Author Topic: preko koje kompanije fotografi primaju 1800-2000 dolara mese?no?  (Read 3292 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lolijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Mozes li mi reci preko koje kompanije fotografi primaju 1800-2000dolara mesecno?

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Ni na jednom, ako tek pocinjes.

1800-2000$ mesecno zaradjuju samo oni fotografi koji rade vise godina na brodu i koji su postali fotograf 3, 4 itd itd

Mozda, (naglasavam ovo mozda) jedino fotografi u Image, na nekim malo boljim brodovima poput Oasis, ali to samo nagadjam. S tim da ti koji zaradjuju toliko moraju rade kao konji.

Rekao bih da se plate onih koji tek pocinju kao fotografi na brodu idu u rasponu od 700 pa do 1200, 1300$.

Offline Lolijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ni na jednom, ako tek pocinjes.

1800-2000$ mesecno zaradjuju samo oni fotografi koji rade vise godina na brodu i koji su postali fotograf 3, 4 itd itd

Mozda, (naglasavam ovo mozda) jedino fotografi u Image, na nekim malo boljim brodovima poput Oasis, ali to samo nagadjam. S tim da ti koji zaradjuju toliko moraju rade kao konji.

Rekao bih da se plate onih koji tek pocinju kao fotografi na brodu idu u rasponu od 700 pa do 1200, 1300$.

Hvala za info. svaki detalj mi je dobrodosao posto planiram da apliciram za fotografa. Za koju si ti kompaniju radio i kako ti je bilo?

Da li je bilo devojaka medju fotografima?

Offline Antic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 80
  • Što mi veliš nek mi bude, što mi želiš nek ti bude
    • View Profile
Na brodu na kom sam ja radio je bila jedna devojka fotograf i mogu ti reci da je ona imala najvise posla (sto se tice gostiju, nju su najvise trazili) e sad da li je to zbog cinjenice da je jedina cura ili zbog stava, appearance-a ili ko zna, ali lepo je prolazila ;-)
Samo napred, od pocetka pa dokle stignes  :plovim:
Ne znam čime ste ovo zaslužili ali znam da ste zaslužili!

Offline Lolijana

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Na brodu na kom sam ja radio je bila jedna devojka fotograf i mogu ti reci da je ona imala najvise posla (sto se tice gostiju, nju su najvise trazili) e sad da li je to zbog cinjenice da je jedina cura ili zbog stava, appearance-a ili ko zna, ali lepo je prolazila ;-)
Samo napred, od pocetka pa dokle stignes  :plovim:

hahaha... mozda je lepo izgledala... salim se... da li ima neko kompanija koja obavlja intervjue u Beogradu?

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Bilo je devojaka. Kad sam dosao na brod bile su 4 devojke fotografi i ja u timu. Verujte mi (govorim muskom delu publike) nije bilo bas ugodno. Spletkare, placu, kukaju, eskiviraju posao. 3 su bile Brazilke, partijale do 5 ujutru i ondadolazile razvaljene na posao.

U Beogradu se mozes prijaviti u agenciji Safe Cruise, Bul, Mihajla Pupina, zgrada 10A (popularna crvenkapa) lokal 30a. Salju na Princes.
Ukoliko se odlucis za princes, slobono zanemari sve moje prethodne postove, u kojima ja prdim kenj*m o zivotu fotografa na brodu, posto je ta kompanija, sudeci po utiscima fotografa koji rade tamo, mnogo bolja za rad od Image-a.