Author Topic: Classic International Cruises, mess steward na brodu Athena  (Read 16446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Da na kraju svega sam odlucio da posaljem mail u office,u Lisabon i upalilo je. Poslali su mi ugovor i kartu. Problem je sto su sada izgleda promjenili mail,pa i ja trazim novi,

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Jel si slao svoj cv na taj mail i poziciju za koju konkurises? il isu te preko maila uputili negde

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Kao sto sam napisao,poslao sam im mail naravno sa svojim CV-om, i rekao sam samo da zelim da se ukrcam. Bilo je "daj sta das"..

Offline Kakadoo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Kao sto sam napisao,poslao sam im mail naravno sa svojim CV-om, i rekao sam samo da zelim da se ukrcam. Bilo je "daj sta das"..

Pozdrav Outlaw, vidim da si bio na CIC-a, na Ateni, pročitao sam sve tvoje postove i reklo bi se da tamo (CIC-u) nije loše. Jedino što mi se nije svidjelo pročitati da kasni plata. Kakva je situacija dalje bila? Sve ovo pitam jer sam od njih dobio odgovor na aplikaciju te da će mi poslati appointment and invitation letter. Pucam na mjesto strojara. Zamolio bih te malo informacija o proceduri nakon potpisa ta dva dokumenta, kao i o redovnosti plata. Hvala unaprijed!

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Pozdrav Outlaw, vidim da si bio na CIC-a, na Ateni, pročitao sam sve tvoje postove i reklo bi se da tamo (CIC-u) nije loše. Jedino što mi se nije svidjelo pročitati da kasni plata. Kakva je situacija dalje bila? Sve ovo pitam jer sam od njih dobio odgovor na aplikaciju te da će mi poslati appointment and invitation letter. Pucam na mjesto strojara. Zamolio bih te malo informacija o proceduri nakon potpisa ta dva dokumenta, kao i o redovnosti plata. Hvala unaprijed!

Preko koje stranice ili adrese si ti konkurisao ? mozes javiti ako ti nije problem ?  :money:

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Pozdrav!

Je li netko upoznat s novostima o classic international cruises?

Offline vinston88

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
proguglaj malo i naci ces kompaniju pod novim nazivom, predstavnistvo je isto u Lisabonu..

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
jesam:) kontaktirala sam ih, odgovorili su odmah i kažu da se mogu putem maila aplicirati za posao (waiter).
s obzirom da su novi, počinju s kruzovima sad ubrzo pa će vjerojatno biti i potražnja velika za osobljem.
Nadam se da će me uzeti u obzir ako se prijavim putem mejla, jer ne znam kako drukčije.
uglavnom, ako netko ima bilo kakve informacije neka se javi, ili ako netko isto planira za njih se aplicirati... :)
poz!

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
evo informacija vezano za cic. ova kompanija je sada u vlasnistvu par portugalskih biznusmena,i uzeli su sve brodove osim princess danae.. funchal pocinje da plovdi sada 6.8, arion vec,plovi,dok athena I daphne pocinju sa radom u 9 mjesecu. I da,moj kolega je vec na funchalu I on je dobio posao direkt preko kancelarije u lisabonu :)

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Ljudi dajte ime nove kompanije,ja nikako da nadjem a i nema se puno slobodnog vremena... :smack:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Da si ukucao Classcic International Cruises u wikipediu našao bi u roku od desetak sekundi. Uglavnom, nova kompanija se zove Portuscale Cruises.

http://en.wikipedia.org/wiki/Portuscale_Cruises
http://www.portuscalecruises.pt/en-GB/Portuscale-Cruises--The-discoveries-continue.aspx#.UzUcaRLgAvo

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Ne bih preporucio bilo kome ovu kompaniju jer su jako nestabilni. Prije par dana bio sam na jednom njihovom brodu u posjeti i nije mi se svidjelo sta vidim. Poceli su tek sada da plove, pa ajde da sacekamo i da vidimo kako se stvari odvijaju, ali sad za sad ne bih preporucio da se bilo ko zalece.  :uzdravlje: