Author Topic: koliko biti iskren sa agencijom?  (Read 8030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: koliko biti iskren sa agencijom?
« Reply #15 on: 07/July/2011 »
Javi kako je bilo, i sta su ti rekli  :rolleyes:
bio u sea agency,sve proslo u najboljem redu sto se mene tice,ali dosta ljudi poslato na "usavrsavanje" engleskog,bas su bili losi...a za muljazu,pa ljudi lupetajte sto vise,agenti ce vam cak i pomoci  :haha: :rofl:,normalno kao i sto sam ocekivao,ipak i njima je u interesu da vas posalju na taj brod. Samo gledaj te da to mozete da potkrepite sa preporukama. Nego,mene interesuje ako vec dobijem posao a predstavnici kompanije se uvere da dobro poznajem engleski da li cu i tad morati da radim marlins test i koliko je tezak? :hmm:

Offline sandricak

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: koliko biti iskren sa agencijom?
« Reply #16 on: 07/July/2011 »
bio u sea agency,sve proslo u najboljem redu sto se mene tice,ali dosta ljudi poslato na "usavrsavanje" engleskog,bas su bili losi...a za muljazu,pa ljudi lupetajte sto vise,agenti ce vam cak i pomoci  :haha: :rofl:,normalno kao i sto sam ocekivao,ipak i njima je u interesu da vas posalju na taj brod. Samo gledaj te da to mozete da potkrepite sa preporukama. Nego,mene interesuje ako vec dobijem posao a predstavnici kompanije se uvere da dobro poznajem engleski da li cu i tad morati da radim marlins test i koliko je tezak? :hmm:

Oko marlins testa ništa ne brini, zaista nije težak. Ako znas engleski kao što si napisao bez brige, inače  taj test radi svako od kandidata.
Ja sam popriličan tremaroš ali skoncentrisala sam se i kad je sve to prošlo shvatila da je lakše nego što sam očekivala.
Sretno  :D
Reči podstiču ali primeri privlače.

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: koliko biti iskren sa agencijom?
« Reply #17 on: 07/July/2011 »
Oko marlins testa ništa ne brini, zaista nije težak. Ako znas engleski kao što si napisao bez brige, inače  taj test radi svako od kandidata.
Ja sam popriličan tremaroš ali skoncentrisala sam se i kad je sve to prošlo shvatila da je lakše nego što sam očekivala.
Sretno  :D
Prvo hvala,nisam ja neki tremaros,ali-konverzacija na engleskom mi je namanji problem,radio sam dve godine ino i imao vremena da steknem vrlo dobar nivo znanja,ali onaj gramatika tj pravopis to me brine,ipak odavno je prosla srednja skola,ili se mozda agent sprdao za to oko pravopisa? :hmm: