Author Topic: Invermore Shipping, bili na preliminarnom 18.06. u Bg, jesu kontaktirali nekog?  (Read 5063 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Aplicirala sam preko Invermore Shipping iz Slovenije, a valjda je bila manja grupa, pa je razgovor bio telefonski.
Što se tiče jezika, pričam engleski i nemački, pa ga je to zanimalo gde sam naučila i gde sam ih u praksi upotrebljavala.
Pričam još i mađarski ali to nismo ni spomiljali, možda njemu nema značaja ali meni može poslužiti ako ništa drugo sad kad idem u Budimpeštu za STCW 95.
Starboard-u trenutno treba radnika za gift shop tako da za 20tak dana bi trebalo da  :plovim:
samo da mi pošalju LoE i da stignem srediti papire. :)
Pozdrav svima, i ja sam aplicirao preko iste agencije i bili smo na preliminarnom interview-u 18.06. u Beogradu gde nam je receno da ce nas kontaktirati kako bi nam rekli jesmo li prosli za glavni intervju u Budimpesti septembra meseca,pa me samo zanima ima li nekog na forumu ko je bio pomenutog datuma u BG-u ,da proverim cisto jesu li kontaktirali nekoga do sada?

Offline costak

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Kako je bilo...i da li mozda znate kada ima sledeci intervju...ja bi isto da se prijavim...

Offline iwanica88

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima, i ja sam aplicirao preko iste agencije i bili smo na preliminarnom interview-u 18.06. u Beogradu gde nam je receno da ce nas kontaktirati kako bi nam rekli jesmo li prosli za glavni intervju u Budimpesti septembra meseca,pa me samo zanima ima li nekog na forumu ko je bio pomenutog datuma u BG-u ,da proverim cisto jesu li kontaktirali nekoga do sada?


Bila sam 18.6. na preliminarnom i pre par dana su me kontaktirali kako bih im poslala dokumenta u Koper, ili da im donesem licno 27.8. u hotel Rex. Medjutim, jos uvek se dvoumim, jer kako sam cula poveci su troskovi...   :hmm:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile

Bila sam 18.6. na preliminarnom i pre par dana su me kontaktirali kako bih im poslala dokumenta u Koper, ili da im donesem licno 27.8. u hotel Rex. Medjutim, jos uvek se dvoumim, jer kako sam cula poveci su troskovi...   :hmm:

Znas li mozda otprilike koliki su troskovi???? I kakva je povezanost izmedu Invermore-a i Employment Powera, posto je prijatelj koji je slao mail Invermoru dobio odgovor od nekoga iz EP-a ????  :hmm: :hmm:
Once a sailor, always a sailor.

Offline iwanica88

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Znas li mozda otprilike koliki su troskovi???? I kakva je povezanost izmedu Invermore-a i Employment Powera, posto je prijatelj koji je slao mail Invermoru dobio odgovor od nekoga iz EP-a ????  :hmm: :hmm:


Nisam sigurna koliko su povezani, taj podatak nemam. Cula sam da su troskovi oko 1500e, sto je meni jako mnOOgo oT , jer sam se u medjuvremenu zainteresovala za Safe Cruise, gde su troskovi oko 700-800e (avionska karta placena).

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
jasno, velika je to razlika, pogotovo kad jos racunas i prijevoz i ostale troskove do tamo... s tim da ti je Beograd sigurno puno blize nego Kopar. Meni je jedini razlog što mi se nekako ide na Carnival jer sam siguran da mogu dobiti veću poziciju, koliko sam shvatio manje su zahtjevni na intervjuu, pa mozda se isplati dati vise novaca u startu, jer s boljom pozicijom dolazi i veca placa pa se brzo nadoknadi.

Neznam sta da ti savjetujem jer ni ja sam neznam vise sta je najpametnije, ali na tvom mjestu bih otisao u Safe Cruise pa sta bude, a uostalom tebi nitko ne brani da apliciras kod vise agencija :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Moj savet ti je da ides preko Safe Cruise ali koliko znam
oni nemaju nista za shop, poslednje za shop je bilo kada sam ja alicirala 2009.
I od tada sam u parfimeriji  :yahoo: :-))))' :happy: