradu u kom ti je prebivaliste)

koliko ja znam ovo kosta 210din....al dobro  ???
kad si nezaposlen...to je totalno besplatno samo kazes da ti treba za posao i ne placas uopste

Offline jaded

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #52 on: 27/February/2009 »
Pozdrav svima, voleo bih da znam informaciju kad se organizuje sledeci trening, dal ce biti u martu, posto zbog obaveza ne bih uspeo da sve zavrsim do 14 februara.

]
bice polovinom aprila rece djordje malopre...

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #53 on: 01/March/2009 »
E pa kulll...
Ja samo zelim da se zahvalim shefu sto je uopste napravio forum, jer da nije bilo foruma, nikad ne bih saznala za Safe Cruise, a da nije bilo Safe Cruise, ne bih otisla na brod...ili bi sve islo malo teze  ""]]
Neko ce reci da su korektni, neko ce reci da rade svoj posao...ali ja moram da kazem da su stvarno sjajni, i Ivan i Djordje, i da nije njih, ja sada ne bih pakovala svoju torbu i zeljno iscekivala taj 14.mart, ne bih isla kod Miluna na Sapphire princess, vec bih verovatno isla na negi drugi brod i cekala 6 meseci da vidim svog momka...  :-*
Hvala Vam ljudi josh jednom i ovako javno!!! Da se nisu potrudili kao sto jesu, ja bih sada gorke suze lila
MOje iskustvo je skroz pozitivno, i vise od toga...
Da sad ne ponavljam...stvarno sve reci hvale i sve najpozitivnije...javicu se da ih hvalim i kad stignem na brod, samo josh taj deo da prodje...cekam flight info i odoh  :-))))'  :plovim:
Ivana

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #54 on: 01/March/2009 »
Ma bravo I.  :uzdravlje:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #55 on: 02/March/2009 »
E pa kulll...
Ja samo zelim da se zahvalim shefu sto je uopste napravio forum, jer da nije bilo foruma, nikad ne bih saznala za Safe Cruise, a da nije bilo Safe Cruise, ne bih otisla na brod...ili bi sve islo malo teze  ""]]
Neko ce reci da su korektni, neko ce reci da rade svoj posao...ali ja moram da kazem da su stvarno sjajni, i Ivan i Djordje, i da nije njih, ja sada ne bih pakovala svoju torbu i zeljno iscekivala taj 14.mart, ne bih isla kod Miluna na Sapphire princess, vec bih verovatno isla na negi drugi brod i cekala 6 meseci da vidim svog momka...  :-*
Hvala Vam ljudi josh jednom i ovako javno!!! Da se nisu potrudili kao sto jesu, ja bih sada gorke suze lila
MOje iskustvo je skroz pozitivno, i vise od toga...
Da sad ne ponavljam...stvarno sve reci hvale i sve najpozitivnije...javicu se da ih hvalim i kad stignem na brod, samo josh taj deo da prodje...cekam flight info i odoh  :-))))'  :plovim:
Ivana

Ljubi je deda !!
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline missha

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #56 on: 27/March/2009 »

Caos, svima.

Planiram da se prijavim u agenciju Safe cruise. Vidim da i ovde o njima vlada jako lepo misljenje.
Imaju intervju krajem aprila za Princess cruises, a izgleda i za Cunard. Vec sam im poslao CV, dobio odgovor, treba da odem na razgovor, pa
sam samo hteo da pitam moze li mi jos neko potvrditi da su ti momci ok?

Mozda sam paranoik, ali bi voleo samo jos jednu potvrdu od nekog ko je isao preko njih da su ok!
Ne trazim nesto posebno, samo da nisu prevaranti ilii lazovi...za svaki slucaj.
Ponavljam da do sada nisam cuo ni jednu losu rec za njih!!!

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #57 on: 27/March/2009 »
@missha

ja sam isao preko safe cruisa. bio sam na februarskom intervjuu. momci su stvarno ok. ne mogu da kazem nista lose za njih. evo za koji dan idem u ambasadu, oni su mi sve zakazali, nisam morao ni prstom da mrdnem! moja devojka izlazi sada u aprilu na intervju i rekli su da ce sve uraditi sto mogu da nas smeste zajedno.. sve u svemu, provereno su dobri. ne treba da se brines!!  :uzdravlje:
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline meda_2009

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #58 on: 12/September/2009 »
Pozdrav svima! Ja sam novi ovde i imam nekoliko pitanja. U prethodnim postovima neko je napisao da zbog dioptrije nije prošao lekarski, pa me zanima kolika je to dioptrija dozvoljena da bi se prošlo na lekarskom? Ja nosim naočare i imam dioptriju -3.5. Da li je to previše da bi se prošao lekarski? Takođe, zanima me ima li termina za intervjue u narednih nekoliko meseci, ako neko zna? Oktobar, novembar, decembar ove godine?

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #59 on: 13/September/2009 »
najbolje da nazoves agenciju tamo ce ti sve objasniti