Author Topic: Safe Cruise Beograd (Yu-Biznis Centar, Novi Beograd)  (Read 376049 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline meda_2009

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #60 on: 13/September/2009 »
 ::yes::

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #61 on: 13/September/2009 »
Pozdrav svima koliko vas ima :) Ja bio sa ortakom direkt da razgovaram i prikupim informacije u safecruise i pricao sa Djordjem.
Rece on da je sledeci intervju u oktobru ali ne u Bg vec u Budimpesti  ;D  Elem, ja imam pitanje za vas znalce xexe pitao sam i njega i on mi rece da misli da to nije problem...a to je da sam ja u civilnoj vosjci do drugog decembra i znam da mi je receno da zemlju ne mogu da napustim sem u slucajevima tipa "sportsko takmicenje, sahrana i sl." Zna li neko uopste nesto o ovome, mogu li otici na taj intervju, trening i sta god u Budimpestu na 2 dana iako sam u toj civilnoj? Ja odsustvo mogu dobiti ovde, ali ne bih da me skinu na granici i da pravim svima problem ako nije 100% sigurno da cu preci  :ban:   hvala unapred ako neko bude znao da mi odg na ovo 
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #62 on: 13/September/2009 »
Pozdrav svima koliko vas ima :) Ja bio sa ortakom direkt da razgovaram i prikupim informacije u safecruise i pricao sa Djordjem.
Rece on da je sledeci intervju u oktobru ali ne u Bg vec u Budimpesti  ;D  Elem, ja imam pitanje za vas znalce xexe pitao sam i njega i on mi rece da misli da to nije problem...a to je da sam ja u civilnoj vosjci do drugog decembra i znam da mi je receno da zemlju ne mogu da napustim sem u slucajevima tipa "sportsko takmicenje, sahrana i sl." Zna li neko uopste nesto o ovome, mogu li otici na taj intervju, trening i sta god u Budimpestu na 2 dana iako sam u toj civilnoj? Ja odsustvo mogu dobiti ovde, ali ne bih da me skinu na granici i da pravim svima problem ako nije 100% sigurno da cu preci  :ban:   hvala unapred ako neko bude znao da mi odg na ovo 

Pozdrav!

Pa ovako, ja sam sluzio vojni rok u Subotici a vise puta sam bio preko granice u Segedinu a nisam trazio odsustvo, samo uzeo pasos i odeh tamo pa se vratio. Niko te ne pita gde si bio dok ne napravis neka s...a. Ali ako ides na vise dana dogovori se sa mentorom da barem on/ona zna o cemu se radi. Cuo sam za nekog lika koji je bio preko isto i potuko se sa nekim u diskoteci u Segedinu. Prica se zavrsila tako da su mu prekinuli civilnog i poslali u redovnu vojsku.

Sretno
:run: :plovim: :run:

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #63 on: 13/September/2009 »
Extra, znaci ima sansi da odem preko i vratim se   :banana:   to mi je najveci problem, jer ako propustim ovaj int. cekacu na sledeci o5 par meseci, a to mi bas i nije u planu. havala ti na odg. bas si fast :p   
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #64 on: 14/September/2009 »
lauGh,u principu ti ne bi smeo da napuštaš zemlju dok si na civilnom služenju,ali to niko ne proverava,niti se vodi evidencija o tim stvarima.Tako da slobodno putuj i ne brini ništa.

Offline damasi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #65 on: 29/September/2009 »
pozdrav svima

nov sam ovde pa me zanima dali znate kad je sledeci intervju jer sam odlucio da idem i nista me nece spreciti u toj nameri bar se nadam  :pop1:

inace hteo bi da se zahvalim svim koji su na forumu na jako korisnim informacijama i podstreku da se i ja konacno odlucim za ovaj korak ="" ="" =""

pozdrav iz srema
around the world

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #66 on: 30/September/2009 »
kako je meni Djordje iz SC rekao, a to je da je sledeci interv. u novembru, mada ni oni ne znaju tacan datum, pa ti tako savetujem da ih pozoves i pitas, jer mozda sada znaju tacan datum. pre toga pripremi dokumenta koja su ti potrebna ako vec nisi. nadam se da cemo se sresti tamo  :pop:    pozzzz
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.

Offline damasi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #67 on: 01/October/2009 »
i ja se nadam dacemo se sresti ako ne u agenciji onda bar na brodu  :uzdravlje:
around the world

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #68 on: 01/October/2009 »
Evo i ja da se javim.... Tu sam :)

Drugarica i ja jos uvek ne znamo prkeo koje agencije da idemo, ali citajuci ovde vidim da su monig nahvalili Safe Cruise.

Ispunile smo formular na njihovo sajtu i uradile smo fotokopiju pasosa i slikale se i sve to,... i sad dalje treba da odemo u BG da se vidimo sa njima....

zanima me da li je tacno da je Srbima zabranjeno da rade u Gift shopovima????

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #69 on: 02/October/2009 »
Quote
zanima me da li je tacno da je Srbima zabranjeno da rade u Gift shopovima?
Naravno da nije.
Zašto bi neko branio Srbima i svima ostalima da se zaposle na odredjenoj poziciji ukoliko ispunjuavaju sve potrebne uslove i prodju intervju?

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #70 on: 02/October/2009 »
Naravno da nije.
Zašto bi neko branio Srbima i svima ostalima da se zaposle na odredjenoj poziciji ukoliko ispunjuavaju sve potrebne uslove i prodju intervju?

Zato sto su meni ovi iz EP agencije rekli da su Srbi krali u tim gift shopovima i da je zabranjeo da rade i u EP agenciji su meni i koleginici ponudili da radimo samo kao Housekeeping,...alu u uto idem za BG pa cu da odem i do Safe Cruise na razgovor

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #71 on: 02/October/2009 »
Cao Tamara!

Neznam da li je istina ona prica za krade, ali ne daj se, ako kod EP-a nema gift shop, probaj druge agencije na primer SafeCruise (BG), Sea Agency(BG), Kouzon (Nis, Skoplje).  :deda:
BTW Ja sam isto iz SU  :D

Srecno  :uzdravlje:
:run: :plovim: :run:

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #72 on: 03/October/2009 »
Zato sto su meni ovi iz EP agencije rekli da su Srbi krali u tim gift shopovima i da je zabranjeo da rade i u EP agenciji su meni i koleginici ponudili da radimo samo kao Housekeeping,...alu u uto idem za BG pa cu da odem i do Safe Cruise na razgovor
E svašta.A na onoj temi Apriori agencija kaže da ne zapošljava Srbe zbog njihove prevelike koncentracije na brodovima. :rolleyes:
Ako je neki pojedinac krao,ne može niko sad da zabrani čitavom narodu da se zapošljava.To su najobičnije budalaštine.

Na svu sreću u Srbiji postoje tri proverene agencije koje šalju ljude na brodove,pa ne mora čovek da trpi nečije hirove i prozivke na nacionalnoj osnovi.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #73 on: 03/October/2009 »
Opet se Cruise Industrija dize medju zvijezde ...
Sjedio sam na istom sastanku sa glavnim regruterom jedne cruise kompanije kada je rekla da ce prekinuti zaposljavanje Makedonaca jer se dogodilo da su u jednom danu trojica pobjegla sa broda u US.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Walther

  • Registered
  • *
  • Posts: 80
    • View Profile
Re: Safe Cruise Beograd
« Reply #74 on: 03/October/2009 »
I posle kazu da nema rasizma?! Ako su ljudi nesto ukrali, nisu ukrali Srbi nego lopovi. Celu naciju oznaciti kao lopovsku je tragicno. Isto i za Makedonce... Upitajte se koliko se puta da pobegnu ili ukradu nesto Filipinci i Indusi? Industrija i ne pomislja na njihovo otpustanje ili neunajmljivanje, posto su oni kao vecinsko ''stanovnistvo'' kruzera kicma industrije. Sta je sledece BiH narkomani, Brazilci ubice, Rumuni seksualni manijaci?

   Nadam se da je ta tragicna ''politika'' delo kompanije a ne agencije. Posto bih u suprotnom jako bio razocaran nivoom primitivizma u Hrvatskim agencijama

A jedna stvar koja je ''sreca'' u nesreci je pritajeni rasizam kompanija i Americke srednje klase tj. zna se da Americka srednja klasa vise voli da vidi ''belu'' facu za pultom nego nekog iz Gudzarata. Tako da ljudi iz istocne Evrope ce uvek imati sansu, posto kompanije tako i rasporedjuju radnu snagu...