Author Topic: Staff Magician with Carnival  (Read 3933 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Staff Magician with Carnival
« on: 12/July/2011 »
TUTTLE — Aaron Nelson, 1988 graduate of Tuttle High School, was destined for the medical field. 
Though he spent some time in the entertainment industry as a DJ as he worked through school, he began his career as a paramedic.
Moving through the ranks as he continued schooling, Aaron had many jobs in the field, and in 2009 finally found himself with enough time off to take a real vacation on a Carnival Cruise Line. 

While on the ship, he became fast friends with a magician on the cruise staff; magic had been a hobby of his for years, and the two became fast friends.
The staffer asked Nelson if he wanted to join the staff.

Izvor: Staff Magician with Carnival
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Staff Magician with Carnival
« Reply #1 on: 12/July/2011 »
Aaron je super, nevjerojatno talentiran. Radili smo skupa na Spiritu. Za ovaj posao bitno je da ste jako dobri s ljudima i da ste dobri s djecom. Jednom po kruzu magician odradi show s klincima. Kad ga je radio Aaron, trajao je sat vremena, toliko je zaokupio djecu da su stajali razjapljenih usta i navecer svi molili roditelje da ih odvedu u dining room da ga opet vide. Kasnije je dosao neki Indijac, klincima nije mogao drzat paznju ni 15 minuta, bez plana i programa. Jako je bitno imati dobar nastup za ovaj posao.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Staff Magician with Carnival
« Reply #2 on: 26/July/2011 »
Eto neznam gdje napisati ovo, ali za sve koga zanima - život na cruiseru pozicija mađioničar

A evo i malo samopromocije  :pop: -  www.facebook.com/tim.magician (morate lajkati da vidite sadrzaj) , kako je to izgledalo tih 8 mjeseci, i zasto se uopce vracam...Javilo mi se nekoliko ljudi do sada sa podrucja balkana, mozete me pitati i ovdje..

ps. nezelim biti rasist, ali ovo s indijcima je opce poznata stvar iz nekog razloga, mi bijeli drzimo puno bolji rejting nego oni....uglavnom ako pogledas fotke na facu i komentare bit ce ti jasno..nije da se hvalim, ali youth staff je imao izrazitio pozitivan feedback, tj. bili su iznenađeni, sjećam se kad sam dosao, i kako su dolazili novo stari ystaffovci, i njihovih komentara....jer indijci dolaze zaraditi, vecina, ja svoj posao vise obavljam iz ljubavi, a to se valjda primjeti...

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Staff Magician with Carnival
« Reply #3 on: 26/July/2011 »
@ magicman

Jesi ti onaj lik sto je nekad u novembru prosle godine tenderom presao sa Valora na Legend? Cini mi se da sam te jednom vidio dok sam bio tamo par dana...
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Staff Magician with Carnival
« Reply #4 on: 27/July/2011 »
hehe,  ::yes::

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Staff Magician with Carnival
« Reply #5 on: 19/September/2014 »
mi smo imali nekog Indijca koji prica preeeesporo....sedi, zadene mikrofon......"sou" celih 15 min
smor

ostali su isto bili Indijci
jedan je bbio lud I presmesno je pricao, cak sam pocela da ga imitiram nekad kad se izmotavam s decom pa pocne glas da mi ide gore -dole, nicim izazvan :facepalm: