Author Topic: Kakva mora biti situacija sa zubima? Npr. za housekeeping?  (Read 4241 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline than

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Otkrio sam ovaj forum, zainteresirao se za rad na cruiser-u, pa sad listam i tražim što je sve potrebno za prvi put.

Budući da nemam nikakvog radnog iskustva (a za konobara baš i ne bi) zanima me posao u Housekeeping dpt., nego imam jedno pitanje na koje nisam naišao da je još postavljeno.

Kakva mora biti situacija sa zubima? Npr. za housekeeping? Vjerojatno svi moraju biti popravljeni za uopće rad na brodu, no što je s bojom?
Nikad nisam imao bijele zube, a kamoli onako kristalno bijele kao na filmovima. Da li to predstavlja problem? Mislim, smeta li to u dobivanju posla u bližim odnosima s putnicima?

Gledam onaj video s onom rumunjkom s medekom i filipincima, ljudi imaju sasvim bijele zube (vjerojatno jer su tamo na Filipinima presiromašni za slatkiše) i lako je njemu smiješit se cijeli dan i pokazivat zube.

Ne kažem da su mi zubi koma žuti, naprotiv imam sve zube ali nisu bijeli.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Jedino jedna agencija iz Beograda, ne mogu se sad setiti imena, u svojim upitnicima ima stavku gde moras navesti boju zuba. Mada, posto se takve stvari sire kao sumski pozar, nebi me cudilo kada bi sve agencije pocele da vrse selekciju prema kvalitetu zubala kandidata.

sad ja ne znam sta da ti kazem...

Ako su ti bas zuti, tj ako ih nisi nikako prao preporucujem da pocnes odma. Sto je sigurno sigurno je.

Ili se smeskaj kao i ja (vidi moju profil sliku levo) samo blagi kez, ne pokazuj zube nikako.

Offline lud-zbunjen-normalan

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Jedino jedna agencija iz Beograda, ne mogu se sad setiti imena, u svojim upitnicima ima stavku gde moras navesti boju zuba. Mada, posto se takve stvari sire kao sumski pozar, nebi me cudilo kada bi sve agencije pocele da vrse selekciju prema kvalitetu zubala kandidata.

sad ja ne znam sta da ti kazem...

Ako su ti bas zuti, tj ako ih nisi nikako prao preporucujem da pocnes odma. Sto je sigurno sigurno je.

Ili se smeskaj kao i ja (vidi moju profil sliku levo) samo blagi kez, ne pokazuj zube nikako.

Kralj si! Slazem se. Imam isto problem. Zubi su mi super ali od kafe i cigara izgubio sam boju! Tako da sam sto rekao sebi da ne otvaram usta, samo laganini :)
Potrudi se da dobiješ što želiš ili ćeš morati zavoljeti to što dobiješ!!

Offline than

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Upravo to! Živio NVC!