Author Topic: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke  (Read 5141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milannce

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Drugari prije svega pozdrav  svima,samo da se dopisem kao buduci clan NCL-a prosao sam sve prepreke (preliminarni intervju kod nas u Tivtu pa marlins test table test i intervju sa ljudima iz kompanije sve u Skoplju) prije par dana dobio potvrdu da sam primljen i sad samo cekam poziv za ukrcaj onda  mi ostaje da vadim americku vizu i ljekarski pregled,eto toliko od mene a zanimalo bi me ko ima kakvo iskustvo sa NCL-om sto se kazino departmenta tice.........

Offline oliver_1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke
« Reply #1 on: 02/June/2011 »
I ja sam prosao to intervju na 20 maja u skoplju sada i ja cekam za polazak ali nemam informacije kada ako nesto doznas javi mi ili dodaj me na face oliver_1988@mail.net.mk  i ja ako doznam javicu ti pa sta da kazem drugo neka je sa srecu  :uzdravlje:

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke
« Reply #2 on: 03/June/2011 »
Evo još jednoga :) Ja sam bio na intervjuu u Zagrebu, 18. maja, za poziciju restaurant stewarda na NCLu. Javili su mi da sam dobio posao i sada čekam daljnje informacije; ljekarski, viza, i ostalo... Pozz   :uzdravlje:

Offline oliver_1988

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke
« Reply #3 on: 04/June/2011 »
 :uzdravlje: znaci ti si bio u zagrebu..A jel imas informacije koliko dugo se ceka ja sam nesto nacuo da ce nas zovu najkasnije do krajqa jula pa videcemo pozdrav pa se vidimo na nekom brodu

Offline buliqu

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke
« Reply #4 on: 04/June/2011 »
Da, bio sam :) Ne znam ništa koliko dugo ćemo čekati, agent u Sarajevu mi je samo rekao da je to do kompanije i da niti oni ne znaju, već će me kontaktirati čim bude nekih novosti. Ja ne očekujem da to bude prije sredine jula, ili možda u augustu. Valja nam do tada uraditi ljekarski, vizu i ostalo.

Jeste vi razumjeli kako ide za ljekarski što se plaćanja tiče? Znam da nam NCL plaća avionsku kartu, ali neki kažu da će refundirati i troškove medicala.

Živio  :uzdravlje:

Offline milannce

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Kao buduci ?lan NCL-a prošao sam sve prepreke
« Reply #5 on: 06/June/2011 »
I ja sam prosao to intervju na 20 maja u skoplju sada i ja cekam za polazak ali nemam informacije kada ako nesto doznas javi mi ili dodaj me na face oliver_1988@mail.net.mk  i ja ako doznam javicu ti pa sta da kazem drugo neka je sa srecu  :uzdravlje:
dodat na face  :)  ako imam nesto novo javljam ti za koji si department aplicirao ? i ja imam informaciju sto se kazino dilera tice da ce biti ukrcaja jul i avgust .....   

srecno i tebi pa se cujemo