Author Topic: Porto Montenegro  (Read 30179 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline pauly-d

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Porto Montenegro
« on: 23/July/2011 »
Ima li neke sanse da Porto Montenegro u Tivtu bude za trazenje posla na jahtama kao Antibi?

Offline Elektrosejlor

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Porto Montenegro
« Reply #1 on: 27/July/2011 »
Ima li neke sanse da Porto Montenegro u Tivtu bude za trazenje posla na jahtama kao Antibi?

Pa koliko pratim ima ekipe koja je već počela pronalaziti ukrcaj tamo. Teško baš da će ikada postati kao Antibes i okolica jer je to ipak top mjesto na cijelom svijetu, ispred i Palme,  i Viareggia, i Antigue, možda je jedino Ft. Lauderdale jednak. No ako Crnogorci stvarno izgrade sve sadržaje kako su prikazali u planovima i simulacijama, te ako se nastavi poplava Rusa koji nadiru u Crnu goru (a onda među njima i vlasnika jahti) kroz maks deset godina bi se mogla tamo razviti jako lijepa destinacija. također tu je i sinergijski efekt, jer megajahting doduše uz velike teškoće ipak polako dolazi i u Hrvatsku, pa bi tako bio dobro pokriven istočni jadran kao zajednička destinacija.  Još se npr. čeka hoće li NCP-u uspjeti sa tim iako vijesti zasad nisu baš ohrabrujuće. Ono što te direktno zanima, onako za prvu ruku, poneki ljudi se već ukrcavaju tamo no ima se tu još puno jahati dok to postane prava i ozbiljna destinacija. Međutim tamo navodno već ima nekih agencija koje posreduju oko ukrcaja na megajahte pa se raspitaj malo i za to. Pozdrav.

Offline pauly-d

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Porto Montenegro
« Reply #2 on: 30/July/2011 »
Hvala!

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Porto Montenegro
« Reply #3 on: 01/October/2014 »
Bok dečki ,pozdrav iz Tivta.
Ovaj definitivno vas ohrabrujem da probate trazit posao u Porto Montenegru.
Kako se to radi? Ovako napravite CV (20-30kom.) sa relevantim podacima tipa ;SCTW,voditelj brodice,VHF operater ,dobar poznavalac opreme i materijala/srestava za čisćenje (na Engleskom) i popravak farbanje, rukovanje kanapima. ..i polako ujuto od 7 sati do 10 odraditi Deckwalking -što bi znacilo od jahte do jahte nudit skipperima svoje CVe. Isto vrijedi i za cure s tim sto one obicno  rade interier.
Mislim da imam i kontakt jedne agentice ali jos nisam cuo da je ona nekog ukrcala. Uglavnom moj savjet je izbjegavajte ih ako bas ne morate preko njih jer mlate šlag, ako vam nude satnicu manju od 8eura deru vas . Što jos .. da imaju i pozicije Dayworker-a i to nije loše za početak.

Offline john

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Porto Montenegro
« Reply #4 on: 11/October/2014 »
Evo našao sam i Facebook stranicu agencije iz Tivta;
https://www.facebook.com/groups/116381198398948/permalink/704782076225521/
sretno! :uzdravlje:

Offline lg22

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Porto Montenegro
« Reply #5 on: 17/July/2015 »
Dečki se onda isplati ić dole u 3 mjesecu tražit poso? :???: