Author Topic: Safe Cruise: Princess Cruises Interview - August 2011  (Read 30715 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Ako je fabrikovan (malo doterivan) znajte ga napamet....

a ako je mnogo doterivan?   :)
Gnothi Seauton

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Da li mi neko moze reci kakve su mi sanse za rad na brodu sa losim znanjem engleskog jezika???Hvala unapred...


imas sanse da dobijes posao ali ako ne budes znao ni da beknes a ni da razumes bilo sta, neces proci.  A ako ti je engleski los ondaces proci samo neces moci pucati na neku poziciju gde se zahteva bolji engleski, npr F&B entery level positions ili HSKP......   


I


CITAJ FORUM, sve imas tu ako uzmes malo vremena,  nemoj se lenjiti.    :rolleyes: :uzdravlje:


uzdravlje !

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
super sto je plata sa buf.stew. 1450 dolara,ali aj' sad neko ko je to radio na princesu da kaze realno kolika ja plata?
Posto nemamo tips  :hmm:?,i koliko mozemo da racunamo da treba da prodje kako bi dosli do nekog room service-a ili nekog dela restorana gde cemo sluziti po narudzbini a ne svedskom stolu?
Nekako mi sve ovde deluje usminkano,na ovom forumu,a pogotovo agencije sto kazu plata tolika i tolika a ti na brodu,kad ono medjutim... plata za stewart-a od 600-900 a za utility jos manja,to je bar ono sto sam cuo od drugova koji su radili,a svakako vise verujem njima.
Mislim ja idem makar primao i 500 ali mi se ne svidja to najavljivanje bice kesa pa da se posle tamo razocaravam...  :waiting:

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Pozdrav brate,ne kazem da agencije ne sminkaju stvari ali to da Buff.steward zaradjuje 1400 dolara jeste tacno,e sad zavisi i od broda na kom si,na kojim destinacijama putujes kakva je struktura putnika i drugi faktori...ja nisam odradio ni jedan ugovor,cekam datum ali imam drugare koji su duze vreme tamo,konkretno na princessu moj drug kao ass.buffet izlazi mesecno 1100 dolara dok je jedan drugi radeci neke dodatne poslove kao ass.buffet izlazio 1300 mesecno,tako da je sve relativno. A sto se foruma tice mislim da nije usminkano jednostavnop su ovde iskustva raznih ljudi,neko je prosao dobro neko bolje. Srecno i mirno more :)

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
a ako je mnogo doterivan?   :)

Ako je mnogo dotetivan nauči ga mnogo dobro.

Offline didi

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Da li mi neko moze reci kakve su mi sanse za rad na brodu sa losim znanjem engleskog jezika???Hvala unapred...

Nauci osnovni nivo konverzacije,engleski se brzo uci.
Nadji nekoga da ti malo pokaze ako hoces da ides na brod.Pozdrav  :)

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Bio sam u cetvrtak na razgovoru u Safe-u za poziciju Electrician posto imam iskustvo u ovoj oblasti vise od deset godina, i sa engleskim sam super prosao ali mi je receno da je pitanje da li ono sto ja umem da radim(posao sa rasvetom) trenutno treba kompaniji,tako da sada cekam odgovor kompanije i poziv iz Safe-a a onda nadam se spremamo se za glavni krajem Avgusta... Ima li jos ko da je bio za ovu poziciju?

Offline eclipse

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Bio sam na prvom razgovoru sve je okej bas proslo...sa obzirom da nemam neko iskustvo(1 godina) i da mi je engleski dobar prijavio sam se za assistant buffet. Dosta ljudi se prijavilo za tu poziciju tako da to moze da potraje tipa 4-5 meseci.

Offline zvoncica85

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
 Da li se primaju medicinske sestre na brodovima,i kakva je procedura za prijavu na takvo radno mesto
??? Hvala unapred.

Offline Antic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 80
  • Što mi veliš nek mi bude, što mi želiš nek ti bude
    • View Profile
Da li se primaju medicinske sestre na brodovima,i kakva je procedura za prijavu na takvo radno mesto
??? Hvala unapred.
Molim te citaj forum!!! Imas sve napisano, koristi opciju search!
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=15.0
Ne znam čime ste ovo zaslužili ali znam da ste zaslužili!

Offline zefy

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
razmisljam da se apply za neki od ovih poslova , ali posto mi je prvi put  nisam siguran za sta ,dali je moguce da se za vreme intervjua promeni radno mesto bez obzira na ono za sta si se apply.govorim tecni engleski , ziveo sam u americi 3 godine  i imam radno iskustvo u trgovini/ugostiteljstvu.

svaki savet u vezi odabira agencije / posla  je dobrodosao,odgovor mi posaljite na pm ili mail zeffret@hotmail.com

hvala unapred.


Offline deft1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
ja sam po struci elektricar i nest sam radio kratko brodsku instalaciju..oke sam sa engleskim..dal se jos trazi za mjesto electrican?=))

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ja sam po struci elektricar i nest sam radio kratko brodsku instalaciju..oke sam sa engleskim..dal se jos trazi za mjesto electrican?=))

traži se
http://www.radnabrodu.com/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Postovanje

Kolike su onda plate na Princesu konkretno kuvar 2 ili 3 agencija kaze jedno ljudi koji rade tamo kazu drugo . Nije lepo lagati ako je plata 700 dolara onda je to tako ako je manja onda ok .

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ljudi, sretno na intervjuima, samo opusteno i sigurno u sebe. Probajte da pricate sto vise i da im date sto manje da oni stignu da vas pitaju. Ova taktika je kod mene upalila sjajno u majskoj turi.  Videcete da su Ivan i Djordje sjajni, kao i ekipa iz Budimpeste, samo ih slusajte i bice OK!

@ratborn & @mornarac  :  prijavite se za SHOP, malo nasminkajte CV, ubacite rad u butiku, poznavanje satova i nakita i sl.  i odlicno naucite sta u njemu pise. Prolazili su ljudi koji nemaju iskustva, al su naucili gradivo i sredili CV i preporuke. Slobodno! Za shop, da napomenem, engleski mora biti zaista perfektan, minimum 90% na testu se preporucuje, al bitno je da zvuci super.

@Zmija :  Imas sanse sa losim engleskim za asst. buffet, samo se nadam da umes barem osnovnu komunikaciju da ostvaris, pa makar i natucanjem. Bitno je da naucis termine koji ti trebaju i da ti kez bude kao da si video golu Pamelu. Budi svestan da treba sest meseci da zivis i radis tamo, treba da razumes sta ti se kaze i zbog sebe i zbog drugih.

@direktor :  moze biti mnogo doterivan, al moras da umes da ga odbranis! Kako je kolega rekao, ako je sminkan MNOGO, nauci ga MNOGO i pricaj tako da gotovo i sam sebe ubedis da si radio tamo gde pise. Podrazumeva se, moras i ostale aspekte pokriti, CV je samo pocetna stavka koja ce ti omoguciti intervju, dalje mnogo stvari igra ulogu.

@zefy  :  Moguce je promeniti svasta u toku procesa. Razmisli pa idi u agenciju, tamo se sa njima dogovori i onda ako treba sredite CV u tom smeru. Sto da ti saljemo mail? prati forum! ;) Je l' tako Sefe?   


Srecno ljudi, svako dobro i praticemo vas na forumu!
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced