Author Topic: mixer, Assistant Butcher, Princess Cruises  (Read 2789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Korisničko ime: mixer
Država: Srbija
Spol: muski
Kompanija: Princess Cruises
Pozicija: Assistant butcher


  • Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
Preko drugara, on mi je pricao

  • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
Malo da proputujem svetom, i naravno da zaradim

  • Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
Preko Kouzon, samo sam za nju i znao, drug mi je predložio

  • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
Princess Cruises za mesara, tu kompaniju mi je drug predložio a za poziciju zato što to radim već 8 godina

  • Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
Trajao je jako malo, možda svega 10 minuta, saznao sam odma kad sam završio intervju

  • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
Mene je sve izašlo 550 eura kad sračunam i ove sitne papire što sam morao da izvadim

  • Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
Nisam nešto puno stvari nosio, samo ono osnovno što bi svi poneli a sad već znam šta treba da nosim i mnogo je lakše kad ideš drugi put, pripremljen i ništa se ne zaboravlja

  • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
Izgubljen u svemiru, osećaj je bio lep, pravo iskustvo, a posle mesec dana sam se osećao kao da sam ceo život tamo, sada je mnogo lakše

  • Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
Za mene iznenađujuće ali pomogla je i više nego što sam ja očekivao, što se toga tiče nemam zamerke nikakve

  • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
Čim dođes na brod odmah ljudi gledaju da vam pomognu, gostoprimstvo je na visokom nivou

  • Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
Nisam imao problema, čak nisam ni obišao ceo brod za 6 meseci, lako sam se privikao na život na brodu

  • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
S’obzirom da sam išao prvi put i nije toliko loše, a kad sam video da ja kao asistent imam manju platu nego neki šef a radim bolje nego on tad sam malo pao u bedak

  • Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
O tome ne mogu puno da pričam jer je ja nisam dobio, što se mene lično tiče mislim da bi to moglo malo brže da se napreduje

  • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
Super, kad je društvo dobro onda nema problema, nisam uopšte žalio ni za čim pa čak ni za starim drugovima u Srbiji

  • Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.
Ima svakakvih, 100 ljudi 100 cudi, ima zavidnih, ima dobrih, ima špijuna, za današnjicu sasvim normalno

  • Kako biste opisali putnike?
To su uglavnom stariji ljudi, željni putovanja ali jako prijatni i ne puno zahtevni

  • Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
Svaki put kad sam izašao sam imao oko 3-4 sata tako da sam imao dosta vremena

  • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
Meksiko naravno zbog plaže i zbog kupanja, raj na zemlji

  • Opišite dobre strane rada na kruzerima.
Veliko iskustvo, usavršiš jezik, upoznaš nove drugare i naravno zaradis novac

  • Opišite loše strane posla na kruzerima.
Nisam puno razmišljao o lošim stranama tako da nemam šta da dodam, da je bilo loše nebi opet išao na brod, nemam zamerke

  • Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
Preporučio bih zato što ovde nema napretka nikakvog, treba otići i videti malo sveta, mislim da se niko nije pokajao što je otišao na brod da radi

  • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
Pa savet je da dobro izaberu šta će raditi i da se dobro raspitaju kakav je posao i onda neće biti problema

  • Želite li dodati nešto što smatrate važnim?
Pa ne znam sta bih mogao jos da dodam što bi bilo toliko važno, uglavnom ljudi probajte i nećete se pokajati, ako mogu nekako da pomognem nekim mojim savetima tu sam
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dusanmesar

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: mixer, Assistant Butcher, Princess Cruises
« Reply #1 on: 23/October/2011 »
E Mixser ja sam kolega treba uskoro da se ukrcam,dobio sam poziciju treceg mesara isto za Princes da liu mozes da mi blize opises posao koji ocekuju da radimo