Author Topic: hi everybody, bye everybody! 5. Avgusta palim u Majami!  (Read 2179 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dunjicaSu

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Uf, secam se ko juce da je bilo!
1. Februar 2011., ja pi*dim na faks, na grad, na drzavu i sve redom, izrevoltirana uzimam mobilni (jer komp nisam imala,no wonder I was pi*sed) i   :google!: -ujem Rad na brodu!
I tu provedem dobra 2 meseca(ne uvek preko mobilnog,da se zna)!
I to je to, ja idem na brod no matter what!
Odlucujem se za EP, mada sam dugo merkala Safe, ali eto EP ima agenta u Subotici pa mi se to cinilo prakticnije, iako sam  bila potpuno svesna razlike u ceni,a i drug koji vec dugo radi na brodu je preporucio Zagreb,oni su stariji, provereni, ma to sad i nije tako bitno. Bitno je da sam vec 3. Aprila bila na intervjuu za ass. waitress, a dobila Steakhouse server, rekose mi jer mi je engleski dobar! Pa nije 97% na testu mala stvar, a ni americki naglasak.A otkud mi to,e pa, nisu Mocni Rendzersi zabadava mocni!
Jurnjava za medical,vadili mi krv dva puta, mojoj babi se manje tresu ruke od one sestre!
Viza mi stigla pre 3 dana. Danas me zvali, salju mi novi ugovor(??), i Dean mail-om javlja da ce avionska da mi stigde 1. Avg, preko mail-a (sto mi takodje nije jasno, ja treba da je odstampam i to je to?), pa 5. Avgusta palim u Majami!I zavrsicu kako sam pocela!Uf (ali ono pozitivno)!

P. S. Cak sam u vozu za Bg upoznala dedicu iz Nemacke koji putuje svetom! On mi rece da je let od Frankfurta do Majamija samo 8 sati! Znam mogla sam i da  :google!: -ujem, al' ovako je ispalo bas sweet !

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: hi everybody,bye everybody!
« Reply #1 on: 22/July/2011 »
Cestitam, o kojoj se kompaniji radi???
P.S. Sretno u buducem zivotu "pomorca"  :plovim:
Once a sailor, always a sailor.

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Re: hi everybody,bye everybody!
« Reply #2 on: 22/July/2011 »

Dean mail-om javlja da ce avionska da mi stigde 1. Avg, preko mail-a (sto mi takodje nije jasno, ja treba da je odstampam i to je to?), pa 5. Avgusta palim u Majami!I zavrsicu kako sam pocela!Uf (ali ono pozitivno)!

Kartu ti dobijes na mail, isprintas i to je to. Poneses na aerodrom i pokazes na salteru za check in, oni ce ti tamo odstampati pravi boarding pass i letis :)
Srecan put i mirno more  :plovim:

Offline dunjicaSu

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Grrrrrrrrrrrrrrr!!!
Pomerili nas za 13. Avgust. Bzvz, bas sam se radovala skorasnjem odlasku kad ono cek cek jos nedelju dana!Grrr!
E,jel' ovo los znak, mislim ovo kad nas ''bump''-iraju?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nije ti to ništa neobično  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)