Author Topic: Koje su pozicije iz oblasti IT zastupljene na brodu ?  (Read 7257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zeenmc

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Pozdrav, ovo mi je prvi post :)
Uglavnom danas sam bio na intervjuu za fitnes trenera/personalnog trenera, dosla je neka gospodja iz Slovenije, mislim da se zove Helena Jehovec, predstavnik Steiner SPA kompanije, ja sam zavrsio visu skolu sportsku na smeru za fitnes instruktora, bavim se dresurom pasa i IT, tj administracijom Linux/OpenBSD, bezbednost mreza bla bla bla, apache, php, mysql, ma generalno sve sto ima veze s administracijom sistema, mreza, pomalo i baza podataka, da budem iskren, znam o treningu, nije sad da sam aktivan u teretani, vise volim aerobne treninge, u krajnjem slucaju i ja sam imao probleme s kilazom, na to se ljudi lose, pa znam i kako to da odradim :) ali kapirao sam da cemi biti ovo najlaksi nacun da uletim na neki brod, pa kasnije preko poznanstava da potrazim neki drugi angazman, inace imam 25 godina, vec sam radio napolje, preciznije na kipru, pre nekog vremena sam skapirao, kad cu da se provodim, i da d*** razvalim od rada ako ne sad, generalno verujem da bih se snasao u svakoj IT oblasti, pa i Office i Windowsu kojeg ne koristim 9 godina ;)

Hvala unapred :)
CCNA R&S, CCNA Security, CCNP Switching

Prodajem 2 Cisco Switcha 2950, 40 evra po komadu, funkcionalni 100%, vezbao sam na njima pripremu ispita za sertifikate

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Evo drugar ja da ti se javim s nekim infom sto ja znam ...

Moj predlog ti je ako vec mozes, upadni da budes maser, ako vec mozes da dobijes tu poziciju, mada koliko znam Steiner vecinom trazi zenske masere. To ti je dobar posao, dobra plata, imas slobodan dan na svakih 10 dana cini mi se, staff privilegije, tako da sigurno ti nije lose. Mogao bi da ubijes i do 3500 $ mjesecno ako imas dobre kruzeve ( visina plate je izvor dikretno s broda od maserke po imenu Edina, iz Madjarske ) .

Sto se tice IT, moze da se upadne, pogotovo ako si strucan, a cim si radio dugo i poznajes sve to navedeno, tebi ne bi bio problem da upadnes na posao u nekm IT sektoru, doduse, najlakse ti je upasti kao Internet Manager, al to nema veze ni sa jednom kompanijom.
Intervjui za Ineterne Managere se ne rade klasicno, tj kompanija koja se zove MTN tacnije je koncesionarska, i ona renta Internet Managere  brodskim kompanijama.

Ja sam pokusavao da apliciram, medjutim slobodnih mjesta nema po nekoliko mejseci a nekad cak ni godinu dana. Jako je teko upasti na tu poziciju , iako ako upadnes iams dobru platu  i dobre beneficije.

Javi se na PP pa ti posaljem ja link malo da prelistas sta se tacno nudi od poslova trenutno za MTN.

Inace intervju za MTN se radi samo putem telefon, a 3 intervju se rade tacnije 3 poziva. Ne mozes da radis intervju dok si na brodu i dok si zaposlen za brodsku kompaniju. Samo od kuce mozes da radis intervju.

Nadam se da sam ti imalo pomogao ovim info.

Zivio

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Quote
Koje su pozicije iz oblasti IT zastupljene na brodu ?

Mislim stvarno.

Ako procitas ove teme u dijelu foruma IT Department, sve pozicije koje se spominju su zastupljene.
Nema tu nicega nedorecenoga.
IT Department je vjerovatno najopsirnije obradjena tema na forumu. Sve ti tu pise.

Eto.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline zeenmc

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Da budem iskren, tek sto sam dosao s intervjua kad sam zapoceo temu, verovao sam da cemi neko nesto pametno napisati da kad se vratim kuci, mogu ces imati neke informacije-vodilje ;) @tsunami, hvala na odgovoru ;)

pretrazio sam forum, bem li ga, generalno se traze radnici iz oblasti koje mi nisu poznate, ili barem mislim da mogu vise, pa cu verovatno ostati pri fitnes treneru, krivo mi sto mi nismo direktno potcinjeni kompnaniji-vlasniku broda, nego smo kod vlasnika SPA centra, tj Steiner, al dobro valjda cu moci da pustim korenje na brodu, generalno ono sto ja radim se inace postuje, ko je iz unix/linux administracije, zna o cemu pricam ;)
CCNA R&S, CCNA Security, CCNP Switching

Prodajem 2 Cisco Switcha 2950, 40 evra po komadu, funkcionalni 100%, vezbao sam na njima pripremu ispita za sertifikate

Offline zeenmc

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Smor, meni sad javili da nisam prosao intervjuu za personalnog trenera, bas shit, jer sam bio zadovoljan intervjuom, al sta da se radi, bilo je ljudi koji su vec bili na produ, i koji znaju po 2 strana jezika, idemo dalje ;))) sad cu nazvati Safe Cruise, da vidim sta ima kod njih zanimljivo ;)
CCNA R&S, CCNA Security, CCNP Switching

Prodajem 2 Cisco Switcha 2950, 40 evra po komadu, funkcionalni 100%, vezbao sam na njima pripremu ispita za sertifikate