Forum
01/Studeni/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kod kuće me dočekala hrpa uplatnica!? koj ja to k* uopće i plaćam?  (Read 1778 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
RoadRunner1987
Registered
*

Country: Croatia
Hire Agency: EP

View Profile
« on: 30/Lipanj/2011 »

Ovako vratio sam se prije tri dana sa broda nadajuci da cu se napokon odmoriti i uzivati ALI me ko kuce docekala hrpa uplatnica koje je poslalo minstarsvo financija porezna uprava i u njima cifri i stavki ko u prici i zbrojene su mi kamate zato sto nisam platio uplatnice iz 3. i 4. mjeseca.
To sve skupa kad se zbroji ima za platiti oko 9000 kn a ja sam se sa broda vratio sa 5000$ i jos moram vratit 2000$ koje sam posudio za odlazak na brod:  nono
Šta da ja sada radim jer ja to moram platit?
Uostalom koj ja to k* uopce i placam? ... zdravstveno? pa nisam ni bio tu! mirovinsko? ali ja nisam radio u hrvatskoj nego u americi na brodu koji je plavio pod panamskom zastavom kako onda ja podljezem tim zakonima nema nimalo logike. Zanima me kako su ostali rijesili tu zavrzalamu jeste li placali a ako niste koje su posljedice zato koliko vidim ovi nemilosrdno lupaju kamate i ne zanima ih koliku sam ja imao placu na brodu
Forum
« on: 30/Lipanj/2011 »

CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #1 on: 30/Lipanj/2011 »

Stvar je u principu jednostavna.

Da radiš za hrvatsku firmu ti iznosi bi ti se odbili automatski prije plaće, pa ne bi imao o čemu razmišljati.
Ovako, imaš prostora za pokušaj izbjegavanja plaćanja poreza.
U US bi zbog toga završio u zatvoru.  nowink ... i mislim da utaja poreza kod njih kazneno djelo koje ne zastarjeva.
Ovdje si vjerovatno sitna riba da bi se trošilo vrijeme na tebe, ali ...  kafa

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
Forum
« Reply #1 on: 30/Lipanj/2011 »

Nera
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Hrvatska
Company: Carnival
Hire Agency: EP
Occupation: Youth Staff
Ship: Spirit

View Profile
« Reply #2 on: 30/Lipanj/2011 »

ova drzava je u toliko losem stanju da ni sitne ribe vise ne zaboravljaju.

zaboravi da ce ti to oprostiti ili da ce otici u zastaru.. ako ne platis uskoro, platit ces i kamate, pa ti vidi..

dobra stvar je sto se drugi ugovor ne moras prijavljivati ako neces.
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima