Author Topic: Safe Cruise: Princess Cruises Interview - August 2011  (Read 31207 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nakon još jednog uspešnog intervjua za kompaniju Princess Cruises za koji je primljeno preko 100 ljudi, počinje prikupljanje dokumentacije za naredni intervju.
Kontaktirajte Safe Cruise putem maila ili telefona kako biste zakazali prvi razgovor.

Pozicije koje se najviše traže za naredni intervju su sledeće:

KITCHEN - GALLEY (KUHINJA)
 
Pastry (Poslastičar) - postoje 5 nivoa (pastry helper, pastry assistant, 3rd pastry, 2nd pastry, 1st pastry).
Cook (Kuvar) - profesionalni kuvari i pomoćnici za rad u kuhinji sa osnovnim konverzacijskim znanjem engleskog jezika.
Butcher (Mesar) - postoje 2 nivoa (butcher helper, butcher assistant).
    
RESTAURANT

Buffet Steward - konobarice i konobari na buffet-u (švedskom stolu), solidno znanje engleskog jezika i iskustvo od 1 do 3 godine u restoranu.

BAR DEPARTMENT
        
Bar Stewardess - devojke od 22 do 30 godina za rad kao konobarice u baru. Minimum 2-3 godine iskustva rada u baru.  
F&B Utility - muškarci izmedju 21 i 27 godina sa dobrim znanjem engleskog jezika i iskustvom rada u baru/kafiću/diskoteci.

RECEPTION/GUEST RELATIONS
        
JAP (junior assistantt purser) - recepcioner, od 22 do 35 godina starosti sa minimum 3 godine iskustva rada na recepciji u hotelima visoke klase

PHOTO DEPARTMENT
        
Photographer 1 - 23 do 35 godina, iskustvo minimum 3 godine u studiju i na terenu

TECHNICAL DEPARTMENT
        
Plumber (vodoinstalater) - od 21 do 35 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.
Welder (zavarivač) - od 21 do 35 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.
Electrician (električar) - od 21 do 35 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.

Pored ovih pozicija, biće otvorene i nove pozicije.

http://www.radnabrodu.com
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zokibb

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Bio sam bas juce na razgovoru....
Kaze Ivan da je zadovoljan sa razgovorom i da ako naucim samo meni od Princess-a mogu lagano da prodjem za Buffet Steward.. :yahoo:
Sada na  :google!: i strebanje.

Offline mornarac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 113
    • View Profile
Bio sam bas juce na razgovoru....
Kaze Ivan da je zadovoljan sa razgovorom i da ako naucim samo meni od Princess-a mogu lagano da prodjem za Buffet Steward.. :yahoo:
Sada na  :google!: i strebanje.

Pozdrav forumashima,


Zoki, jel si imao iskustva ranije na toj poziciji, ili se prijavljujesh pa shta Bog da   :moli:
Ja nemam iskustva, ali planiram da apliciram za tu poziciju hehe, pozz  :uzdravlje:
Yesterday is history, tomorrow is a mystery...
But today, today is a God's gift, that's why we call it
the present :))

Offline zokibb

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Mislim rad za svetskim stolom je banja ali koliko sam razumeo radi se od jutra do sutra a restoran je najgore odljenje......
Tako su mi rekli neki ljudi koji su isli na brod..
A trenutno radim kao konobar u restoranu tako da imam nekog iskustva  :)
A plata je max 1450$ tako da ....ima to krvavo da se zaradi..
BTW prijavio sam se pa sta Bog da ali odlucio sam da idem tako da sam spreman na sve maximalno cak i na robovlasnicki rad koji ima da sledi.....

Offline ratborn

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Pozdrav svima, hocu da se prijavim i imam nekoliko pitanja:
   
   1) Donja granica za godine je 21, a ja ih punim tek krajem avgusta, pa me zanima da li na interview moram doci sa punom 21?

Ako ispunjavam kriterijum prvog pitanja, otvaraju se nova :)

   2) Kako uopste da budem pozvan na interview?

   3) Sta ja mogu da ocekujem, sa 2 god radnog iskustva u maloprodaji (radnik u butiku) i skoro pa perfektnim znanjem engleskog jezika? Tj. za koje pozicije sam kvalifikovan sa ovim cime raspolazem?


To je to za sada, bice jos pitanja sigurno :)  Hvala unapred, ziveli  :uzdravlje:

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile

 
Quote
  3) Sta ja mogu da ocekujem, sa 2 god radnog iskustva u maloprodaji (radnik u butiku) i skoro pa perfektnim znanjem engleskog jezika? Tj. za koje pozicije sam kvalifikovan sa ovim cime raspolazem?

Moj savet,ako ti je engleski vec perfektan i imas radnog iskustva u butiku probaj da apliciras za poziciju SHOP!

Offline ratborn

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
rekli su mi da je potrebno vise iskustva i to sa satovima, parfemima itd... najverovatnije cu probati za Ass. Buf. Std.

Offline mornarac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 113
    • View Profile
Potpuno ista stvar je kod mene.
Dve i po godine rada u sportskom butiku, prethodno iskustvo uglavnom vezano za prodaju brze hrane, neshto malo rada u shanku...
ali opet jel toliko teshko nauchiti te parfeme??  oT
Yesterday is history, tomorrow is a mystery...
But today, today is a God's gift, that's why we call it
the present :))

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Ukoliko resis da apliciras za tu poziciju moje misljenje je da mozes da naucis dovoljno da prodjes intervju.
Posao se nauci ali personality je najbitniji.
Why Always Me?

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
... moje misljenje je da mozes da naucis dovoljno da prodjes intervju.


da li postoje neki kursevi, skole ili je dovoljno ovo sto iskopamo na netu?
Gnothi Seauton

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
rekli su mi da je potrebno vise iskustva i to sa satovima, parfemima itd... najverovatnije cu probati za Ass. Buf. Std.

ma to se sve nauci a u CV-ju mozes da stavis da si radio i sa tim...

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Ne znam za kurseve ali na netu mozes sigurno sve da nadjes, samo da sednes i zagrejes stolicu.
Najbolje da ti neko iz te branse da neki savet u vezi Gshopa.
Why Always Me?

Offline ratborn

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Ici cu sledece ili one tamo nedelje do agencije, pa cu se detaljno informisati. I naravno podeliti ovde  :D

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Ljudi samo dobra priprema, shvatite jako ozbilno interviju, vežbajte jezik, učite vaš CV ! Ako je fabrikovan (malo doterivan) znajte ga napamet i učite o vašoj budućoj poziciji što više možete. Opušteni
(ne preterano) i pozitivni, nasmejani obavezno. Ja sam hteo da se srušim od treme,bila je neizdrživa jedno vreme ali tako mora,to je deo igre. Samo zračite pozitivno i UČITE i nema frke.

Offline Zmija

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Da li mi neko moze reci kakve su mi sanse za rad na brodu sa losim znanjem engleskog jezika???Hvala unapred...